320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma panin ka esimese variandi, aga see tundus suht õige ka olevat. Pidin isegi vaatama, kus Kallaste on.

    Püssis olen käinud muidu päris palju. Pole tal häda midagi!
    Püssiga on mul selline naljakas lugu, et Google.maps sõiduabi juhendas mind läbi selle linna teel Kohtla-Nõmmele muidugi kõige otsemat teed pidi ning tänu sellele sattusin mingile kuradi paroodale, mis oli kõrval kulgeva (gaasi)trassi hoolduseks ning kuna sihtkoht oli teisel pool seda trassi, siis päris tükk aega olin teadmatuses, et kas ma kuidagi selle alt või pealt ka üldse üle saan, aga õnneks see probleem mingi pisikese sillakesega lahenes. Kuna Püssi ja Kohtla-Nõmme vahel ongi sisuliselt vaid Aidu karjäärid ja muu tööstuslik tühermaa, siis normaalset teed pidi sõites oleks pidanud ilge ringi tegema.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Püssiga on mul selline naljakas lugu, et Google.maps sõiduabi juhendas mind läbi selle linna teel Kohtla-Nõmmele muidugi kõige otsemat teed pidi ning tänu sellele sattusin mingile kuradi paroodale, mis oli kõrval kulgeva (gaasi)trassi hoolduseks ning kuna sihtkoht oli teisel pool seda trassi, siis päris tükk aega olin teadmatuses, et kas ma kuidagi selle alt või pealt ka üldse üle saan, aga õnneks see probleem mingi pisikese sillakesega lahenes. Kuna Püssi ja Kohtla-Nõmme vahel ongi sisuliselt vaid Aidu karjäärid ja muu tööstuslik tühermaa, siis normaalset teed pidi sõites oleks pidanud ilge ringi tegema.
      Vanast aidu karjäärist läheb nüüd Kohtla-Nõmmele niivõrd kuivõrd tee, olenevalt aastaajast, kas on augud lapitud või ei. EE selle tee sinna ehitas, kui karjääri kinni pani. Nüüd ilutsevad seal lisaks tühermaale ka poolteist sõnajalgade tuulikut , ükspäev ehk ka veespordikeskus. Sa küll nähtavasti sõitsid pigem alajaama teed pidi, mille Kohtla-Nõmme poolses otsas läheb tee viaduktiga üle konveieri.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        see mingi uus sõna? pole kunagi varem kuulnud

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          Väga ilus koht ju. Korteri saab ka ilmselt tasuta sinna.



          Edit: Päris tasuta ei saa ikka, aga 2300 eurikut pea 60 ruudu eest välja käia ei peaks mingi probleem olema.
          https://www.kv.ee/3-toaline-korter-l...n-3214916.html
          Eestlaste hulgas pidev tänitamine, et üürikorterites elamine ei ole õige asi ja et kus sa umbes vanemana elama lahed siis, kui pinsist üüri enam ei jaksa maksta.

          Eesti täis siukseid urkaid, kus sisuliselt kuupalga eest ostad korteri

          Kommentaar


            Sattusime sõpradega arutama, et palju protsendiliselt ei tee siis ühtegi gümnaasiumi eksamit see aasta. Mina pakkusin 5% ja tunnistan, et oli optimistlik. Teised pakkusid 73 ja 75%. Kaasa arvatud ühe õpetajast abikaasa. Nagu mis mõttes? See ei saa ometi nii ju olla? Vahepeale pakkus üks 40%. Nagu mis mõttes see number nii suur on? Miks siis üldse gümnaasiumisse minna? Kui ühtegi eksamit mitte teha, ma saan aru, et kõik ei lähe ülikooli, aga mingi mõte ju võiks olla, et äkki läheb vaja? Et selle viimase kahe kuuga ei saanud ju kadu olla teadmistes nii suur?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              inimestel on siiani arusaam nagu sitasti (vähe punkte) tehtud eksam on kuidagi paha ja halvem võrreldes sellega kui eksamit pole tehtud.

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Et selle viimase kahe kuuga ei saanud ju kadu olla teadmistes nii suur?
                Viimased 2 kuud on ju pmtselt eksamiteks kogu gümni materiali kordamine?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  inimestel on siiani arusaam nagu sitasti (vähe punkte) tehtud eksam on kuidagi paha ja halvem võrreldes sellega kui eksamit pole tehtud.
                  Inimestel on veel selline arusaam, et parem on ära kaduda, kui viisakalt ära öelda.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Viimased 2 kuud on ju pmtselt eksamiteks kogu gümni materiali kordamine?
                    So? Ma nüüd hästi ei mäleta ja rohi oli rohelisem, aga ega lõpus öeldi ainult, et vaata neid asju ja oligi kõik. Jumala timm oleks olnud, kui poleks pidanud igasugu muu jamaga tegelema.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      So? Ma nüüd hästi ei mäleta ja rohi oli rohelisem, aga ega lõpus öeldi ainult, et vaata neid asju ja oligi kõik. Jumala timm oleks olnud, kui poleks pidanud igasugu muu jamaga tegelema.
                      Pigem selles mõttes, et see on midagi sellist mida saab iseseisvalt kodus ka teha kui material olemas on

                      Kommentaar


                        Ma omal ajal küll kodus iseseisvalt ei õppinud eksamiteks ja õpiku tegin lahti ainult 1x nädalas matemaatika konsultatsioonis.

                        Hetkel vend 12. klassis ja praeguse seisuga ei plaani eksameid teha, sest plaanib minna õppima eriala, kus vaadatakse ainult keskmist hinnet. Ise tema asemel teeks siiski eksami, et miskitki kirjas oleks - võib-olla kunagi tuleb mõte eriala muuta ja vaevalt hilisemas elus matemaatika eksami paremale tulemusele teeb.

                        Kommentaar


                          Sooviks kasutada info kogumiseks ja analüüsimiseks kasutada kõiki võimalikke kanaleid. Vastused oleks oodatavad eelkõige inimestelt, kes sektorist päriselt ka midagi teavad.

                          Konkreetne küsimus: "kes on Eesti parim hambaarst/kirurg".

                          Vastata võib nii privas kui siin. Vastused stiilis: "ise käisin seal, arst oli tore, meeldiv, sümpaatne, parim bang for buck" võib ära jätta. Ei otsi sümpaatset ja hea hingeõhuga arsti, otsin autisti, kes on oma valdkonnas parim.

                          selgitus: ühtegi muud probleemi ei ole, kuid konkreetselt ühe hambaga omajagu raisatud eurod, erinevaid läbitud arste, vastuvõtte 10+.alustades diagnoosidet igemepõletiku osas, lõpetades 6x juureravi ning mõttega, et lihtsam oleks aknast alla hüpata.

                          Kommentaar


                            Kirjuta tofoale
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Miks just Kristiine keskuse ees alati nii palju parme on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Miks just Kristiine keskuse ees alati nii palju parme on?
                                Seal lähedal on linna sotsmaja, kust nad sinna vist sinna valguvad.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X