320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin cyberpunki proovida, aga ei suuda kuidagi 110gb vabaks saada SSD-l. Kas see mõjutab väga palju, kui HDD-le installin?

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Mõtlesin cyberpunki proovida, aga ei suuda kuidagi 110gb vabaks saada SSD-l. Kas see mõjutab väga palju, kui HDD-le installin?
      Loading time pikeneb, muus osas ei oska kaasa rääkida. Mul PS4 Pro on HDD kettaga ja ainukene asi mis vahepeal häirib ongi loading time. Kuid see põhimõtteliselt iga suurema mänguga nii, seega harjunud.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Kas Eestis saab täna poest õlli osta?

        Kommentaar


          Ikka! Aga näiteks postkontor oli kinni...

          Kommentaar


            kas teil on ka nii, et inimesed muutuvad, aeg muutub jne, aga Alizee jääb?

            Kommentaar


              naljakas. umbes 3 nädalat tagasi saatis sõber ühisesse grupivestlusse alloleva loo ja ütles, et palun - häid jõule. üldjuhul, ma ei viitsi vaadata isegi kui keegi saadab midagi, aga siis vajutasin ja armusin. vastus su küsimusele oleks ilmselt lihtne, kuidas saab keegi olla nii nunnu ja seksikas same time? ma ei tea, aga alizee puhul see töötab.

              Kommentaar


                oleks pannud sama video. samas eeldasin, et seda on iga aus mehepoeg siiski näinud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  oleks pannud sama video. samas eeldasin, et seda on iga aus mehepoeg siiski näinud!
                  Jap, tore oli teda näha teistes riietes.

                  Aga sellega tuli see duo meelde

                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                    Aga sellega tuli see duo meelde

                    https://youtu.be/gX0Gi881duE?t=68
                    aasta nõmedaim postitus vol 2*. 2020. a loeb ka.

                    üks neist on selline, et su enda naine pärast "ainult üksteisega" ütleb ka "fair enough" kui lappama läheks. teine noh... sa ei näe oma lapsi enne kui nad 18.

                    * esimene tuli icemanilt teemas "nagu kaks tilka vett"

                    Kommentaar


                      pmts, kui minu pandud video alizeest ei eruta keskmist foorumlast ja noks kõvemaks ei tõmba, siis võtame selle kooseluseaduse rakendusaktid vastu jah.

                      Kommentaar


                        Sambaz ja plastic, teil alkomeetrit pole? Saaks teada, et kumb võidaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Sambaz ja plastic, teil alkomeetrit pole? Saaks teada, et kumb võidaks.
                          Eino perse küll. New year & new me. Kõik timm, olen valmis ennast muutma ja kõigiga sõber olema siin. Ja siis kuradi 2 ööpäeva ei suuda ka mööda minna nii, et mingi pelmeenipoolitaja lihtsalt hinge ei situks!

                          Kuidas käituks?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            pmts, kui minu pandud video alizeest ei eruta keskmist foorumlast ja noks kõvemaks ei tõmba, siis võtame selle kooseluseaduse rakendusaktid vastu jah.
                            siis võtame jah!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sambaz ja plastic, teil alkomeetrit pole? Saaks teada, et kumb võidaks.
                              Lugedes Plasticu teksti, siis seal on pigem ikka midagi korralikult ninasõõrmesse läinud ja see ei tundu Synlabi vatitikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Lugedes Plasticu teksti, siis seal on pigem ikka midagi korralikult ninasõõrmesse läinud ja see ei tundu Synlabi vatitikk.
                                Sa tihtipeale tõmbad selle ninnatõmbamise asja ülesse. Mis värk sellega on ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X