320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rumal küsimus rumala olukorra kohta.
    Suutsin Tallinna elanikuna piletita sõidu eest trahvi saada(piletita sõit, sest valideerimata) ja varsti on plaanis ARKi minna.
    Niipalju kui ma hetkeseisuga tean, siis ükskõik mis väärteoga 1 aasta ARKi ei lasta?
    Kui ma selle trahvi vaidlustan, siis kas ma peaksin võitma? (Tean, et on mingi 2 juhtumit vähemalt, et kes on võitnud, samas leidsin kuskilt mingi info, et peab valideerima ja bla bla bla)
    Oskab keegi aidata ja täpsustada??

    Kommentaar


      Alustame sellest, et miks sa sinna ARK-i lähed? Sisse lastakse sind sinna kindlasti. Kui sind huvitav esmase juhiloa taotlemine, siis seda vist ei lasta jah teha kui on vähem kui aasta möödas liikluskaristusest. Aasta loetakse sellest hetkest kui trahvi ära maksad.

      Nüüd mis puudutab trahvi vaidlustamist, siis peaksid sa teoorias õigeks jääma, kuna selliseid lahendeid on juba olnud. Ehk siis mine ja vaidlusta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
        Rumal küsimus rumala olukorra kohta.
        Suutsin Tallinna elanikuna piletita sõidu eest trahvi saada(piletita sõit, sest valideerimata) ja varsti on plaanis ARKi minna.
        Niipalju kui ma hetkeseisuga tean, siis ükskõik mis väärteoga 1 aasta ARKi ei lasta?
        Kui ma selle trahvi vaidlustan, siis kas ma peaksin võitma? (Tean, et on mingi 2 juhtumit vähemalt, et kes on võitnud, samas leidsin kuskilt mingi info, et peab valideerima ja bla bla bla)
        Oskab keegi aidata ja täpsustada??
        Ebapädeva ajakirjandusliku käsitluse tõttu levima hakanud linnalegend. ARKi ei lasta kehtiva liiklusalase väärteo korral. Piletita sõit seda pole. Jutt hakkas levima sellest, et kellelgi oli kehtiv liiklusrikkumine all ja sai piletita sõidu eest lisaks trahvi, aga see pikendab seaduse kohaselt automaatselt esimese liiklusalase väärteo kehtivusaega. Nt saad mingi liiklusalase rikkumise eest trahvi, maksad ära, aasta läheb käima, aga enne kui aeguda jõuab, jääd vahele suvalise väärteoga, mis ei pea enam olema üldse liiklusalane, vaid võib ka olla seesama piletita sõit või tänaval suitsukoni maha viskamine või mis iganes. Ja algab su varasema liiklusalase rikkumise eest aasta arvestamine taas nullist. Sellest kahjuks muidugi konstrueeriti meie lehtedes kõvasti klikipüüdjam variant, et nii kui bussis piletita sõites trahvi saad, pole aasta aega eksamitele asja.

        Aga kui sul liiklusalast rikkumist all pole, võid tegelikult rahulikult minna lube tegema. Ja noh, trahvi võiks ka ära maksta, see summa pole nii suur, et oleks mõtet oma aega selle vaidlustamise peale raisata. Eriti kui tegelikult ka sõitsid valideerimata.


        PS sel teemal ei viitsi muidugi üldse hakata sõna võtma, et niisugune debiilsus konstrueeriti paadunud nahaalide püüdmiseks, aga sellel on teatavasti pohhui, võtab sõbra auto ja sõidab ikka, trahve ei maksa, samas kui kõvemini saab pihta korralikum kodanik.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Tänud!
          16 euri pärast midagi vaidlustama ei hakka, tahtsin lihtsalt kindel olla, et ARKi saab

          Kommentaar


            Kas kõik kaksikud oskavad seda teha?

            Kommentaar


              Millist tattoo salongi soovitate Tallinnas?

              Kommentaar


                erakordselt värske info oled nüüd ka muidugi viitamiseks leidnud.

                napid kaheksa ja pool aastat hiljem on idee poolest vast ka näiteks Pirados suhteliselt kindla peale minek, aga eks endale meeldiva stiili ja käekirjaga meistri peab igaüks siiski ise leidma. fb pilte ja kogemusi täis.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Mamas pride tattoo studio on ka vist asjalik koht.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Mis tankeriga juhtus või kaua ta veel maas on või on kellelgi infi ?
                    Nojah, olin väheke liiga optimistlik. Tanker kui selline on igaveseks läinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Nojah, olin väheke liiga optimistlik. Tanker kui selline on igaveseks läinud.
                      Mis oli tanker?
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        kas booking.com on usaldusväärne

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alfabeet Vaata postitust
                          kas booking.com on usaldusväärne
                          Minul siiani ei ole probleeme olnud.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alfabeet Vaata postitust
                            kas booking.com on usaldusväärne
                            üks usaldusväärsemaid üldse

                            Kommentaar


                              mul on meeles nagu Reformierakonnal olnuks selline reklaamklipp, kus Ansip ironiseerib, et sitt suusailm jne ning sõnumiks oli a'la "Ära virise!". anyone?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                mul on meeles nagu Reformierakonnal olnuks selline reklaamklipp, kus Ansip ironiseerib, et sitt suusailm jne ning sõnumiks oli a'la "Ära virise!". anyone?
                                Ole meheks:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X