320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    HobiSherlock minus tuvastas, et Mõnu elab Koidu tänaval. Võimalik, et selline tänav on olemas ka Vända-Jaagupis.
    Mõnu mingi 8x maininud kus ta elab ju.

    Kommentaar


      Eks eestimaalased olegi naljakad. Tsirka aasta tagasi sai ühel reede õhtul minu juures seltskonnaga joodud ja laaberdatud. Mitte päris Soccerneti suvepäevade tasemel, aga noh, nii, et mõne naabri pahameel oli ilmselt üsna õigustatud. Miskipärast otsustas too daam aga selle asemel, et uksele koputada ja öelda, et kurat, võtke vaiksemalt, kleepida välisuksele sildi stiilis "ÄRGE LÄRMAKE RAISK". Muidugi keegi seda enne kl 2 öösel ei näinud...

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Eks eestimaalased olegi naljakad. Tsirka aasta tagasi sai ühel reede õhtul minu juures seltskonnaga joodud ja laaberdatud. Mitte päris Soccerneti suvepäevade tasemel, aga noh, nii, et mõne naabri pahameel oli ilmselt üsna õigustatud. Miskipärast otsustas too daam aga selle asemel, et uksele koputada ja öelda, et kurat, võtke vaiksemalt, kleepida välisuksele sildi stiilis "ÄRGE LÄRMAKE RAISK". Muidugi keegi seda enne kl 2 öösel ei näinud...
        Nagu neid kordi, kus viisakalt koputades molli saad on vähe? Miks peaks mingi daam 3am a la seal koputama hakkama ja kuidas see seos eestlusega? Uhkel väljamaal joostakse viisakas rajoonis elades viisakalt koputama ja viisakat vestlust pidama? Hea seegi, et politseid ei kutsunud

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Mõnu mingi 8x maininud kus ta elab ju.
          segaduses oli Nasfal, mitte mina

          Kommentaar


            enim kirik-keset-küla-lambad-söönud-hundid-terved-lahendus, mida kohanud – lällajad ise olid uksele kinnitanud sildi, et "kui läheb liiga valjuks, helistage". kui tümakas tööpäevale juba liialt sisse hakkas sõitma, helistasin ja paari minutiga oli kõik kuss. numpsik.

            Kommentaar


              Minu lemmik lugu on see, kui naabrite pidu läks üle piiri ja öösel käisin palusin vaiksemaks panna. Ühe korra suutsid, siis läks uuesti. Palusin veel, siis tuli mingi jurakas välja ja ütles, et kui ei meeldi, siis kutsu politsei ja läks tuppa tagasi ja pani veel kõvemaks tümmi. Kutsusin. Kiirrrageerijad pidid tulema, sest siis ka ei saadud aru, milles asi, kuigi juba tänaval oli aru saada, kus probleem. Hommikul olin mina süüdi, et peo rikkusin. Pere lapsed siiani keetavad pea ära, kui koridoris näevad .
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Mul oli veel hirmsam lugu. Elasin 2009-2010 Kopli 8, kus mul oli korteris umbes meetri kõrgused Estonia kõlarid. Mõtlesin siis targalt, et tõukan volüümi senimaani, kuni naabrid koputavad, siis tean, kus on piir.

                Mõeldud-tehtud, lükkasin. Rämedad läbensid käisid, kuna olin noor, meri põlvini, kõrvalt Araxesest sai veine ostetud ja nii edasi. Noh, aasta olin elanud, kui leping hakkas läbi saama ja korteriomanik tuli Saksamaalt ise elama. Vahetult enne äraminekut ütles ta midagi "naabrid ikka pidevalt kirjutasid mulle muusika pärast, aga ma ei viitsinud neid edasi saata".

                Ei mingeid sildikesi stendidel, ei mingeid ukse peale kopsimisi. Mul on siiamaani piinlik olla.

                Kommentaar


                  Mis on top 5 scammi kuidas kaitseväe korduvõppustelt ära saada?

                  Ma ise tervisega nii hädas, et ei pidanud üldse käima, aga küsin lugejana.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Eks eestimaalased olegi naljakad. Tsirka aasta tagasi sai ühel reede õhtul minu juures seltskonnaga joodud ja laaberdatud. Mitte päris Soccerneti suvepäevade tasemel, aga noh, nii, et mõne naabri pahameel oli ilmselt üsna õigustatud. Miskipärast otsustas too daam aga selle asemel, et uksele koputada ja öelda, et kurat, võtke vaiksemalt, kleepida välisuksele sildi stiilis "ÄRGE LÄRMAKE RAISK". Muidugi keegi seda enne kl 2 öösel ei näinud...
                    Haha tuletas meelde eelmist alumist elanikku, täielik "Karen", pahur keskealine naine kes alati viltu vaatas vastu tulles. Üks pühapäev kuulasin arvutikõlaritest päeval raadiot mingi mängu taustaks. Arvutikõlaritest. Ja eit läks nii närvi, et tõmbas korgid välja, milleks oli tal vaja kasutada omakorda taburetti et sinna ulatuda minu korrusel. Kui hakkasin korridori poole minema kuulsin nobedaid samme trepist alla. Wtf mõtlesin. Panin siis pühapäevasel pärastlõunal kraami edasi käima ja õhtul avastasin ukselt ähvardava sildi, et kui pühapäevasel päeval oma muusikaga saab niimoodi segada, hakkan mina iga hommik kell 6 oma asju valjult vastu panema. Kusjuures ei ühtegi koputust uksele ega silmsidet. Kõige passiiv-agressiivsem eestlaslikum huinjaa üldse
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Mis on top 5 scammi kuidas kaitseväe korduvõppustelt ära saada?

