320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline oleks kõige soodsam/otstarbekam vahend abiruumi kütmiseks? Pindala on umbes 20 ruutu, üks sein on põrandast laeni klaas. Muidu on ruumis stabiilselt praegusel ajal 10 kraadi sooja, aga võiks olla nii 20 kraadi, et saaks päev läbi toimetada ruumis.

    Kommentaar


      Sõltub, mida teed seal. Kui kannatab, siis kasuta infrapunakiirgurit, sest (ühekordse?) klaasi puhul sa kütad suuresti õhku.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        See neiu kes seda laigib kindlasti mõtleb OF tegemise peale?
         

        Kommentaar


          Need kes me oleme <91 a sündinud, kas me oleme Nõukogude Liidus sündinud? Või Eestis? Ma ei ole mitte kunagi kuhugi märkinud, et ma oleksin NLis sündinud, aga olen tähele pannud kuidas osad kirjutavad sünnikohaks NL. Mis teema sellega on?

          Kommentaar


            Millal tänavused EV teenetemärkide kavalerid välja kuulutatakse?
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Need kes me oleme <91 a sündinud, kas me oleme Nõukogude Liidus sündinud? Või Eestis? Ma ei ole mitte kunagi kuhugi märkinud, et ma oleksin NLis sündinud, aga olen tähele pannud kuidas osad kirjutavad sünnikohaks NL. Mis teema sellega on?
              Jah, kui sünnipäev on enne 20. augustit.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Need kes me oleme <91 a sündinud, kas me oleme Nõukogude Liidus sündinud? Või Eestis? Ma ei ole mitte kunagi kuhugi märkinud, et ma oleksin NLis sündinud, aga olen tähele pannud kuidas osad kirjutavad sünnikohaks NL. Mis teema sellega on?
                Ei tea, kuidas teistel, aga pole kordagi mõttessegi tulnud, et peaks Soviet Union kuhugi ankeeti panema.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Sama siin. Isegi mu vanemad kirjutavad, et Eesti on sünnikoht. Ja vanavanemad. Palun NSVL või ENSV näitelist pilti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Sama siin. Isegi mu vanemad kirjutavad, et Eesti on sünnikoht. Ja vanavanemad. Palun NSVL või ENSV näitelist pilti.
                    Jalgpall.ee lehel on sünnikohaks ENSV kui oled enne 20.08.91 sündinud.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Need kes me oleme <91 a sündinud, kas me oleme Nõukogude Liidus sündinud? Või Eestis? Ma ei ole mitte kunagi kuhugi märkinud, et ma oleksin NLis sündinud, aga olen tähele pannud kuidas osad kirjutavad sünnikohaks NL. Mis teema sellega on?
                      Ning osad pärast 2004 sündinud kirjutavad, et sünnikoht EL?

                      Eesti oli ju siiski olemas, mis siis, et NSVL koosseisus, seega minu sünnikoht siiski Eesti (ENSV ju oli isegi vabariik, kuigi see "vaba" oli muidugi suhteline), mitte NSVL.

                      Aga noh, mõni loll slaav, kes Eesti olemasolu ei tunnista/tunnistanud, võib ikka sünnikohaks NL märkida. Ei tahaks uskuda, et seda mõni Eesti patrioot peaks tegema.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Kunagi KMAs mulle öeldi, et tuleb kasutada täna olemasolevaid nimetusi.

                        EL riigina küll ei pädeks, sest pole ju riik.
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                          Kunagi KMAs mulle öeldi, et tuleb kasutada täna olemasolevaid nimetusi.

                          EL riigina küll ei pädeks, sest pole ju riik.
                          Mart Helme ju täitsa kindlalt väitis ühes raadiosaates, et EL on süvariik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Jalgpall.ee lehel on sünnikohaks ENSV kui oled enne 20.08.91 sündinud.
                            Vest igatseb kergemaid aegu, nüüd piidrid tulevad krdi plagudega nah
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas baller Vaata postitust
                              Tagthesponsor lehel instatotsid votavad kaamlitelt poske ja saavad siberi dildoga paaki dubai seikidelt 15k-30k eest, nii et ei tea mis õudusi kaala 100k daam tegema pidi.
                              Enda viga, et sita diili saavad. Kogenenumad on need palad välja noppind, kellele korra basic kaaslast mängida, et 50k saada. Parimal juhul piisab lihtsalt saata apla miisu smaile ning kiidusönad ja +10k jälle kontol. Tähelepanu maksab.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                 

                                Pigem ei.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X