320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ilmselgelt rumal küsimus, aga siin on mitmeid ajakirjanduse taustaga inimesi ehk on lootus vastus saada.

    Eile ja täna on meedias kajastatud Aivar Rehe otsinguid.
    Äripäev näiteks kirjutab -

    Seal on selline lõik -
    "Meil on alust arvata, et tema elu ja tervis võivad praegu ohus olla," ütles Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder ERRile, lisades, et kolmandate isikute sekkumist Rehe elu kallale pole alust kahtlustada. "

    Miks siin ei öelda juba otse välja kahtlust, et ta võib enda elu kallale kippuda?
    Igaüks kellel mõistus peas on, loeb selle nagunii välja. Saan aru, et mingit kindlat avaldust antud olukorras teha ei saa, aga see tundub skisofreeniline "ütlen-ei-ütle-lugege-välja-vastus-on-ridade-vahel" olukord. Kui tahta olla hirmus neutraalne, siis miks üldse selline tsitaat sisse panna? Ja kui tahta öelda siis taktitundeliselt annaks seda ju teha? Ei?
    No ei saa ju päris nii ka öelda, et "eks me ta kuskilt puuotsast ikka lõpuks leiame", kuna on lähedased jms, kes ikka veel loodavad.

    Aga üldiselt Plasticu küsimusele vastuseks, et tal olla miskine haigus, eks vana sõraline, kallal olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Sest enesetappudest 99.9% ajast otse ei kirjutata.
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No ei saa ju päris nii ka öelda, et "eks me ta kuskilt puuotsast ikka lõpuks leiame", kuna on lähedased jms, kes ikka veel loodavad.
      Jah, ma saan aru, et niimoodi ei saa öelda.
      Aga huvi pärast korraks googeldasin ja näiteks Õhtuleht (ma ei usu, et seda ütlen) aga on leidnud minu meelest igati viisaka ja sündsa lahenduse ühe lõiguga

      Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder rääkis esmaspäeval „Aktuaalsele kaamerale“, et Rehe perelt saadud informatsiooni kohaselt on põhjust arvata, et tema elu ja tervis on seoses tema endaga vahetus ohus. Seetõttu alustati ka mehe otsinguid tavatult vara.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Jah, ma saan aru, et niimoodi ei saa öelda.
        Aga huvi pärast korraks googeldasin ja näiteks Õhtuleht (ma ei usu, et seda ütlen) aga on leidnud minu meelest igati viisaka ja sündsa lahenduse ühe lõiguga
        Me oleme väga sünnis leht, kui mulle just vahepeal pähe ei hüppa, et oleks hea idee teha lugu "A. Oksmaa seksis naisega!", mis saab seejuures kuu kõige loetumaks looks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Me oleme väga sünnis leht, kui mulle just vahepeal pähe ei hüppa, et oleks hea idee teha lugu "A. Oksmaa seksis naisega!", mis saab seejuures kuu kõige loetumaks looks.
          Sihid juba Pulitzeri?

          Kommentaar


            Delfi paistab siis olevat kõige konkreetsem: "Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder kinnitas täna, et Rehel on kehtiv relvaluba, kuid puudub ametlik relv. Lisaks märkis Põder, et Rehe võib olla suitsiidne"

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Delfi paistab siis olevat kõige konkreetsem: "Põhja prefektuuri operatiivjuht Valdo Põder kinnitas täna, et Rehel on kehtiv relvaluba, kuid puudub ametlik relv. Lisaks märkis Põder, et Rehe võib olla suitsiidne"
              Okei, mul see ei jäänud silma. Aga minu meelest ei ole ka see midagi üle piiri minevat ju?
              On sõnastatud nii, et "võib olla" mis jätab ka teised võimalused lahti.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Okei, mul see ei jäänud silma. Aga minu meelest ei ole ka see midagi üle piiri minevat ju?
                On sõnastatud nii, et "võib olla" mis jätab ka teised võimalused lahti.
                See lause lisandus alles hiljuti sinna uudisesse.
                Peale seda kui Vilja Kiisler oma intervjuu politseimehega oli teinud. Aga ma ei saa aru, et milleks on seda vaja niimoodi välja spellida. Kes vähegi suudab mõttega lugeda, sel oli asi ju selge juba eile. Säästkem perekonda ja lähedasi.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Kõige legitim versioon: Mõttekäigu kohta, et Rehe võis ehk koostöövalmiduse eest uurimisorganitega saada näiteks uue identiteedi, sõnas Põder: „Versioone on mitmeid, ei saa seda kinnitada ega ümber lükata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Kõige legitim versioon: Mõttekäigu kohta, et Rehe võis ehk koostöövalmiduse eest uurimisorganitega saada näiteks uue identiteedi, sõnas Põder: „Versioone on mitmeid, ei saa seda kinnitada ega ümber lükata.
                    Siis oleks kogu perekond liigutatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Siis oleks kogu perekond liigutatud.
                      Milleks vana naine kaasa võtta kui riik tast tasuta vabaks aitab?

                      Kommentaar


                        Kas Eestis tõesti rakendatakse mingit nii peent meedet nagu (kollektiivset) uue identiteedi loomist?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                          Kas Eestis tõesti rakendatakse mingit nii peent meedet nagu (kollektiivset) uue identiteedi loomist?
                          See pole ainult Eesti sisene keiss.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Me oleme väga sünnis leht, kui mulle just vahepeal pähe ei hüppa, et oleks hea idee teha lugu "A. Oksmaa seksis naisega!", mis saab seejuures kuu kõige loetumaks looks.
                            Dannar on väljamõeldud tegelane ja tegelikult oled Hillar Kohv?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Dannar on väljamõeldud tegelane ja tegelikult oled Hillar Kohv?
                              Jah, meid pole keegi kunagi ühes ruumis nähtud!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jah, meid pole keegi kunagi ühes ruumis nähtud!
                                See avalik vastasseis on ka vaid jälgede segamiseks.

                                Aga tegelikult, see on ebaaus. Üks on siiski Eesti, võiks öelda isegi esipervar ja kahtlase huumorimeelega pseudokuulsus ja teine Hillar Kohv Viinahaualt.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X