320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    ei ole tegelt stressis, aga see tekst mis te praegu kirjutate on suhteliselt õudne. kunagi võib muidugi õlut teha küll.
    Oh, oleks ma vaid hetkel arvuti taga, siis vastaks sulle ausalt ja omadega, telefonis vaga ei viitsi. Kull aga ma viitsin su arvamust kuulata naost nakku juba 3ndat korda. Kas plastic utleb jalle ara? Esimesed 3 raundi minu kulul!

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Oh, oleks ma vaid hetkel arvuti taga, siis vastaks sulle ausalt ja omadega, telefonis vaga ei viitsi. Kull aga ma viitsin su arvamust kuulata naost nakku juba 3ndat korda. Kas plastic utleb jalle ara? Esimesed 3 raundi minu kulul!
      mul kaine aasta, varsti lõppeb. siis näeme ja teeme.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99
        pole mitte ainsatki korda sellele vastu vaielnud ning umbes 4x öelnud, et selles olukorras ei olnudki enam muud teha. ma ei saa aru, mida sa täpselt väita üritad.
        Ma küsin siis kolmas kord uuesti. Mis olukorrale eelnevalt siis valesti tehti??? Võtame su pokkerianaloogia, et kus see viga siis sisse tuli? Mis preflop või flopis tehti valesti.


        Kerge on öelda, et midagi valesti tehti, aga ma ei ole kuskilt lihtsalt kuulnud ja täitsa huvitab.

        Jätame selle osa välja, et 30 minti lasti tal rahus ringi jalutada, see on disgrace, aga mis need 2 politseinikku valesti tegid?
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Aga mis järeldusi Sa sellest teed, kui igal teemal 5 inimest Sulle kategooriliselt vastu vaidlevad? Lõpuks ei hakka eneses kahtlema?
          Sa võtad selle lausega soccerneti hästi kokku. Jumala savi mis need 5 inimest räägivad on neil selle foorumi arvates alati õigus.

          Võtame kasvõi selle teema, tegelikult iseenesest juba see, et inimene maha lasti on politseinike halva töö tulemus. Ma ikka ei nõustu plasticuga, sest ei tea kogu lugu mis seal eelnevalt juhtus. Aga kaks politseiniku ja ümber piiramine ei käi minu mõistuse järgi kokku. Tagant järele on hea öelda, et oli nii ja nii, aga ilma backstoryta pole mõtet üldse tegelikult midagi arvata. Üldiselt olen mina hoopis sellega nõus, et kogu süü peaks langema politseile(mitte tingimata nendele kahele kes kohapeal olid vaid üleüldiselt) selles loos.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            tundub õige aeg solvumiseks

            Kommentaar


              Mingi vend kujutab endale ette, et on jube intelligent. Loobib inglise keelset slängi, pokkeritõdesid ja annab selgelt mõista, et kõik teised on debiilikud. Mis su probleem on, mees? Kui palju peab vaba aega olema, et siin selliselt vaielda. Otsi elu endale.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99
                Konkreetne inimene ei olnud adekvaatne ning vaevles luulude käes, mistõttu tal puudus pmst täielikult arusaam sellest, mis tema ümber toimus. Tema vaatest olid need politseid basically vaenlased, kes tema turvalisusele ohuks olid, eksole.
                Võib olla olid tema vaenlasteks tuvid? Või Manu poolehoidjad?

                Aga jah. Saanuks paremini lahendada. Ebaõnn.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Antud ajahetkel oli ju üle Euroopa mitmeid noarünnakuid, mistõttu oli see niiehknaa kõrgendatud ohuhinnanguga juhtum. Ehk alati on paremaid lahendusi, kus inimene ellu jääks, aga antud hetkel oli seda väga raske tavalistelt patrullpolitseinikelt oodata, nemad käitusid sekundi vältel ja neutraliseerisid potentsiaalse ohuallika. Pärast seda hakati muidugi taseritest rääkima ja ka kasutusele võtta, et olukorra lahendus võiks vähem traagiline olla.
                  Lahendus polnud parim, aga see ei tähenda, et automaatselt vale ka olnuks. Vist.
                  Ja ta sai minu mälu järgi kaks kuulihaava kõhtu, mitte selga.

