320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    yo.

    selline asi, et mingi jama on msniga. Unable to sign you in to the NET.Messenger Service at this time. Nädal aega juba. Keegi oskab äkki öelda mis n\'ss on.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas peremees


      yo.

      selline asi, et mingi jama on msniga. Unable to sign you in to the NET.Messenger Service at this time. Nädal aega juba. Keegi oskab äkki öelda mis n\'ss on.
      Kasutad msn 7-t ?
      https://r-cold.blogabet.com/

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas Red Devil


        Algselt postitas peremees


        yo.

        selline asi, et mingi jama on msniga. Unable to sign you in to the NET.Messenger Service at this time. Nädal aega juba. Keegi oskab äkki öelda mis n\'ss on.
        Kasutad msn 7-t ?
        enne ei kasutanud,siis hakkas n*ssima,siis võtsin vana maha ja lasin 7me peale....ikka ei tööta-

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          sama kala oli mul ka suht hiljuti. Kui 6.2 hakkas vingerpussi mängima, lasin maha ja proovisin vana msn-i, midagi 5ga oli vast. Siis ei lasknud ka sisse logida kordagi.

          Mitte et mu msn 6.2 praegu korras oleks, aga noh, sellega harjub ära, et inimesed su juttu minut hiljem näevad

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Sita ajab juba keema selline asi rsk. Mul juba mingi 250 erinevt koodekit arvutisse installitud. Nüüd tõmbasin endale datanetist National Tresure, ning ta ei lähe käima, ning ütleb unknown bla-bla-bla. Kas kellegil poleks pakkuda sellist koodekit, mis kõik mu mured murraks? Oleks jube tänulik.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              mul on installitud ainult ffdshow alpha ning pole kohanud veel ühtegi faili, mida ei mängiks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas EgoTrip


                Sita ajab juba keema selline asi rsk. Mul juba mingi 250 erinevt koodekit arvutisse installitud. .
                Ime ka, et sul midagi tööle ei lähe. 250? Hullumeelne.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  kas 10 kõlab paremini kui 250
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas EgoTrip
                    kas 10 kõlab paremini kui 250
                    Minul: ffdshow, AC3Filter, 3ivxd4, Xvid, Divx.

                    Rohkem pole midagi installinud ja kõik töötab ideaalselt. Lausa super.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Mul on msniga selline jama, et kui kirjutan teksti ära, siis jookseb u.5-10 sekundiks kokku. Laadisin ka uuesti peale, aga ikka ei aidanud. Versioon 6.2.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Olen siit nii mõnelgi korral abi saanud, proovin seegi kord.

                        Igatahes probleem interneriühendusega oletan. Enne oli kõik ok, ent kui mul XP maha lasti ja 2000 peale pandi, käis internetionu ka keldris oma kasti kallal möllamas. Tegi väidetavalt surfamise kiiremaks. No ehk tegi kaa, ei tea, ei saa aru. Mis aga sellest ajast täiesti tuksis on - ma ei saa ühtki pilti panna näiteks pilt.ee-sse, ei saa saata dokumente,pilte või mida iganes teistele postkasti, isegi ratesse ei saa pilti panna :P , aga kas on tõesti võimalik, et ta keeras üleslaadimise kiiruse nii tuksi, et seda ei eksisteerigi enam ?? Msn-i kaudu faili saatmine suurusega ca 300 KB võtab ka oma 10 minti...

                        Sest kui ma ütlen, et ma ei saa pilte ega muud staffi kuhugi üles riputada,siis seda ma mõtlen kaa. Ootan kasvõi tund aega, nothing...nagu laeks üles küll, et interneti riba siin browseris liigub vaikselt, ent kui lõppu jõuab,siis sinna ta jääbki ja teatud aja pärast viskab lihtsalt lehe ette, et this page can not be displayed või miskit sellist. Teine variant - et kui mõtleb oma mitu head minutit, siis viskab kirja ette - this file contains no data. No data my ass igatahes. Ons viga siis selles, et upload kiirus on 0??? Või miski seadistusega viga ? Ma ise suht võhik arvuti alal. Internetionu ise hakkas kokutama, et ei tea küll mitte, mida ette võtta, aga nii ei saa elada ju, igasugu asju vaja pidevalt saata, nüüd arvuti taga justkui halvatud. HELP

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          mis asjandusega sa netis käid ?
                          mozillaga ve ?
                          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                          Koss on lahe

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas K1ly
                            mis asjandusega sa netis käid ?
                            mozillaga ve ?

                            olemas nii explorer kui mozilla. Mõlemad annavad ühe tulemuse...milles asi ?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas peremees


                              yo.

                              selline asi, et mingi jama on msniga. Unable to sign you in to the NET.Messenger Service at this time. Nädal aega juba. Keegi oskab äkki öelda mis n\'ss on.
                              Ja nüüd sama siin. Erikuradikinomehed.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas Juveman


                                Olen siit nii mõnelgi korral abi saanud, proovin seegi kord.

                                Igatahes probleem interneriühendusega oletan. Enne oli kõik ok, ent kui mul XP maha lasti ja 2000 peale pandi, käis internetionu ka keldris oma kasti kallal möllamas. Tegi väidetavalt surfamise kiiremaks. No ehk tegi kaa, ei tea, ei saa aru. Mis aga sellest ajast täiesti tuksis on - ma ei saa ühtki pilti panna näiteks pilt.ee-sse, ei saa saata dokumente,pilte või mida iganes teistele postkasti, isegi ratesse ei saa pilti panna :P , aga kas on tõesti võimalik, et ta keeras üleslaadimise kiiruse nii tuksi, et seda ei eksisteerigi enam ?? Msn-i kaudu faili saatmine suurusega ca 300 KB võtab ka oma 10 minti...

                                Sest kui ma ütlen, et ma ei saa pilte ega muud staffi kuhugi üles riputada,siis seda ma mõtlen kaa. Ootan kasvõi tund aega, nothing...nagu laeks üles küll, et interneti riba siin browseris liigub vaikselt, ent kui lõppu jõuab,siis sinna ta jääbki ja teatud aja pärast viskab lihtsalt lehe ette, et this page can not be displayed või miskit sellist. Teine variant - et kui mõtleb oma mitu head minutit, siis viskab kirja ette - this file contains no data. No data my ass igatahes. Ons viga siis selles, et upload kiirus on 0??? Või miski seadistusega viga ? Ma ise suht võhik arvuti alal. Internetionu ise hakkas kokutama, et ei tea küll mitte, mida ette võtta, aga nii ei saa elada ju, igasugu asju vaja pidevalt saata, nüüd arvuti taga justkui halvatud. HELP


                                njah mul oli mozilla niukene teema ,et ei laadinud dokumente ja pilte üles.
                                siis proovisin IE-d ja asi toimis

                                samuti lõi mul sellise huinjaa ette , et´´ this file contains no data´´
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X