320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Õhtulehe veeb peidab minu eest tasulisi artikleid, kui mul on püsitellimus ja viimati 5. juulil tehtud edukas makse?

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Miks Õhtulehe veeb peidab minu eest tasulisi artikleid, kui mul on püsitellimus ja viimati 5. juulil tehtud edukas makse?
      Ekspress Meedia digimaksu masin lendas õhku. Kogu süsteem maas.

      Kommentaar


        kas Jorginho on sama palju itaallane nagu Diego Costa hispaanlane?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          kas Jorginho on sama palju itaallane nagu Diego Costa hispaanlane?
          Pigem on tsipa rohkem, sest ta vanavanaisa on pärit Itaaliast ja Jorginho kolis Veronasse juba 15aastaselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Alkomüügi piirangute ajal mingi aeg üks Tartu stripiklubi müüs 30 euro eest pileti ja alkot said mingi koguse tasuta. Võimuorganid positiivselt ei vaadanud, aga kas neil peale näpuviibutuse muid hoobasid oli, ei mäleta.
            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            Otseselt ei takista seda keegi, aga vahele jäädes pead ise usutavalt tõestama politseile ja kohtule, et ebaseaduslikku alkoholimüüki ei toimunud. Kui selline risk võtta, tuleb endale ka ilmselt korralik jurist leida, mis see Sarve telefoninumber oligi...
            Aga mis siis kui teed seda kuskil pargis/rannas vöi koostöös möne resto/kohvikuga? Tean tüüpi kes mitu kuud niimoodi pidusid korraldanud ja politsei ei saa kah miskit teha, sest ühtegi seaduserikkumist ei ole
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Aga mis siis kui teed seda kuskil pargis/rannas vöi koostöös möne resto/kohvikuga? Tean tüüpi kes mitu kuud niimoodi pidusid korraldanud ja politsei ei saa kah miskit teha, sest ühtegi seaduserikkumist ei ole
              Siis on kohal alkomüügiluba olemas ehk minu loogika järgi on timm, jep. Juriidiselt tundub umbes selline "tervitusnaps uksel", ainult lõpmatult.

              See sinu algne idee on umbes sama, et mingi taksojuht teeb öösel kallimaid sõite, millega annab kliendile tasuta kaasa kingituseks pudeli viina. Et selline asi päris ei päde.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Siis on kohal alkomüügiluba olemas ehk minu loogika järgi on timm, jep. Juriidiselt tundub umbes selline "tervitusnaps uksel", ainult lõpmatult.

                See sinu algne idee on umbes sama, et mingi taksojuht teeb öösel kallimaid sõite, millega annab kliendile tasuta kaasa kingituseks pudeli viina. Et selline asi päris ei päde.
                No viimati ta tegi rannas, ehk siis ikka see sinu teine variant. 100+ inimest, öösel kell 2, DJ, alko jne. osalistel käepaelad. Politsei uuris ja tiirutas mitu tundi, aga rikkumisi ei tuvastatud. Korraldaja vöeti küll küsitlemiseks kaasa aga sai juba hommikul välja
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Millega selline legend nagu Mart Viisitamm täna leiva lauale toob?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Millega selline legend nagu Mart Viisitamm täna leiva lauale toob?
                    Eestimaa Roheliste Tallinna piirkonna arendusjuht - ja siis nad imestavad miks keegi neid väga rahaliselt toetada ei soovi (välja arvatud Jüri Mõis & Co.). See erakond on nii halvasti juhitud, et juba ammu ei üllata mind enam miski.

                    Kommentaar


                      Kas Aleksandr Voronini kohver toodi Estonialt ära eraisiku tellimustööna niiöelda riiklikult tellitud sukeldumise ajal või tehti seda Rootsi/Eesti ülesandel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Kas Aleksandr Voronini kohver toodi Estonialt ära eraisiku tellimustööna niiöelda riiklikult tellitud sukeldumise ajal või tehti seda Rootsi/Eesti ülesandel?
                        Rootslased ju korraldasid seda värki ja sukeldumismeeskond telliti UK`st kui ma öigesti mäletan
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Eestimaa Roheliste Tallinna piirkonna arendusjuht - ja siis nad imestavad miks keegi neid väga rahaliselt toetada ei soovi (välja arvatud Jüri Mõis & Co.). See erakond on nii halvasti juhitud, et juba ammu ei üllata mind enam miski.
                          kas selline ametikoht toob päriselt ka leiva lauale või

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            kas selline ametikoht toob päriselt ka leiva lauale või
                            Äkki foldib omale leiba lauda ehk siis tiksub miskit veel vanadest aegadest?
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              kas selline ametikoht toob päriselt ka leiva lauale või
                              Ma pead ei anna aga kunagi(aasta/kolm tagasi) olid paljud Roheliste rollid tagatubades "tasustatud" tuleviku arvelt stiilis - kui valimiskünnise ületame, siis saad väärilise tasu/positsiooni. Püüdsid isegi mind nii meelitada(koht Toompeal). Nad alles hiljuti pääsesid Strandbergi & Co tekitatud võlakoorma alt, seega kahtlen, et sealt kontole miskit tiksub.

                              Kommentaar


                                Zuzu on päris hot muidu, teatud situatsioonides üsna pöörane ilmselt. Any comments?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X