320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma oleks sinu poolt hääletanud!

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Ma oleks sinu poolt hääletanud!
      Minu?

      Puudub poliitiline ambitsioon või soov ennast upitada ning tean oma võimete piire hästi + ma pole ka nii aateline (võimalik, et juba lähitulevikus laulan oodi Hiinale).

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Minu?

        Puudub poliitiline ambitsioon või soov ennast upitada ning tean oma võimete piire hästi + ma pole ka nii aateline (võimalik, et juba lähitulevikus laulan oodi Hiinale).
        Aasta auhindades kandideerime kõik ju!

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ma pead ei anna aga kunagi(aasta/kolm tagasi) olid paljud Roheliste rollid tagatubades "tasustatud" tuleviku arvelt stiilis - kui valimiskünnise ületame, siis saad väärilise tasu/positsiooni. Püüdsid isegi mind nii meelitada(koht Toompeal). Nad alles hiljuti pääsesid Strandbergi & Co tekitatud võlakoorma alt, seega kahtlen, et sealt kontole miskit tiksub.
          Nii, aga tulevikus saadava riigikogulase palga eest täna selveris sinki ei osta ju...

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Ma pead ei anna aga kunagi(aasta/kolm tagasi) olid paljud Roheliste rollid tagatubades "tasustatud" tuleviku arvelt stiilis - kui valimiskünnise ületame, siis saad väärilise tasu/positsiooni. Püüdsid isegi mind nii meelitada(koht Toompeal). Nad alles hiljuti pääsesid Strandbergi & Co tekitatud võlakoorma alt, seega kahtlen, et sealt kontole miskit tiksub.
            Paneme järjekordse Pintsi saavutuse kirja pintsthehero.txt faili. Saad aru, maailmas lõpevad need inimesed juba õige varsti otsa, kellel kõik need saavutused on, mis sul, seltsimees!

            Anna mõni vihje veel, kes sa oled!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Paneme järjekordse Pintsi saavutuse kirja pintsthehero.txt faili. Saad aru, maailmas lõpevad need inimesed juba õige varsti otsa, kellel kõik need saavutused on, mis sul, seltsimees!

              Anna mõni vihje veel, kes sa oled!
              Priit Kutser oleks mu pakkumine!

              Kommentaar


                Ilmselt te kõik ahhujjeitate täiega, kui Pints presidendiks valitakse

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Nii, aga tulevikus saadava riigikogulase palga eest täna selveris sinki ei osta ju...
                  Just aga need pakutavad rollid olid rohkem stiilis nõunik/konsultant, et raha tiksub aga nägu väga tihti näitama ei pea.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Paneme järjekordse Pintsi saavutuse kirja pintsthehero.txt faili. Saad aru, maailmas lõpevad need inimesed juba õige varsti otsa, kellel kõik need saavutused on, mis sul, seltsimees!

                    Anna mõni vihje veel, kes sa oled!
                    Pole mul mingeid erilisi saavutusi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Just aga need pakutavad rollid olid rohkem stiilis nõunik/konsultant, et raha tiksub aga nägu väga tihti näitama ei pea.
                      Saan aru, aga jutt ju Mart Viisitammest. Sina saad täna vorsti lauale, aga kust tema täna saab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Priit Kutser oleks mu pakkumine!
                        Priiduga on see tore lugu, et oma kohast nõunikuna võis ta tõesti ilma jääda osaliselt tänu minule aga see oli pigem kerge tõuge õigesse suunda, sest suurem roll oli teistel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Saan aru, aga jutt ju Mart Viisitammest. Sina saad täna vorsti lauale, aga kust tema täna saab?
                          Tal on talu, äkki saab sealt oma peekoni/vorsti?
                          Võid alati päringu saata Rohelistele, usun et vastavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Tal on talu, äkki saab sealt oma peekoni/vorsti?
                            Võid alati päringu saata Rohelistele, usun et vastavad.
                            Kui talumees, siis aus värk ju! Meil võiks rohkem talumehi moosivaraste ja Mairede asemel riigikogus olla.

                            Lugesin just, et kunagi sai ka mingi korruptsioonikahtlustuse ja pärast 300k eek trahvi. Tundub, et mehel nutti rohkem võrreldes näiteks mõne teisega, kelle võimekus ja fookus küündib kohvimasina vargustega.

                            Mart Viisitamm ministriks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Kui talumees, siis aus värk ju! Meil võiks rohkem talumehi moosivaraste ja Mairede asemel riigikogus olla.

                              Lugesin just, et kunagi sai ka mingi korruptsioonikahtlustuse ja pärast 300k eek trahvi. Tundub, et mehel nutti rohkem võrreldes näiteks mõne teisega, kelle võimekus ja fookus küündib kohvimasina vargustega.

                              Mart Viisitamm ministriks!
                              Tüüp sisuliselt viis Pärnu linna pankrotti - juttude järgi polnud isegi nii palju vahendeid, et Eesti Linnadeliidu aastamaksu tasuda aga mul on alati olnud kuri kahtlus, et tegemist oli pelgalt tankistiga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Tüüp sisuliselt viis Pärnu linna pankrotti - juttude järgi polnud isegi nii palju vahendeid, et Eesti Linnadeliidu aastamaksu tasuda aga mul on alati olnud kuri kahtlus, et tegemist oli pelgalt tankistiga.
                                Minule meenub temaga alati see:

                                Pärnus haarasid võimu natsid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X