320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas netiväljaannete artiklite kommentaaride lugemine on nii '00ish, '10ish või '20ish?

    Kommentaar


      Kommentaarid ongi artiklist paremad ju
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Ma ei saa aru, kas ma olen loll (päris olen!) või mis trikk see on ka? Ple elus motikaga sõitnud aga samasugune turvavarustus ja mingi olematu hüpe - andke 2 Westonsit ette ja...

        naised ma ütlen, tühjast tähja tegemas.

        Kommentaar


          samad mõtted tekkisid. Isegi nii igav tundus et ei väärinud mainimist/küsimist. Turvaköied ja 11m...Ma saan aru et oleks seda Bolti tõuksiga teinud või midagi.

          Samas pean tunnustama, et ma olen ise ka loll ja tean motikatest sama palju kui Ott Järvela jalgpallist.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            samad mõtted tekkisid. Isegi nii igav tundus et ei väärinud mainimist/küsimist. Turvaköied ja 11m...Ma saan aru et oleks seda Bolti tõuksiga teinud või midagi.
            Ma otsisin mingi 2 minutit head võrdlust : ( pekki küll.

            Kommentaar


              No selles oligi trikk ju. Te oleksite üle selle teise maja hüpand, aga ta sai pidama!

              Kommentaar


                Nii aga võiks ju teha nüüd mingi häppeningi, et plastic või cannuman viskavad seal üleval münti, kaotaja teeb põhjad, paneb 29 traksi selga ja vajutab üheks sekundiks ühte nuppu. Mina ootaks muidugi finishis mingit ilutulestikku ja 2005. a Tartu Rocki Tantsutüdrukuid ka finishisse.

                Kommentaar


                  Järgmisena ootaks vertikaalset hüpet sinna tornide otsa. Olgu vöi traksidega, lihtsalt tahaks näha
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Järgmisena ootaks vertikaalset hüpet sinna tornide otsa. Olgu vöi traksidega, lihtsalt tahaks näha
                    ma suht kindel, et 2 kuud treeningut, eeldusel, et samasugune ettevalmistus ja kõik muu, siis ... 50/60 xD

                    see ju noh... "he made it look so easy". Sest see füüsika ju. High five vennale, kes need nurgad välja arvutas, mite sõitjale imo. Sama nagu mingid trikivennad hüppavad autoga 100m kontrollitult ja 5 kuud ettevalmistatult ja siis mingi wrc vend paneb Soomes 63 m katse lõeptuseks for gagz.

                    Kommentaar


                      Õiged skillivennad driftivad turbotatud Kopikaga kuskil Tambovi oblasti talvistel metsateedel 100+ kiirustel. Kiivrit nad ei kanna, sest nad on skillivennad! Ainus turvavarustus on sulejope

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        ma suht kindel, et 2 kuud treeningut, eeldusel, et samasugune ettevalmistus ja kõik muu, siis ... 50/60 xD

                        see ju noh... "he made it look so easy". Sest see füüsika ju. High five vennale, kes need nurgad välja arvutas, mite sõitjale imo. Sama nagu mingid trikivennad hüppavad autoga 100m kontrollitult ja 5 kuud ettevalmistatult ja siis mingi wrc vend paneb Soomes 63 m katse lõeptuseks for gagz.
                        Nojah.....seda enam vöiks välja timmida mingi keerukama variandi. Näiteks 200 km/h söidad peale rambile, mis liigub risti sulle ette mingi väikse kiirusega, lendad üle laavajöe liikuva rongi vagunisse täpselt kuskile nagade vahele, siis Tänak ka plaksutaks
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Nojah.....seda enam vöiks välja timmida mingi keerukama variandi. Näiteks 200 km/h söidad peale rambile, mis liigub risti sulle ette mingi väikse kiirusega, lendad üle laavajöe liikuva rongi vagunisse täpselt kuskile nagade vahele, siis Tänak ka plaksutaks
                          8. on praegu, hetkel veel jah ei ütle, aga võime mõelda.

                          Kommentaar



                            Misajast Reim Levadias on?

                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              oli

                              Martin Reim teatas reedel, et lahkub Eesti jalgpalli meistriliigas kolmandal kohal oleva FCI Levadia peatreeneriametist.

                              Kommentaar


                                Wtf kuidas chromecast telefonist edasi mängib isegi kui telfa kinni panen?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X