320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
    Enne jõule sain "meeldiva" üllatuse osaliseks, kui sain tähitud kirjaga kutse reservõppekogunemisele. Üllatus seetõttu, et läbides spordirühmas ainult SBK, ei oodanud ilmselt keegi meist, et ka õppekogunemistele kutsutakse.
    Seetõttu ka küsimus, mida ilmselt on palju juba puudutatud, aga ei viitsi tuhnida siin. Nimelt, kui peaksin mitte kohale ilmuma, siis mis on kõige hullem mis juhtuda saab? Pean mingi trahvi maksma ja asi jääb sinna paika või võib juhtuda, et seejärel kutsutakse uuesti, või hoopis midagi kolmandat?
    Saad trahvi ja kutsutakse uuesti, kuniks linnukene kirjas. Aga nagu ma aru olen saanud, siis sportlased käivad ka mingi lühema versiooni läbi. Millal sa käisid?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Saad trahvi ja kutsutakse uuesti, kuniks linnukene kirjas. Aga nagu ma aru olen saanud, siis sportlased käivad ka mingi lühema versiooni läbi. Millal sa käisid?
      Ajateenistuse läbisin 2013 suvel ning õppused toimuvad nüüd 4-7 mai, mis iseenesest on ju päris lühike periood ning sel juhul pole hullu läbida. Lihtsalt nii huvi korras küsisin...
      Kaasvõitlejast sportlane pidi aga paar aastat tagasi kevadtormil osalema, seega ilmselt see lühem versioon ei pea hästi paika

      Kommentaar


        Algselt postitas ltltl Vaata postitust
        Ajateenistuse läbisin 2013 suvel ning õppused toimuvad nüüd 4-7 mai, mis iseenesest on ju päris lühike periood ning sel juhul pole hullu läbida. Lihtsalt nii huvi korras küsisin...
        Kaasvõitlejast sportlane pidi aga paar aastat tagasi kevadtormil osalema, seega ilmselt see lühem versioon ei pea hästi paika
        4-7 mai võib täitsa reaalne aeg olla, varasemalt on olnud samuti reserviste kes kutsutakse kohale, jaotatakse varustust kätte ning lastakse relvad sisse, viiakse metsa või ööbitakse väeosa territooriumil ja ongi varustuse tagastus.

        Kommentaar


          Sõduri ametikohal oleva reservisti Kevadtorm kestab üldjuhul kuni nädala. Seega väga pole mõtet muretseda, et peaks kaks-kolm nädalat põrkama
          308

          Kommentaar


            Kui on kutsel 4-7, siis nii peab see ka olema. Arvatavasti sai sinu sportlasest kaasvõitleja pikema kutse.

            Kommentaar


              Kuidas rakendatakse staadionikeeldu, piletid pole ju nimelised?
              On see üldse võimalik?

              Kommentaar


                Millal ja kus müüdi Eestis/Ensvs esimene hamburger?

                Kommentaar


                  Algselt postitas baller Vaata postitust
                  Kuidas rakendatakse staadionikeeldu, piletid pole ju nimelised?
                  On see üldse võimalik?
                  Serie A-s on.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas baller Vaata postitust
                    Millal ja kus müüdi Eestis/Ensvs esimene hamburger?
                    Lödikas või stiilis mäkk?

                    Kommentaar


                      kes te olete raisk? kus türaaugus te elate? ma nikkusin naist!


                      See video juutuubist kadunud?

                      Kommentaar


                        Otsin mäesuusa jaoks kindaid, käpikuid/labakindaid täpsemalt. Käisin paar kohta (hawaii, atsport, suusad.ee) läbi kus nagu võiks olla aga polnud. Oskab keegi kuhugi suunata? (jätsin asja nagu ikka viimasele hetkele ja kusagilt tellima ei jõua hakata)

                        Edit: surfhouse!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vunts Vaata postitust
                          Otsin mäesuusa jaoks kindaid, käpikuid/labakindaid täpsemalt. Käisin paar kohta (hawaii, atsport, suusad.ee) läbi kus nagu võiks olla aga polnud. Oskab keegi kuhugi suunata? (jätsin asja nagu ikka viimasele hetkele ja kusagilt tellima ei jõua hakata)

                          Edit: surfhouse!
                          Surfhouse on üks variant ja. Teine variant oleks Mustamäel, Popsport. Ma olen näinud seal neid. Kui kohale ei viitsi minna, siis helista 5021848 ja küsi. Saad kiiresti vastuse. Muidu hakkad rändama ja blabla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Surfhouse on üks variant ja. Teine variant oleks Mustamäel, Popsport. Ma olen näinud seal neid. Kui kohale ei viitsi minna, siis helista 5021848 ja küsi. Saad kiiresti vastuse. Muidu hakkad rändama ja blabla.
                            Tänud, mõtlesingi, et mis selle koha nimi oligi

                            Kommentaar


                              Kas keegi siinsetest härradest Härrasmeeste Karikas 2019 turniirist võtab osa?
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Kas keegi siinsetest härradest Härrasmeeste Karikas 2019 turniirist võtab osa?
                                Härrased või asjad...
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X