320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas martin12 Vaata postitust
    Kui tõenäoliline oleks korralda ja kas see oleks üldse raske ettevõtmine, korraldada sama laadne fänlus, nagu seda oli näiteks bayer-lyoni mängul, kus pea 70 000 võtsid kätte kas siis punase või siis sinise voldiku ja tõstsid selle ülesse ja tekkis oi oi oi kui võimas effekt , kui panna iga pingi peale voldik ja kirjutada kuhugi , et tõsta ülesse kui mängijad tulevad platsile, tundub tegelt ju imelihtne, või aint tundub?on sellist asja üldse üritatud kunagi meil koondise mängul teha? on kellegil mingit infot selle kohta
    Flora omad tegid ju mingil mängul.. mastaap oli muidugi kõvasti väiksem, kuid võib öelda, et tehtud.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Flora omad tegid ju mingil mängul.. mastaap oli muidugi kõvasti väiksem, kuid võib öelda, et tehtud.
      noo 100 inimest ei annna sellist effekti kindlasti, ma mõtlen just koondise tasemel, meil on lillekülas pea 10 000 istekohta, miks mitte just soome mängu ajal selline asi korraldada..

      Kommentaar


        Algselt postitas martin12 Vaata postitust
        noo 100 inimest ei annna sellist effekti kindlasti, ma mõtlen just koondise tasemel, meil on lillekülas pea 10 000 istekohta, miks mitte just soome mängu ajal selline asi korraldada..
        Soome mängule tuleb 10k rahvast ?
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas martin12 Vaata postitust
          noo 100 inimest ei annna sellist effekti kindlasti, ma mõtlen just koondise tasemel, meil on lillekülas pea 10 000 istekohta, miks mitte just soome mängu ajal selline asi korraldada..
          oleks siis 100 inimest olnud
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            mis kell konnad krooksuvad?

            Kommentaar


              kas kehtib mingisugust veebilehte, mis annaks ülevaate erinevatest bettimisurgastest, kus kõige paremad koefid mingitele asjadele on?

              Kommentaar


                Mina tean ühte ennustamislehekülge, mille nimi on www.interwetten.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                  Mina tean ühte ennustamislehekülge, mille nimi on www.interwetten.com
                  Seepidi rumalad küsimused olema,mitte rumalad vastused. Püüame ikka teemas püsida, eks.
                  Suht hea on ntx see: http://www.tip-ex.com/odds+compariso...bayern+munchen

                  Igaks juhuks lisan, et Nordicbet=Triobet

                  Kommentaar


                    A la mingi 2-3 nädalat tagasi kuulsin päris mitu korda raadiost reklaami mingi ürituse kohta mis pidi toimuma pärnu mingis ööklubis, ehk oli sunset. Korra lasti sel ajal ka mingit tuntud vana tantsuhitti mille nime kahjuks eitea. Tegu oli mingi retro üritusega täpsemalt. Oskab keegi aidata selle laulu nimega ?
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Miks ERR lehel Lindperest tehtud videolõik ei tööta? Meesmuiste?
                      Ma sulle täpselt põhjust kahjuks öelda küll ei oska. Ilmselt on mingi tehniline teema. Samas vbla ka Elioni servu värk. Isa tahaks kah näha. Aga panen asjaga seotuile maili teele.


                      EDIT: Nüüd video töötab - http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9693

                      Kommentaar


                        mis on spider mite eesti keeles?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          kas kehtib mingisugust veebilehte, mis annaks ülevaate erinevatest bettimisurgastest, kus kõige paremad koefid mingitele asjadele on?
                          www.flashscore.com `is on sellelaadne asi (klikid mängule ja siis valid odd comparsion).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zaeka Vaata postitust
                            mis on spider mite eesti keeles?
                            pakuks 'kedriklest', aga pead ei julge päris anda.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              pakuks 'kedriklest', aga pead ei julge päris anda.
                              seesamune, tänks.

                              Kommentaar


                                Kas Inter on mõne mängija enda süsteemist ka üles kasvatanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X