320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas fatseebokis kiirelt vaadata, kes mu sõpradest mingil kindlal üritusel osaleb? Lähen selle ürituse lehele, aga edasi? Sain ette osalejate nimekirja, aga kui seal on sadu inimesi, siis ei viitsi sealt sõpru välja nokkida. On mingi parem variant?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Kuidas fatseebokis kiirelt vaadata, kes mu sõpradest mingil kindlal üritusel osaleb? Lähen selle ürituse lehele, aga edasi? Sain ette osalejate nimekirja, aga kui seal on sadu inimesi, siis ei viitsi sealt sõpru välja nokkida. On mingi parem variant?
      See funktsioon näitab su sõpru esimeste inimestena nimekirjas ju.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        ei vasta tõele. vähemalt mitte 100%

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kuidas fatseebokis kiirelt vaadata, kes mu sõpradest mingil kindlal üritusel osaleb? Lähen selle ürituse lehele, aga edasi? Sain ette osalejate nimekirja, aga kui seal on sadu inimesi, siis ei viitsi sealt sõpru välja nokkida. On mingi parem variant?
          esimesena listis oled sina, siis ürituse korraldajad, ning siis sinu sõbrad.

          Kommentaar


            vot see võib küll tõele vastata

            Kommentaar


              kas mälu petab, või saab pärast mängu ,kohast, kust mängijad statkalt lahkuvad ja bussi lähevad, nendelt autogrammi küsida? keegi oskab öelda, mitu minutit pärast mängu lõppu nad lahkuvad?

              Kommentaar


                On ka mingit head lehte kus saaks näiteks tänaste sõpruskohtumiste koondiste nimekirjasi vaadata?

                Kommentaar


                  Suured tänud, aga fifa.com vist ei too välja koondistesse kutsud mängijaid välja?

                  Kommentaar


                    Kui katseajal tahan lõpetada töölepingu, siis kui kaua tööandja saab mind kinni hoida?
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Kui katseajal tahan lõpetada töölepingu, siis kui kaua tööandja saab mind kinni hoida?
                      Töötaja võib töölepingu katseajal samuti 15-kalendripäevase etteteatamisega üles öelda (varem oli 3 kalendripäeva) ega pea ülesütlemist põhjendama.

                      Ülesütlemisavalduse võivad pooled esitada hiljemalt katseaja viimasel päeval ning tööleping lõpeb siis juba 15 päeva hiljem peale katseaja möödumist. Kui pool, kes töölepingu katseajal üles ütleb, ei järgi etteteatamistähtaega, võib teine pool temalt nõuda hüvitust ette teatamata jäänud aja ulatuses. Selleks tuleb pöörduda avaldusega töövaidluskomisjoni (edaspidi TVK) poole

                      Kommentaar


                        Tänud vastuse eest. 15 päeva seega...midagi sinna 2 nädala kanti ma arvasingi.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Joks Vaata postitust
                          Kas keegi teadjam oskab mulle leida septembris või oktoobris kõige odavama reisi Tallinn-Perth (austraalia)? Võib olla ka ümberistumistega.

                          Aga ära vaata Tallinn - Perth, pigem mingi London/Frankfurt/... - Perth vms, sest Tallinnast Ryanairiga saab nkn odavalt mõnda sellisesse linna.
                          Alla 1000 AUD on üsna raske pileteid leida, eriti pärast seda kui AirAsia lõpetas Euroopasse lennud, a nood olid suht ebamugavad liinid ka.
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            Kas ja kuidas saab (töö)outlookis nii teha, et ta mu ära oleku ajal kirjad mu isiklikulemeilile edasi saadaks?

                            Kommentaar


                              mingi rules & alerts nupp peaks tools'i all olema - seal saad reguleerida seda, kuidas outlook ühe või teise kirja puhul käitub, kuid sellisel juhul peab outlook olema töös 24/7... .
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                mingi rules & alerts nupp peaks tools'i all olema - seal saad reguleerida seda, kuidas outlook ühe või teise kirja puhul käitub, kuid sellisel juhul peab outlook olema töös 24/7... .
                                Minu teada ei pea 24/7 töös olema.
                                Mul töö juures tulevad ühelt aadressilt sekretäri postkasti saadetud kirjad automaatselt läbi, aga see postkast, millelt suunatakse küll 24/7 töös pole.

                                Selle "rule" peaksid saama luua Automatic Replies (out of office) alt. All vasakul nurgas on "rules..."
                                Kahjuks tegin seda viimati üsna ammu, seega enam täpselt ei mäleta
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X