320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas detsembrikuu ajakirja Digi ostes, saab veel kaasa CD koos kõikkide käesoleval aastal ilmunud Digi ajakirjadega pdf kujul?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Teine küsimus.

      Millist tööd/hobi soovitaksite heas vormis ning soliidses eas värskele pensionärile, kes ei taha päevad läbi kodus istuda vaid ka midagi tarka teha ja ehk ka raha teenida?
      Maire Aunaste sai poliitikasse.

      Kommentaar


        Kuskil kirjutati ja olen ka kommentaariumites märganud, et EL soovib, et Eesti võtaks riiki elama 50 000 immigranti Aafrikast. Kas see on keskerakonna propaganda või jutt mis on lähedal tõele?

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Kuskil kirjutati ja olen ka kommentaariumites märganud, et EL soovib, et Eesti võtaks riiki elama 50 000 immigranti Aafrikast. Kas see on keskerakonna propaganda või jutt mis on lähedal tõele?
          Keegi ei taha siia tulla ju Siin peab raha saamise nimel tööd rügama.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Jep, Eestis ei ela sotsiaalabist isegi mustlased ära. Ikka peavad lisaks kerjama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Kuskil kirjutati ja olen ka kommentaariumites märganud, et EL soovib, et Eesti võtaks riiki elama 50 000 immigranti Aafrikast. Kas see on keskerakonna propaganda või jutt mis on lähedal tõele?
              Esimene vaste sinu öeldule http://www.pealinn.ee/newset/jargnev...igranti-n21661
              Ilmselt siit see teema lahti on läinud.

              Siseministeeriumi enda pressiteade ka: https://www.siseministeerium.ee/koha...e-sisse-elada/

              Ja RT https://www.riigiteataja.ee/akt/122082014005
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Kuskil kirjutati ja olen ka kommentaariumites märganud, et EL soovib, et Eesti võtaks riiki elama 50 000 immigranti Aafrikast. Kas see on keskerakonna propaganda või jutt mis on lähedal tõele?
                See jutt vastab paraku tõele. Kvoodid on ette antud. Järgmise viie aasta jooksul imbub Eestisse 50 000 immigranti. Aastaks 2025 peab Eestis elama vähemalt 20% immigrante. Eelistatult kõik neegrid. Ega muud varianti pole kui EKRE või iseseisvuspartei poolt hääletada. Muidu kõik neegrid võtavad Eesti meestelt töö ja naised ära ja teevad lapsed homodeks.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  See jutt vastab paraku tõele. Kvoodid on ette antud. Järgmise viie aasta jooksul imbub Eestisse 50 000 immigranti. Aastaks 2025 peab Eestis elama vähemalt 20% immigrante. Eelistatult kõik neegrid. Ega muud varianti pole kui EKRE või iseseisvuspartei poolt hääletada. Muidu kõik neegrid võtavad Eesti meestelt töö ja naised ära ja teevad lapsed homodeks.
                  Neegrid ei tee tööd!
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Keegi oskab öelda kaua võib venitada lõppkoolitusele minemisega peale b-kat esmaste juhilubade aegumist, kuni tuleb ARKis mingi muu eksam juurde teha, et lõppastme koolitusele saada?
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Keegi oskab öelda kaua võib venitada lõppkoolitusele minemisega peale b-kat esmaste juhilubade aegumist, kuni tuleb ARKis mingi muu eksam juurde teha, et lõppastme koolitusele saada?
                      Võib-olla ma olen nüüd õel, aga võib-olla oleks parem, kui sa ei saaks lubasid. Parema ühiskonna nimel.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Sa oled õel. Nii pole ilus öelda.

                        Kui sa teaksid mind lähemalt, siis sa ei ütleks nii.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          See jutt vastab paraku tõele. Kvoodid on ette antud. Järgmise viie aasta jooksul imbub Eestisse 50 000 immigranti. Aastaks 2025 peab Eestis elama vähemalt 20% immigrante. Eelistatult kõik neegrid. Ega muud varianti pole kui EKRE või iseseisvuspartei poolt hääletada. Muidu kõik neegrid võtavad Eesti meestelt töö ja naised ära ja teevad lapsed homodeks.
                          Sarkasm on tore relv tarkade inimeste käes. Veidi enesekriitikat, palun, Tofoa. Läilaks läheb see sinu iga hinna eest ärapanemise ponnistuste lugemine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Sa oled õel. Nii pole ilus öelda.

                            Kui sa teaksid mind lähemalt, siis sa ei ütleks nii.
                            Noo. Ma ei tea. Minu arust on rallisõitjad ühiskonnas kõige ohtlikumad autojuhid. Mikk Seger ja see teine surmakutsar, mis ta nimi oligi, Joosep Laiksoo. Vaja siis, et Iceman ka load saaks.



                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            Sarkasm on tore relv tarkade inimeste käes. Veidi enesekriitikat, palun, Tofoa. Läilaks läheb see sinu iga hinna eest ärapanemise ponnistuste lugemine.
                            Marek, pliiiiiiiiiiis. Lugesin delfi kommentaariumi, neegrid tulevad, suurtes kogustes, kas ma pean kuskile varitsema minema või kas kuskil saab nende vastu juba allkirju koguda. No ei saa ju seda inimest tõsiselt võtta.

                            Pliiiiiis.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Marek, pliiiiiiiiiiis. Lugesin delfi kommentaariumi, neegrid tulevad, suurtes kogustes, kas ma pean kuskile varitsema minema või kas kuskil saab nende vastu juba allkirju koguda. No ei saa ju seda inimest tõsiselt võtta.

                              Pliiiiiis.
                              Jah, Tofoa, õnneks saab sind tõsiselt võtta, kui sa iga köhatuse peale lonti põristamas oled ja mida rohkem sa seda teed, seda tõsiseltvõetavamaks sa muutud. A-fucking-men.

                              Kommentaar


                                Siin olen Marekuga ühes paadis. Tofoa, ära ülbitse koguaeg nii palju! Aitäh. Parema ühiskonna nimel.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X