320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.autoklants.ee/uus/index.php?id=12

    edit: Vähemalt ainuke kodulehega. Ise olen sealtkandist, kuid siiani koduse vooliku ja tolmuimejaga hakkama saanud. Mis sita maha kallasid siis?

    Kommentaar


      Andsin rendile ja tuleb välja, et läheb nüüd endale pisut kallimaks.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        Andsin rendile ja tuleb välja, et läheb nüüd endale pisut kallimaks.
        nagu ikka, ükski heategu ei jää karistuseta.
        Aga tekstiilmatte saab päris edukalt ka pesta kui natuke aega kuivamiseks on. Muu jama peaks saama tomuimeja ja lapindusega kätte.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Vanish Oxy Action
          see töötab väga hästi.

          Kommentaar


            kui kaya kips kuivab
            slimm.ee

            Kommentaar


              Plaan oli pühapäeval jooksule minna, aga üleeile suutsin endale mingi külmetushaiguse hankida. Kõik traditsioonilised meetodid (tee, sokid-sallid, ninatilgad jne...) on käigus, aga ehk on apteegis mõnd võluvitsa, mis mind pühapäevaks terveks teeks.

              Kommentaar


                Coldrexi ja Fervexi segu?

                Kommentaar


                  ma ei saa fifa 07 vahetust teha, sest siis tuleb selline kiri, et you must controll a team vms, keegi oskaks aidata ?
                  Algselt postitas -RoMaRiO-
                  Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sixteen Vaata postitust
                    ma ei saa fifa 07 vahetust teha, sest siis tuleb selline kiri, et you must controll a team vms, keegi oskaks aidata ?
                    Sa pead tegema vahetust siis kui pall on sinu käes vms. Või pole Sa valinud omale poolt.

                    Kommentaar


                      Mõlemad on tehtud, ja ikka ei saa
                      Algselt postitas -RoMaRiO-
                      Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Coldrexi ja Fervexi segu?
                        Suur tänu, aga seekord õnneks ei läinudki vaja. Täna hommikul olin terve


                        Keegi oskab öelda, kuidas selliseid mutreid nimetatakse ja kas neid ehituspoodides müüakse?

                        Kommentaar


                          kui ostad arvuti kus tarkvara peal, kas siis alati saad plaadi ikka kaasa. Mul õde siis väidab et tal pole VISTA plaati, et kohe oli peal...

                          Kommentaar


                            Liblikmutrid ja peaks müügil küll olema .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kui ostad arvuti kus tarkvara peal, kas siis alati saad plaadi ikka kaasa. Mul õde siis väidab et tal pole VISTA plaati, et kohe oli peal...
                              Kõige tähtsam on litsentsivõti, plaat on lihtsalt andmekandja. Kui plaati kaasas pole, siis võib op-süsteemi installimeedia olla peidetud partitsioonll või on tootja arvutiga recovery-plaadi kaasa pannud.

                              Kommentaar


                                Minul rüperaalil polnud samuti Vista plaati kaasas, põhja alla oli ainult litsentsi kood kleebitud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X