320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selles Rehe loos on tugevalt eepilise musta komöödia materjali. See kuradi aed on väiksem kui mõne mehe korter, politsei vaatas kiiruseradariga aia üle ja kuna liikumist ei olnud öeldi davai lähme koertega metsa kammima nüüd? Olen paar korda aidanud väikest last otsida ja seal asja koordineerinud tegelased rõhutasid seda, et oletatava kadumisekoha lähiümbrus on eriti oluline võimalikult põhjalikult üle vaadata. Ühel juhul täpselt nii oligi, kui jõuti juba ebareaalsete kaugusteni hakati uuesti ka algpunktist otsima ja leiti poiss üles. Algusest peale oli ju teada, et väga võimalik et otsitakse laipa, mitte metsas tervisejooksul eksinud harrastussportlast...

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Kirikud ei ole nüüd küll ainsad arhitektuurimälestised, mida riigi raha eest renoveeritakse.

      Üleüldse see eestlaste ateism on kohati sama jabur kui Jehoova tunnistajad. Ma olen pealt näinud ka juhtumit, kus inimene ei lähe kirikus asuvasse muuseumisse sisse, sest "äkki tehakse usupropagandat". Samas igasugu selgeltnägijatesse usume me ikka väga edukalt
      No ma mõtlen rohkem selliseid maksu asju kiriku poolt, kui hoone on arhitektuuri mälestus siis loomulikult, aga üleüldine muu asi seal kõrval on natukene mädanev.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Selles Rehe loos on tugevalt eepilise musta komöödia materjali. See kuradi aed on väiksem kui mõne mehe korter, politsei vaatas kiiruseradariga aia üle ja kuna liikumist ei olnud öeldi davai lähme koertega metsa kammima nüüd? Olen paar korda aidanud väikest last otsida ja seal asja koordineerinud tegelased rõhutasid seda, et oletatava kadumisekoha lähiümbrus on eriti oluline võimalikult põhjalikult üle vaadata. Ühel juhul täpselt nii oligi, kui jõuti juba ebareaalsete kaugusteni hakati uuesti ka algpunktist otsima ja leiti poiss üles. Algusest peale oli ju teada, et väga võimalik et otsitakse laipa, mitte metsas tervisejooksul eksinud harrastussportlast...
        Kadunud inimeste otsingu reegel #1 on, et otsitakse elavat inimest, mitte laipa.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99
          hea meel on näha, et vastasseis minu arvamustele tekitab teis sellist mõnusat ühtekuuluvustunnet. Eks meil kõigil on vaja kuhugi kuuluda ja kellegiga ennast identifitseerida. edu valikutel!
          Kui tüüp su poole nuga käes jookseb ja karjub. Kas sa tahad ellu jääda ja lased? Või vaatad, et YOLO äkki jään ellu, sest probably ta ära mind ei tapa?

          Sitasti lahendatud, aga antud olukorras politseinikud ei teinud midagi valesti.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Aga nüüd tuleb must huumor. Oleks Rehel koer olnud, oleks tollel ammu kont hambus olnud.
            Rehel oli lausa kaks kutsat.

            Kommentaar


              Kes arvavad, et Rehe poolt perekonda arvesse vöttes isekas otsus nii tegutseda, need eksivad. Arvestades, mida ja keda ta teadis ja mis ees ootas, oli see lähedaste kaitseks.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Kes arvavad, et Rehe poolt perekonda arvesse vöttes isekas otsus nii tegutseda, need eksivad. Arvestades, mida ja keda ta teadis ja mis ees ootas, oli see lähedaste kaitseks.
                Nopes.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Kes arvavad, et Rehe poolt perekonda arvesse vöttes isekas otsus nii tegutseda, need eksivad. Arvestades, mida ja keda ta teadis ja mis ees ootas, oli see lähedaste kaitseks.
                  Mis soga sa ajad ja millele tuginedes sa seda kõike väidad? Nagu Delfi kommentaariumit loeks juba.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kes arvavad, et Rehe poolt perekonda arvesse vöttes isekas otsus nii tegutseda, need eksivad. Arvestades, mida ja keda ta teadis ja mis ees ootas, oli see lähedaste kaitseks.
                    SInu värav on küll tühi..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Mis soga sa ajad ja millele tuginedes sa seda kõike väidad? Nagu Delfi kommentaariumit loeks juba.
                      Kuulujuttude pöhjal ikka. Aga noh, mul pruut töötab danskes üsna körgel kohal 8 aastat juba, niiet päris lambist ei pauguta
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        See on nii ekre laadne kommentaar, et ma ei saa kui ilus.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Töesti ununes, et siinne OT on tavalise trollivabriku tasemel, minu viga
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99
                            tähtis on eelkõige kriitiliselt hinnata laskmisele (mis tol hetkel oli tõepoolest ainuõige otsus) eelnenud tegevust.

