320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krizto Vaata postitust
    Millal Eesti Karikavõistluste järgmise vooru loosimine toimub?
    23/07/2009 kell 12:00


    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      krt , andke keegi youtube video panemis õpetus

      Kommentaar


        Algselt postitas Calva Vaata postitust
        krt , andke keegi youtube video panemis õpetus
        Aga palun!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kuidas teha nii, et lingid, mis ma kirjutan avaneks samas tabis/aknas? Koguaeg kui ma lingi kirjutan avaneb see uues aknas

          Kommentaar


            Rullikuga klikk lingil.

            Kommentaar


              Aga mul laptopil pole seda. Ma ei saa aru, osad lingid mis ma postitan avanevad samas, osad teises tabis. Kas mingeid tagge pole nt?

              Kommentaar


                Soovitage palun mõnd väga naljakat komöödiasarja. Sõbrad, My name is Earl ja Kaks ja pool meest pole naljakad.

                Kommentaar


                  Seinfeld

                  Kui see ka ei meeldi, siis sul lihtsalt puudub huumorimeel.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Seleta täpsemalt oma maitse. Huupi pakun Vaprad ja Ilusad, Californication, Family Guy, Kuumad 70-ndad.

                    Kommentaar


                      Midagi Kuumade 70-ndate taolist. Seinfeldi eest tänud. Proovin järgi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Soovitage palun mõnd väga naljakat komöödiasarja. Sõbrad, My name is Earl ja Kaks ja pool meest pole naljakad.
                        arrested development
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Kuumad 80-dad äkki ? Ise pole vaadanud aga tean et see sari failis haledalt. Äkki meeldib, kuna sulle My name is earl ei meeldi.

                          Kommentaar


                            Mulle üldiselt sellised sitcom`id a la Friends ja Seinfeld jne kohe üldse peale ei lähe, aga "How i met your mother" on minu meelest geniaalne. Või peaks ütlema...wait for it...Legendary.

                            Kommentaar


                              "How i met your mother" ja "30 Rock" äkki ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Soovitage palun mõnd väga naljakat komöödiasarja. Sõbrad, My name is Earl ja Kaks ja pool meest pole naljakad.
                                viimase aja valikutest:
                                nr 1. IT Crowd (see vist üldse üks naljakamaid sarju mida näinud olen)
                                nr 2. How I Met Your Mother
                                nr 3. Big Bang Theory

                                Kommentaar

                                Working...
                                X