                  Kommentaar


                    Mõni sent ka Kaitseväe poolelt, sest ka meie kasutame relvi eksole. Praegu kehtivad rahuaja reeglid eks siis lähtume nuga-noa vastu põhimõttel. Oletame, et on loodud kuskile metsa Kaitseväe julgeolekuala, sellel on omad nõuded, ilmselge tähistus ja perimeeter piiratud. Loata ei tohi siseneda. Viisin hiljuti tundi läbi, kuidas peaks pääslas post käituma. Demosooritus oli sääne. Tuleb tsiviil, käsklustele seis jne ei allu. Hakkab lähenedes jooksma, käsi läheb seljataha, hoiatuslask ei mõju. Tegelikult ei jõuagi muud teha kui järgmine lask on pihta. Peab ikka väga treenitud olema, et jõuda siit mingi õigema lahenduseni. Jah, pärast on ilge jama, et tegelikult püksivöö vahel ei olnud tulirelva, oli hoopis külmrelv vms. Veel hullem, mitte midagi. Eks see võrdsuse presumptsioon eksole. Pärast tõestamist kui palju, et tundsid ohtu oma elule. Soovitan ise läbi proovida, tehke näideng, imiteerige olukorda. Vaadake, kuidas käituksite nende kahe sekundi jooksul ise. Kas jõuate parema lahenduseni, isegi kui kõik on turvaline ja teie poole lendavad kõigest kummist noad?

                    Mis puutub jalga laskmisesse siis olen näinud netist videot, kus tänavat jooksuga ületades sai liitlassõdur kuuli põlve. Pooleks sekundiks võttis ühe jala nõrgaks ja siis jooksis edasi üle tänava ära varje taha.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99
                      viimane kord kui politsei selline bläkk oli esilehel, siis see oli Jaanus Käärmanni keiss. Iga mõtlev (!) inimene saab aru, et politsei käitus valesti. Politsei enda uurimine näitas aga seda, et õigesti.

                      Küllap tuleb siin ka kahe kuu pärast mingi analüüs välja, kuidas tegelt tehti kõik õigesti. nii Kehras kui ka Rehe olukorras. Rehe olukorra lahendus politsei poolt muidugi ei ole õnneks nüüd traagiline, kuivõrd rumal. Ja viimase osas noh. veits on kahju ka neist. Need mehed, kes kaamera ette toodi selgitusi jagama jne, vähemalt tundusid sellised, kes tegelikult tahavad anda endast ja oma töös parima.
                      Anname nüüd tõele au. Ega sa esimese postituses kuidagi ka ei täpsusta mis osa ja mida täpsemalt valesti tehti. Küll aga pikid sa lausesse juba eos konflikti. Eriarvamusel olev isik=mitte mõtlev isik.
                      Foorumis nagu ka igalpool mujal tegelikult saad sa vastu seda mida ise annad. Ole inimene, ollakse ka sinuga inimene. Mängi mölakat, saad hakata halama jälle kambaka üle
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        neist tavapärastest kes-teab-see-teab jutte kuuldes jäänud mälestus, et seljast-südamesse. ei oska nagu kahelda ka, sest teadjad olid otseselt seotud. vb valemälestus siis ja mingi muu keiss. aga see siuke ebaoluline detail muidugi selles kontekstis. muu osa las jääda.
                        Mina kuulsin seda otseselt inimestelt, kes olid otseselt laiba juures. Kaks kuulihaava kõhtu, mis rebestasid mingeid olulisi elundeid ja läksid otse läbi. Lisaks ka video, kus teda polnud võimalik imo selga lasta. Või kui oligi, siis oli see murdosa sekundi küss. Ta jooksis ikka otse politseinikule peale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mina kuulsin seda otseselt inimestelt, kes olid otseselt laiba juures. Kaks kuulihaava kõhtu, mis rebestasid mingeid olulisi elundeid ja läksid otse läbi. Lisaks ka video, kus teda polnud võimalik imo selga lasta. Või kui oligi, siis oli see murdosa sekundi küss. Ta jooksis ikka otse politseinikule peale.
                          uurib mingi hetk ja will revert back.

                          Kommentaar


                            Mis lugu see on selle uue Durexi reklaami alguses? Pole senini kunagi Shazammida jõudnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Anname nüüd tõele au. Ega sa esimese postituses kuidagi ka ei täpsusta mis osa ja mida täpsemalt valesti tehti. Küll aga pikid sa lausesse juba eos konflikti. Eriarvamusel olev isik=mitte mõtlev isik.
                              Foorumis nagu ka igalpool mujal tegelikult saad sa vastu seda mida ise annad. Ole inimene, ollakse ka sinuga inimene. Mängi mölakat, saad hakata halama jälle kambaka üle
                              ma sellega päri, küll mõõndustega, aga las need mõõndused siis siinkohal jääda.

                              niisama norimise mõttes - kui ma ütleksin, et "Estonia huku puhul mingi scam on - iga mõtlev (!) inimene saab sellest aru", kas näed sama konflikti :P?

                              Kommentaar


                                Mida te jaurate, ühe tabamuse sai, rindkerre! Ja sel pole ju üldse tähtsust. Kogu krempli võttis sanderos hästi kokku!
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X