320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas foorumis layouti muuta sai? Mul läks arvuti mobiili layouti peale ja hetkel sellega ei leia.
    Endal ja mõnel teisel sama probleem olnud, aidanud on väljalogimine lihtsalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Leidsin ühe huvitava veebilehe/äpi, mis on Usas üsna edukas ja näen, et sellele oleks turgu Eestis, samuti Olen üsna kindel, et kui seda ise valmis ei tee, teeb seda keegi teine. Kust alustada/kuhu poorduda selle alustamiseks, kui raha selle tegemiseks ilmselt pole ja arvutipool pole endal kiita?
      Mõnda sõpra pole, kes arendusega kursis? Ma olen ise teinud 4-5 kompamist, sageli on nende USA asjade copymisega see häda, et nende edu taga on sageli mass, ehk siis väga suur potentsiaalne turg, teiseks on nad ainult väliselt edukad ja reaalselt pole kasumiloogikat.
      Soovitan sul 10 sõbraga teha väike test, küsida, kas nad vajaks sellist teenust ja sealt tee oma järeldused

      Kommentaar


        Kellelgi kogemusi?


        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Pakkumine on ahvatlev. Kuid pean tagasi lükkama, sest ma olen moslem.
          Millal ja miks sa moslemiks hakkasid?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Naisi kallistatakse, aga vene mehe enda naisel lühike süütenöör ning sellepärast käib elu teiste naistega kontaktivabalt.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Naisi kallistatakse, aga vene mehe enda naisel lühike süütenöör ning sellepärast käib elu teiste naistega kontaktivabalt.
              Eieieie, kontaktivabalt käib kainepeaga ning kui oma naine juures on. Kui on pudel all või oma naist juures pole, siis ühendatakse kohe ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tegelt oli tõsine küsimus. Panin seda juba ammu tähele, aga eile veel eriti, kui seina ääres olid järjest kolm vene meest, üks vene naine ja mina. Tuli veel üks vene mees, andis järjest kolmele kätt, sirutas ka naise suunas käe ja siis samaaegselt naine vaatas imestunud pilgul ega tõstnud oma kätt ning käeandja hakkas ise naerma; liikus edasi minu juurde ja andis mulle ka kätt. Mingi õigeuskliku patriarhaarse ühiskonna jäänuk, oletatavasti? Küsisin hiljem vene rahvusest sõbranna käest ja tema ei teadnud.
                See on küll mingi eriline põhjus, siis jah. Venelastel on komme muidugi, et kui kedagi nn ei austata või ollakse vihane, siis pmst ei anta kunagi kätt sõltumata soost. Ma mäletan ise kui ma kunagi jätsin vene tüdruku maha ja hiljem oli kuskil mingi istumine, kus oli ta parim sõbranna ja kui ma ka tutvustasin ennast seal seltskonnas, siis tema kätt vastu ei andnud, mille peale ma samuti naersin, sest ei oskand muud teha. Ma ise pakuks, et seal oli raudselt mingi isiklik biif.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Tegelt oli tõsine küsimus. Panin seda juba ammu tähele, aga eile veel eriti, kui seina ääres olid järjest kolm vene meest, üks vene naine ja mina. Tuli veel üks vene mees, andis järjest kolmele kätt, sirutas ka naise suunas käe ja siis samaaegselt naine vaatas imestunud pilgul ega tõstnud oma kätt ning käeandja hakkas ise naerma; liikus edasi minu juurde ja andis mulle ka kätt. Mingi õigeuskliku patriarhaarse ühiskonna jäänuk, oletatavasti? Küsisin hiljem vene rahvusest sõbranna käest ja tema ei teadnud.


                  See on puhtalt etiketi küsimus. Ka Eestis tegelikult kehtib vanast ajaloost selline etikett, et meestele antakse kätt ja naisele antakse kätt juhul, kui naine ise selle ulatab. Iseasi, kes seda tänasel päeval ikka kasutab.

                  Kommentaar


                    Eesnahkpalluril on õigus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EesNahkPallur Vaata postitust
                      See on puhtalt etiketi küsimus. Ka Eestis tegelikult kehtib vanast ajaloost selline etikett, et meestele antakse kätt ja naisele antakse kätt juhul, kui naine ise selle ulatab. Iseasi, kes seda tänasel päeval ikka kasutab.
                      Sa olid lihtsalt üks suvaline lugeja, kes vaatas, et soccerneti vennad on nii harimatud, et ei suuda enam pealt vaadata ja tegid uue konto ning hakkasid etiketist kohe lähemalt rääkima? See on alati teretulnud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Sa olid lihtsalt üks suvaline lugeja, kes vaatas, et soccerneti vennad on nii harimatud, et ei suuda enam pealt vaadata ja tegid uue konto ning hakkasid etiketist kohe lähemalt rääkima? See on alati teretulnud
                        Tõesti oli uskumatu seda lugeda, et selline õpetlane ja kultuurimees nagu Stok seda on - ei teadnud pelgalt, väga lihtsat etiketti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EesNahkPallur Vaata postitust
                          Tõesti oli uskumatu seda lugeda, et selline õpetlane ja kultuurimees nagu Stok seda on - ei teadnud pelgalt, väga lihtsat etiketti
                          Ta pole ainus mina arvasin ka, et vene naiste etikett on ,,kui vend on munnilt käitund, siis kätt ei anna,, aga tuleb välja, et hoopis mingi vene õukonna jama. Kurb.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              aga hommikul tööle minnes ei raputa ju kõiki läbi?
                              Töötasin Tallinna Raamatutrükikojas kunagi. Seal iga hommik, kui direktor tuli käis tootmispoolel kõik mehed läbi ja surus kätt. Mäletan,et võttis minu töölt lahkumist reeturlusena, sest me ikkagi andsime kätt. Väike palk nagu polnudki argument

                              Kommentaar


                                Mul siuke teema, et töötasin novembrini ühes ehitusfirmas. Detsembris vaatasin EMTA lehelt, et minu töötamine on endiselt aktiivne, ehk minuga ei ole seal lõpparvet tehtud. Võtsin tööandjaga ühendust, et ta mind maha sealt võtaks. Nüüd eile avastasin, et mind pole endiselt sealt firmast kustutatud. Saatsin emtasse ka meili, mille peale hämati, et pean oma endise tööandjaga ise ühendust võtma. Küsimus on, et kas seda et ma endiselt seal firmas nimekirjas olen, saab kuidagi minu vastu kuritarvitada ehk a la aasta kahe pärast tekib mul mingi probleem või peaks mul sellest täiesti savi olema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X