320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ei vastutata ju.


    Eriti mulle meeldib see umbmäärane oletuslik kui lause algab "ma arvan et". siis on kindel, et tüüp teab mida räägib! Kui mingis kindlas vöi käskivas köneviisis hakatakse jaurama, siis aetakse alati mäda!
    Aga saab vastutada.

    Aga.. Viimane lause on sul suht tõene. Kas just alati, aga pigem jah.

    Ma saan aru, kindel kõneviis ja enesekindlus imponeerib. Aga minu jaoks on palju seksikamad inimesed, kes teavad, kus neil teadmislüngad on või võivad olla.

    Sest mida rohkem sa tead, seda rohkem tead, et eksisteerib asju, millest sa ei oma täielikku ettekujutust.

    Sest kui teadmised on ring ja kõik, mis jääb ringist välja poole, on teadmatus, siis teadmiste suurenedes, suureneb ka ringi ümbermõõt, ehk kokkupuude teadmatusega. ja kõik, mis surub seda ringi laiemaks, on teadus. Ja seepärast on teadusel alati kokkupuude teadmatusega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma editisin ära, sest ma mõtlesin rohkem mõistuse poolt ja see metafoor seal läks mul täiesti mööda.
      Veits pehmo. Aga muidu õige jutt.

      e: aga nüüd triibud ninna ja linna... või siis opis tassike teed ja kino a-jeee.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Veits pehmo. Aga muidu õige jutt.
        No ma pühapäeva õhtul ei tee, siis pole mõte nii selge ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
          Aga saab vastutada.

          Aga.. Viimane lause on sul suht tõene. Kas just alati, aga pigem jah.

          Ma saan aru, kindel kõneviis ja enesekindlus imponeerib. Aga minu jaoks on palju seksikamad inimesed, kes teavad, kus neil teadmislüngad on või võivad olla.

          Sest mida rohkem sa tead, seda rohkem tead, et eksisteerib asju, millest sa ei oma täielikku ettekujutust.

          Sest kui teadmised on ring ja kõik, mis jääb ringist välja poole, on teadmatus, siis teadmiste suurenedes, suureneb ka ringi ümbermõõt, ehk kokkupuude teadmatusega. ja kõik, mis surub seda ringi laiemaks, on teadus. Ja seepärast on teadusel alati kokkupuude teadmatusega.
          Milline firma kes covid vaktsiini teeb pakub siis vastutust (pikaajaliste) körvalmöjude eest?

          See ongi see teadmatus ja keegi ei garanteeri sulle, mis need täpsemalt on

          So jutt on muidugi öige, aga tavaliselt see käib stiilis "ma arvan et *sisesta kindel köneviis*"
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Mõni vaktsineeritu on kurtnud, et täis peaga viskab voodis vimkasid sisse või kummiga vajub ära. Loomulikult võib siin seose luua, et vaktsineerimise järel pole kummist kasu, sest noh, asi üldse ei funka sellega ja no mõned on kurtnud, et regulaarsed ravimid ei mõju pärast vaktsineerimist enam tõhusalt. Nüüd teame, et vaktsineeritul inimesel võib impotentsus alkoholi koosmõjus tekkida.
            Seal võib sada muud põhjust olla. Ka alkohol niisama. See on veidi sama vaibiga võrdlus, et mul on kehakaal langenud kaks kilo pärast süsti.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Mis see koka going rate on nowadays üldse? 150? Kas on ka kvaliteetne kraam turul liikvel? Küsin sõbra jaoks.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Mis see koka going rate on nowadays üldse? 150? Kas on ka kvaliteetne kraam turul liikvel? Küsin sõbra jaoks.
                150 on jah lagi 120-150 on okei. Peale seda Tallinna alkomüügikeeldu alates kella 3 ja klubides kella 4 viskas kohe igalpool 10 otsa. Kuulduste kohaselt olla ka PPA narkotalitus ja reovee analüüsid hüppelist kasvu tähendanud, aga üleval pool enne KOV ei olda tahetud, et see väga uudiseks saab, et sellise muutusega selline asi juhtus noh negatiivne pr and shit.

                Kommentaar


                  Mult on mitu korda päritud, et kas ma tean kust saab ja kas saaks aidata leida, ükskord oli raudselt salament
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Kas on ka kvaliteetne kraam turul liikvel? Küsin sõbra jaoks, kellel ka vanematel aastapäev tulemas!
                    bump.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      bump.
                      Sa ju tead ka ise väga hästi, et alati liigub igasugust jama kui ei tea.

                      Kommentaar


                        selleks on ju mingi tester mis tuleb ebayst osta
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          selleks on ju mingi tester mis tuleb ebayst osta
                          Sõber palus viidet usaldusväärsele tootele.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            150 on jah lagi 120-150 on okei. Peale seda Tallinna alkomüügikeeldu alates kella 3 ja klubides kella 4 viskas kohe igalpool 10 otsa. Kuulduste kohaselt olla ka PPA narkotalitus ja reovee analüüsid hüppelist kasvu tähendanud, aga üleval pool enne KOV ei olda tahetud, et see väga uudiseks saab, et sellise muutusega selline asi juhtus noh negatiivne pr and shit.
                            reoveest saab igast inffi ikka kätte. Hakkan pigem kraavis hädal käima nüüd.

                            Kommentaar


                              Miks on siin teemas kolm lehekülge mingit paska, mis peaks hoopis läbu alamfoorumisse kuuluma?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                oot koka paneb paremini seisma w
                                Jah. Kas teeme RK 2023 diili ära? Sa ütled EKRE ma REF
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X