320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    paremklikk videol, copy video URL at current time

    EDIT: lingil klikkides töötab, foorumi aknas mitte. Ehk mina siis ei tea vastust.

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    Kommentaar


      Kes ikka omab teema "Rumalad küsimused ootavad vastuseid" autoriõiguseid?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Kes ikka omab teema "Rumalad küsimused ootavad vastuseid" autoriõiguseid?
        Tanel Merda.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Tanel Merda.
          Krt ma ei ole ikka selle vastusega rahul
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            #t=4m08 - läheb mul endiselt algusest käima

            #t=248 - läheb mul endiselt algusest käima

            te embeddite kuidagi teistmoodi? postitage näide.
            Aaa, sa tahad foorumisse postitada? Ma arvasin, et kuskile kodulehele või sellisesse kohta. Foorumi koha pealt kohe paugust aidata ei oska.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Krt ma ei ole ikka selle vastusega rahul
              Kas see oli nii, et Tanel tegi "Abi" teema, budu tegi "rumalad küsimused", need teemad liideti ja budu jäi kogu aust ilma?

              Kommentaar


                Budu esitab ikka ja jälle rumalaid küsimusi, nüüd siis nõuab neile patenti lausa.

                Kommentaar


                  Kas EMT ja Tele2 poolt pakutav netipulgaga PIIRAMATU internet on mingisugune JOKK süsteem, kuna tegelikult nad ju ikkagi piiravad? Minu arust ei tohiks siis ju reklaamida seda piiramatu internetina.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                    Minu arust ei tohiks siis ju reklaamida seda piiramatu internetina.
                    Tarbijakaitseamet jagab Sinu seisukohta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                      Kas EMT ja Tele2 poolt pakutav netipulgaga PIIRAMATU internet on mingisugune JOKK süsteem, kuna tegelikult nad ju ikkagi piiravad? Minu arust ei tohiks siis ju reklaamida seda piiramatu internetina.
                      Tõe huvides märgiks ära, et ka Elisal on piirang 50gb peal.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kas Itaaliast, Hispaaniast või Kreekast on viimase paarikümne aasta jooksul mõni vinge ansambel või muusik tulnud?

                        P.S. Mõtlen siis sellisesse inglise keelsesse kultuurikeskkonda jõudnud artisti. Nagu prantslastel Daft Punk või Sebastian Tellier.

                        Kommentaar


                          Vinge on muidugi jube subjektiivne mõiste...

                          Kui ma üldse suudan meenutada kedagi sealt, siis Enriikeiglesias on laula ja Itaaliast on Gigi D'Agostino. Rohem sealkandis minu andmetel ühtegi lauljat pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kas Itaaliast, Hispaaniast või Kreekast on viimase paarikümne aasta jooksul mõni vinge ansambel või muusik tulnud?
                            Sagapooooo...


                            e: hispaania popmuusikast Shakira?

                            ja Itaaliast nt Lacuna Coil kvalifitseerub? pluss obv kogu see italodisko ja gigi d'agostino jms.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ramazzotti oli mu meelest inglise tabelites 90ndatel. Bocelli? Carla Bruni?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Benny Benassi. Tantsumuusika artiste/DJ-sid on tuntumaid teisigi. Iseasi kui tuntud nad laiemas ringis on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X