320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
    Mida kujutab endast koroonatesti vastus “piiripealne”? Tuleb oodata uut testi, aga netis eriti infot ei leia. Kellelgi on veel sellist asja olnud?
    Piiripealne testi tulemus viitab kas nakkuse varajasele algstaadiumile või lõpule. Juhul, kui sa ei ole viimase 6 kuu jooksul COVID-it põdenud, peaksid kindlasti olema kuni kordustesti tegemiseni isolatsioonis, kuna on arvestatav tõenäosus, et su järgmine test osutub positiivseks ning oled nakkuse kandja. Juhul, kui oled hiljuti läbi põdenud, näitab see lihtsalt veel seda, et mingi hulk viiruse osakesi on ninaneelus alles.

    Kordustest tehakse tavapärases praktikas üldjuhul kahe päeva pärast.

    Kommentaar


      mis asi on kultuurne liha? kas see on mingi GMO teema?

      Kommentaar


        kas kuskil on kirjas eestikeelsed vastsed ingl.k lihaterminitele? Tahaks ribeyed ja tenderloini ja chuckeyed aga ei tea, mis need Eestis on

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          kas kuskil on kirjas eestikeelsed vastsed ingl.k lihaterminitele? Tahaks ribeyed ja tenderloini ja chuckeyed aga ei tea, mis need Eestis on


          Äkki on veits abiks

          Kommentaar


            Mul on moluvihik mingit kurdi jalkat ja muud araabia vms keeles jama täis.
            Lahti ei saa kuidagi? Kui leheküljed nn vaikseks panen, siis seda rohkem seda tekib. Nippe vms?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Mul on moluvihik mingit kurdi jalkat ja muud araabia vms keeles jama täis.
              Lahti ei saa kuidagi? Kui leheküljed nn vaikseks panen, siis seda rohkem seda tekib. Nippe vms?
              Inimese kontroll FB üle kadus mingi 6-7 aastat tagasi juba ära. Aga no, kui sa viitsid tundide kaupa erinevaid lehti ja inimesi jälgimise alt maha võtta ja enda feed'i puhastada, siis peaks asja paremaks saama.

              Ma ei ole põhimõtteliselt 2015. aastast alates enda FB seina viitsinud lugeda, sest see on hoomamatu.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Mul hetkel kõik reklaamid fb-s mööblipoodidest, et btw kas kuskil Eestis sarnast isendit ka saadaval on

                edit: Link läks katki juba -

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Mul hetkel kõik reklaamid fb-s mööblipoodidest, et btw kas kuskil Eestis sarnast isendit ka saadaval on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                    Väida nyyd et sa ei tahaks michelin mani süles istuda kui kodus 12h tööpäevi teed.

                    Kommentaar


                      Audentese teema - noortele suuska andmine väikse weedi pärast natukene ebaproportsionaalne ei ole? profisportlane saab väikse bani, noortel rikud tuleviku ära, selle asemel, et püüda neist häid inimesi kasvatada...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Audentese teema - noortele suuska andmine väikse weedi pärast natukene ebaproportsionaalne ei ole? profisportlane saab väikse bani, noortel rikud tuleviku ära, selle asemel, et püüda neist häid inimesi kasvatada...
                        Noh, seal on see häda, et tegu on siiski kooliga, kuhu on korralik konkurents ja see "kasvatame head inimest"-subjekt asemel jäi ukse taha potentsiaalselt tüüp, kes äkki polnud nii andekas, aga võtaks sportimist piisavalt tõsiselt, et mingite väikeste weedidega ei tegele. Ehk noormehed saavad kuskil mujal koolis edasi mürada, kui pead on. Sportigi teha. Aga spordierikooli koha saavad nende asemel järgmised klemmid, kes äkki väärtustavad seda rohkem.

                        Mul tuttavad käisid West Pointis ja seal oli kord selline, et kui campuses tõmbasid kuskilt illegaalselt mussi või filmi, siis said kohe väljaviskamise. Mul oli ka "mida fakki"-küsimus, aga nad tegid selgeks, et kui sa oled siiski osariigi peale ainus, kes selles lennus on, siis ootused sulle on juba sellised, et sellise jamaga päris tegeleda ei maksaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, seal on see häda, et tegu on siiski kooliga, kuhu on korralik konkurents ja see "kasvatame head inimest"-subjekt asemel jäi ukse taha potentsiaalselt tüüp, kes äkki polnud nii andekas, aga võtaks sportimist piisavalt tõsiselt, et mingite väikeste weedidega ei tegele. Ehk noormehed saavad kuskil mujal koolis edasi mürada, kui pead on. Sportigi teha. Aga spordierikooli koha saavad nende asemel järgmised klemmid, kes äkki väärtustavad seda rohkem.

                          Mul tuttavad käisid West Pointis ja seal oli kord selline, et kui campuses tõmbasid kuskilt illegaalselt mussi või filmi, siis said kohe väljaviskamise. Mul oli ka "mida fakki"-küsimus, aga nad tegid selgeks, et kui sa oled siiski osariigi peale ainus, kes selles lennus on, siis ootused sulle on juba sellised, et sellise jamaga päris tegeleda ei maksaks.
                          Noh, West Point on selline creme de la creme. Pealegi, täisealised. Noortega... noh. Vb seal oligi, et anti 5x andeks, siis see "kui ei taha kuulda võtta, peab tunda saama" loogika nagu pädeb. Aga first offence peale? Pealegi, see järeldus ühe joindi tõmbamise järel spordi tegemise kohta ka päris õige ei ole. Kuskil audenteses, mingi norm tibu pakub välja hea idee shotguni kissida... kuidas käitud, mis tunne on, ütled ei w?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Noh, West Point on selline creme de la creme. Pealegi, täisealised. Noortega... noh. Vb seal oligi, et anti 5x andeks, siis see "kui ei taha kuulda võtta, peab tunda saama" loogika nagu pädeb. Aga first offence peale? Pealegi, see järeldus ühe joindi tõmbamise järel spordi tegemise kohta ka päris õige ei ole. Kuskil audenteses, mingi norm tibu pakub välja hea idee shotguni kissida... kuidas käitud, mis tunne on, ütled ei w?
                            Ma olen peaaegu 40 siiski. Ma ei saanud viimasest lausest aru.

                            Kommentaar


                              kõlab nagu mingi haige pask nagu see:

                              Several White House Staffers With Past Marijuana Use Reportedly Asked To Resign


                              'And I did inhale': Kamala Harris admits marijuana use

                              double standards?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma olen peaaegu 40 siiski. Ma ei saanud viimasest lausest aru.
                                no vaata nt noor neiu nagu tõmbab seda narkootikumi endale ja siis puhub välja sulle suhu ja siis väike musimops ka. selline värk. ise ei tea, narkootikumidega ei eksperimenteeri ning rohkem 0,7 viski vend.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X