320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vot see on keeruline küsimus, kuidas ta punaseks läheb. Kui ainult üks isik viskab 10000 eurot eesti mängul mingi meeskonna peale, siis ei juhtu veel midagi. Selleks peab lugematul arvul neid inimesi olema seda meeskonda panustanud. JA enamus neid inimestest peaks olema teada-tuntud kahtlase taustaga panustajad või lihtsalt Ida-Euroopast. Ja nad on seda teinud aasia või usa kontorites, ke son ainsad, kes võtaks seda summat Eesti mängudele vastu ja nend e koefid hakkaks muutuma ja siis läheks paanikaks lahti maailmas jne jne

    Kommentaar




      kolmas sekund. mis lugu mängib? oskab keegi öelda?

      Kommentaar




        Kus kohast see on?

        Kommentaar


          päris konkreetset The Office'i osa pead silmas?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            http://jalgpall.err.ee/varia/8fc1b32...3-a452d395e862

            kolmas sekund. mis lugu mängib? oskab keegi öelda?
            Title: Heart of Courage (choir)Album: LegendArtist: Two Steps from Hell


            Julgeks arvata, et mõtled seda.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              päris konkreetset The Office'i osa pead silmas?
              Ei piisas sellest

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                http://www.youtube.com/watch?v=LRLdhFVzqt4

                Julgeks arvata, et mõtled seda.
                tänud

                Kommentaar


                  Kui inimesele on seni sobinud ainult Cartini teksapüksid, siis mida see inimene nüüd ostma peaks hakkama? Nagu ma aru olen saanud, siis Cartini rõivaid pole enam võimalik kuskilt saada.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Mina ostan oma riideid nii (ei mingeid probleeme valikuga ja pirtsutamisega):
                    - peatu Prisma ees kell 8:05
                    - sisene Prismasse, vali riiulist teksapüksid, proovi peegli ees vöölaiust ja pikkust
                    - maksa
                    - välju Prismast kell 8:08

                    Ei mingeid probleeme nimega Cartini, Levi's või Diesel. Hind: märkimisväärselt odav.

                    Jah, ma vihkan poeskäimist. Tõsiselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Mina ostan oma riideid nii (ei mingeid probleeme valikuga ja pirtsutamisega):
                      - peatu Prisma ees kell 8:05
                      - sisene Prismasse, vali riiulist teksapüksid, proovi peegli ees vöölaiust ja pikkust
                      - maksa
                      - välju Prismast kell 8:08

                      Ei mingeid probleeme nimega Cartini, Levi's või Diesel. Hind: märkimisväärselt odav.

                      Jah, ma vihkan poeskäimist. Tõsiselt.
                      08:05 Primasse minnes sa küll 08:08 välja ei saa, sest järjekordades seisavad mutikesed ja ostavad poole hinnaga toidukraami
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Mina ostan oma riideid nii (ei mingeid probleeme valikuga ja pirtsutamisega):
                        - peatu Prisma ees kell 8:05
                        - sisene Prismasse, vali riiulist teksapüksid, proovi peegli ees vöölaiust ja pikkust
                        - maksa
                        - välju Prismast kell 8:08

                        Ei mingeid probleeme nimega Cartini, Levi's või Diesel. Hind: märkimisväärselt odav.

                        Jah, ma vihkan poeskäimist. Tõsiselt.
                        RIP

                        Sügav kaastunne
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Täpsustan:

                          Kui inimese soov on saada sellises suuruses teksaseid, siis kuhu ta pöörduma peab:

                          W 42
                          L 32
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Täpsustan:

                            Kui inimese soov on saada sellises suuruses teksaseid, siis kuhu ta pöörduma peab:

                            W 42
                            L 32
                            Ma arvan, et mõni rätsep ehk aitaks hädast välja:

                            http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=ee

                            Ostad nö "TOORIKU" ja siis lased enda perse järgi vormi valada!

                            Kui meie kaupluste valikule lootma jääda, siis ilmselt käid elu lõpuni nagu koopainimene palja persega mööda infrastruktuure.

                            Ühesõnaga anna tuld!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Kui meie kaupluste valikule lootma jääda, siis ilmselt käid elu lõpuni nagu koopainimene palja persega mööda infrastruktuure.
                              Cartini müüs sellises suuruses pükse. Kas tõesti mõnda teist poodi pole, mis selliseid pükse müüks?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kui kergejõustikus on kolm poolfinaali, siis miks neid kolmandikfinaalideks ei kutsuta poolfinaalide asemel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X