320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    II samba teema? Kuna seda tagasi pöörata võimatu, väljavõtmine ületas prognoose, siis pilnud mõtet torkida. Ref tegeleb nüüd struktuurse tasakaaluga, sellest saab uus emapalk
    mitte väljavõtmine. vaid see, et riik peatas ju enda poolt sissemaksed 4%, lubades siis mingi 2022 vms maksta bulletina + siis keskmine samba tootlus. Ja selle peale refid (hetkeseisuga õigustatult) kiunusid, et kõvasti odavam oleks olnud ju raha laenata, mitte seda tootlust kinni taguda. Nüüd küsimus on, et miks siis seda kulu kohe sisse ei võtnud ja kõrge oodavata intressiga lepivad?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      mitte väljavõtmine. vaid see, et riik peatas ju enda poolt sissemaksed 4%, lubades siis mingi 2022 vms maksta bulletina + siis keskmine samba tootlus. Ja selle peale refid (hetkeseisuga õigustatult) kiunusid, et kõvasti odavam oleks olnud ju raha laenata, mitte seda tootlust kinni taguda. Nüüd küsimus on, et miks siis seda kulu kohe sisse ei võtnud ja kõrge oodavata intressiga lepivad?
      Koalitsioon.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        kogemusi harjumaal tegutsevate element/moodulmajade tootjatega?
        soovitused oodatud
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Eesti on nii väike, et milleks ennast harjumaaga piiritled?

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Eesti on nii väike, et milleks ennast harjumaaga piiritled?
            tõsi.
            kogemusi element/moodulmajade tootjatega? ehitusega?
            soovitused oodatud
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              MIngit head lahendust, et syncida omavahel google calendar ja outlook calendar?

              Kommentaar


                Kas kellelgi on kogemusi Garmin Vivoactive 4-ga?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Mulle naine kinkis aasta alguses. Enne oli polar m430.

                  Mis sind huvitab?

                  Kommentaar


                    Miks KJ Hein nüüd veerand- ja poolfinaalides enam Arsenali kolmas vv pole Euroopa Liigas ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                      Miks KJ Hein nüüd veerand- ja poolfinaalides enam Arsenali kolmas vv pole Euroopa Liigas ?
                      sest Okowonko on super

                      With Matt Macey reportedly set to join Hibernian on loan until the end of the season, it appears that an opportunity could open up for another goalkeeper to become Arsenal’s third-choice in that position. It is of course possible that Arsenal could look to bring in a shot-stopper from elsewhere, and there may well be […]

                      While Hein has excellent reflexes and possesses much in the way of potential, he does have a tendency to make costly errors at times.
                      Okonkwo, in contrast, is a much more reliable goalkeeper at this stage and is a calming presence between the sticks.
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Mulle naine kinkis aasta alguses. Enne oli polar m430.

                        Mis sind huvitab?
                        Kas ta on hea ja mugav? Saab kõikide lubatud asjadega hakkama või on mingid karjuvad probleemid. Kas see käe andur suudab ka teistel aladel hästi mõõta pulssi või pigem siiski joostes?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Kas ta on hea ja mugav? Saab kõikide lubatud asjadega hakkama või on mingid karjuvad probleemid. Kas see käe andur suudab ka teistel aladel hästi mõõta pulssi või pigem siiski joostes?
                          DC Rainmaker on pika ülevaate teinud antud kellast. Saad kõik plussid ja miinused teada https://www.dcrainmaker.com/2020/02/...th-review.html

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            DC Rainmaker on pika ülevaate teinud antud kellast. Saad kõik plussid ja miinused teada https://www.dcrainmaker.com/2020/02/...th-review.html
                            Cheers. Ma selle otsa ei sattunudki. Neid reviewse on nii palju. Ei tea milline on tasemel ja milline on makstud reklaam ja milline lihtsalt jura.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Kas ta on hea ja mugav? Saab kõikide lubatud asjadega hakkama või on mingid karjuvad probleemid. Kas see käe andur suudab ka teistel aladel hästi mõõta pulssi või pigem siiski joostes?
                              Kuigi siin lingiti juba väljamaist kasutusaruannet, siis viskan siiski siia enda mõtted:

                              Lühikokkuvõtteks: kell on okei, aga võiks olla parem.

                              Ma olen temaga ainult jooksnud, sõudnud ja teinud jõusaalis jõuharjutusi. Jooksu puhul mõõdab pulssi/tempot/marssruuti kenasti. Aga ma jooksen ainult 10-15 km nädalas ja rahulikku sörki. Kui paugutada lühikesi maksimumkiiruse lõike, siis nagu ikka, käepealne pulsimõõtmine jääb veidi ebatäpseks (st, väike viivitus, mis kui pulss päriselt üles läheb ja kell seda registreerib, ning sama kui alla tuleb, on paratamatus).

                              Aku peab natukene alla nädala (mul ei ole ta telefoniga seotud). Kui joosta kõrvaklappe kasutades, siis isegi veel vähem. Laeb maru ruttu. Ma pole mõõtnud, aga tunnetuslikult alla tunniga on pmst täis.

                              Kasutajaliides on minu jaoks veidi nõrk. Ma näiteks ei oska oma trenni sisestada (näteks selliselt, et ta alguses registreeriks soojendusjooksu, siis mingid sangpommiharjutused ja seejärel näiteks rattasõitu). Mulle tundub, et saab ainult nii, et iga erinev trenn saab alustatud ja lõpetatud erinevate sessioonidena.

                              Lisaks, saab küll kenasti sättida kiirpääsu mingitele funktsioonidele (vedeliku tarbimise sisestamise, pulsi, sissetulnud sõnumite jms), aga kui pole neid kiirpääsuks määranud, siis muudmoodi neile ligi ei saa, kui et tuleb kõige pealt kiirpääsuks määrata (ja siis pärast näiteks jälle ära kustutada). Üliloll süsteem.

                              Sissetulnud sõnumite lugemise järel on nende ära kadumisega mingi probleem, aga selle vist lahendas viimatine uuendus.

                              Ilma sünkroonimist ma pole tööle saanud.

                              Aga kasutajaliides muusika laadimiseks on mugav. Pluss see, et saab telefoni läbi wifi väga kergelt sünkroniseerida.

                              Kellaga maksmist pole ma proovinud. Fäntsipäntsi ekraanilt kuvatavaid joogat/trenne, hingamisharjutusi jms ka mitte.

                              Kommentaar


                                Tänud. Tundub reaalsem ja kokkuvõtlikum, kui see pikk kirjeldus seal artiklis.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X