                      Ma ise tervisega nii hädas, et ei pidanud üldse käima, aga küsin lugejana.
                      Top 1 tundub olevat, et ei võta tähitud kirjaga saadetavat kutset lihtsalt vastu, või instrueerid pereliikmeid ütlema, et sellenimelist siin küll ei ela, või elab Austraalias. Ei ole ise seda kasutanud, 5 korda käidud kah, aga olen kuulnud, et nii tehtavat.

                      Kutse ignoreerimise mõju on ümmargune null, tuttavale saadetakse üle aasta, pole kordagi käinud, ja pole keegi ka taga otsinud. Mingi kordusõppus, mäletan, et laekus meid ootatust rohkem, ja siis oli jama, sest varustust polnud pealadudest nii suurel määral välja kirjutatud, seega, korraldajad ise ka teavad, et suur protsent ei laeku, ja jama tekib siis, kui laekuvad...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul oli veel hirmsam lugu. Elasin 2009-2010 Kopli 8, kus mul oli korteris umbes meetri kõrgused Estonia kõlarid. Mõtlesin siis targalt, et tõukan volüümi senimaani, kuni naabrid koputavad, siis tean, kus on piir.

                        Mõeldud-tehtud, lükkasin. Rämedad läbensid käisid, kuna olin noor, meri põlvini, kõrvalt Araxesest sai veine ostetud ja nii edasi. Noh, aasta olin elanud, kui leping hakkas läbi saama ja korteriomanik tuli Saksamaalt ise elama. Vahetult enne äraminekut ütles ta midagi "naabrid ikka pidevalt kirjutasid mulle muusika pärast, aga ma ei viitsinud neid edasi saata".

                        Ei mingeid sildikesi stendidel, ei mingeid ukse peale kopsimisi. Mul on siiamaani piinlik olla.
                        Ma ise kipun olema musternaaber(vaikne, meeleldi korrastan majaümbrust ja/või lumisel talvel lükkan kõik teed lahti, et kojamehel lihtsam oleks) aga kui veel Kalamajas pesitsesin, siis üks aktiivne tädi käis iga pisema heli pärast kraapimas. Ükskord sai vanalinnas ukerdatud, baarid sulgesid uksi, päike juba siras taevas ja tublimad hakkasid tööle end sättima aga viimases kohas (Highlander - endine Shimo) võitlesid viimased vapralt lõpuni. Minu punt oli ammu laiali jooksnud ja sättisin ka kodupoole (10 min jalutamist). Kõrvallauas seltskond (4 neiut ja 1 noormees, kellest kahega ma olin juba põgusalt suhelnud) kurtis, et üldse ei taheta lõpetada aga kõik normaalsed kohad juba kinni. Pakkusin, et tulgu minu poole, mul joodavat piisavalt (tööga seonduvalt kingiti korra kuus miskit aga pole ise suurem asi veini/rummi jooja) aga tingimusel, et keegi hommikusööki valmistab külmikus leiduvatest esemetest - sekundiga oldi nõus. Jõudsime vast 20 minutit olla, kui prõua juba koputas. Palusin kõigil tasa olla, koorisin riided seljast (täiesti alasti) ja läksin uksele (sama nippi kasutasin kunagi ühikas komandandiga) - kui ukse avasin, siis ta hakkas miskit ütlema aga poolelt sõnalt ahmis õhku ja tormas minema. Järgmine päev tõi pirukaid ja vabandas, et ju see lärm ikka tuli hoopis kõrvalkorterist (mingi rikkuri ärahellitatud laps, kes korra kuus ikka korraliku mürgli korraldas ja siis isa vabandamas käis kingikorviga). Muidu olid normaalsed naabrid (Uusmaa maakler, norrakad, saatkonna töötajad jne.). Aasta enne seda elasin aadressil Sitsi 7 (puuvilla vabriku endine tööliselamu), kus üks öö ärkasin selle peale, et narkomaan noaga minu ust püüdis pussitada ja järgmine päev viskas üleval elanud jalgpallitreener tellisega oma akna peretüli käigus sisse - seinad olid seal nii õhukesed, et kui naabripoiss kõrval oma gay orgiaid korraldas, siis oli iga lurts/lärts mulle tuppa kosta.

                        Kommentaar


                          Tundub, et see kullafond tuleks nüüd alateemasse "Naabrid" ümber kolida, kuna siin lähevad pärlid kaotsi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            seinad olid seal nii õhukesed, et kui naabripoiss kõrval oma gay orgiaid korraldas, siis oli iga lurts/lärts mulle tuppa kosta.
                            Tegelt see pole isegi naljakas, vaid seda võis suht julm kuulda olla....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Tegelt see pole isegi naljakas, vaid seda võis suht julm kuulda olla....
                              Kas Pints oli see ka, kellel oli kunagi ühe börsifirma juhatuse liige naabriks ja kes enda korteri rõdul pidevalt suure kisa saatel naisi bängis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kas Pints oli see ka, kellel oli kunagi ühe börsifirma juhatuse liige naabriks ja kes enda korteri rõdul pidevalt suure kisa saatel naisi bängis?
                                See ei olnud mina.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X