320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ei, Villu.
    oo jaa, Tuiksoo võitab küll tuiksoone mõnusalt tuikama

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Ester on norm nimi. Samas, ainuke Ester keda ma tean on ilus ja suurte rindadega..
      Kurat, kas me teame sama Esterit...
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Kurat, kas me teame sama Esterit...
        Ärge nüüd ahned olge jagage siia ka seda Estrit

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          oo jaa, Tuiksoo võitab küll tuiksoone mõnusalt tuikama
          Siin on vist mõeldud üldse ühte kolmandat tegelast endist spordi...
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Nohikud @ Ester
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Parlour Vaata postitust
              Täitsa lõpp - 92.aastal pandi ka veel nimeks Ester. Ei tea, kas 2019 ka veel keegi nt Vambola või Mafalda nimeks paneb õnnetule vastsündinule. Ester võttis muidugi totrast nimest eeskuju ja tegi veel lollima teo - astus keskparteisse. Siit tekib nüüd ainult küsimus, kas loll on keskerakond või see, kes sinna liikmeks astub?
              Jah, tänapäeval peavad kõikidel laste nimed olema kas- Markus, Robin, Oliver, Sebastian või Rasmus. Tüdrukute nimed peavad olema järgmised- Adeele, Lenna, Mia, Marta või Eliise.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                UPS ehk?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Peale trackingu nr peaks olema sul üks pikk numbrite jada billingu lehel, kui sa onlines vaatad.
                  Näide: JP3495412395004
                  Otsi see number ülesse ja pane Omniva trackingusse. Üsna tihti firmad annavad Omniva kullerile, kui neil on maht liiga suur.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    tean, et keegi ei tea, mis lugu siin taustaks mängib http://www.youtube.com/watch?v=bec8R7OhPd4
                    aga äkki keegi ikka teab?
                    https://www.discogs.com/it/compositi...8c7-Feels-Good

                    https://www.universalproductionmusic...760/Youthquake

                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kes see uss seal Rapla kossusatsis siis Kuusmaad kiusas?
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          Kes see uss seal Rapla kossusatsis siis Kuusmaad kiusas?
                          Mardi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                            Kes see uss seal Rapla kossusatsis siis Kuusmaad kiusas?
                            Definitsiooni järgi korrapärane nelinurk.

                            Kommentaar


                              Millisest e-poest soovitate osta kodutehnikat. Sooviks osta kahepoolse külmiku, kus ühel pool jahutuskapp ja teine sügavkülm. Millise tootja toodangut võiks kaaluda?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Millisest e-poest soovitate osta kodutehnikat. Sooviks osta kahepoolse külmiku, kus ühel pool jahutuskapp ja teine sügavkülm. Millise tootja toodangut võiks kaaluda?
                                A famous website referenced in popular culture on TV and by celebrities

                                Kommentaar

                                Working...
                                X