                            Aga self proclaimed geenius nagu ma olen, siis ikka vastan - kui te arvate, et eelnev käitumine oli psühhoosis oleva inimese suunas 100% okei, siis pärituult purjedesse ja laululusti südamesse jääb ainult soovida. Õnneks... ja ma rõhutan, et ÕNNEKS, politsei tavapäraselt oma tegevustes sellise arvamuse järgi ei talitle ja tegutse. Kui tegutseks, siis oleks see laibahunnik mõnevõrra (ja siinkohal see meelega tehtud understatement) suurem kui üks isik mingi 10 a jooksul.
                            Pane enda puzzle nüüd kokku. Kõlab küll julmalt, kuid antud olukorra võib liigitada ebaõnne alla (ebasoosivaid muutujaid oli mitmeid).
                            Alati saab paremini, kuid pole vaja päris Ameerikaks ka minna.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Tagantjärele - infokülluse olukorras on muidugi lihtsam mõelda välja alternatiivtegevussuundi, sest lisaks rohkematele teadmistele on siis ka rohkem aega.

                              Küll aga tegutsevad operatiivtöötajad alati info- ja ajadefitsiidis ning nende tegevusele hinnangut andes ei tohi unustada, et üks istub mugavalt diivanil ja teine vahib tõtt noakandjaga.

                              Konkreetselt Vabaduse väljaku sündmuse osas tegutses politsei rutakalt, aga mitte pahatahtlikult. Nende tolle hetke prioriteet oli kiirus. Vähendada kannatanute hulk ja saada see nugadega vend kontrolli alla.

                              Ka mina ja sambaz ja lenc suudame praegu diivanilt, asjaolusid teades, lõputuid ressursse omades, kindlasi mõelda 1000+n võimalust, kuidas tolle juhtumi oleks saanud lahendada kannatajateta.



                              See jutt kusjuures ei kehti niivõrd Kehra kohta, kus oli tegelikult aega korralik plaan välja mõelda, sest eelduslikult oli info olemas, et tegu vana ja põdura inimesega.


                              Rehe juhtumi valguses - tegijal juhtub. Politsei ja vabatahtlike kadunud inimeste otsijad on töökad ja tublid ning vahel lihtsalt juhtub, et ei märka. Vahel juhtub, et mingi protseduur ununeb, sest loodad kiirelt tegutsedes kellegi elu päästa. Vahel aga oled lihtsalt väsinud. Kuna ilmselgelt ei ole niisugune möödapanek sage, ei hakkaks ma siin asjaosalistele liiga tegema. Me kõik oleme oma professionaalses elus pannud täiesti tahtmatult, aga totaalselt pange. Sinna ei saa midagi parata kui ainult õppida.

                              Kommentaar


                                Tallinnas kohta kus saaksin paberkupüürid müntideks vahetada?

                                Ehk panen a’la 100.- sisse ja automaat väljastab mulle samapalju münte.
                                Teenustasu ei soovi maksta.
                                Tean, et Rakveres on mündipesula selleks tegevuseks, aga Tallinnas olen kohanud ainult sellist varianti, kus vahetusrahana pakutakse euromüntide asemel pesula kohalikku valuutat😃

                                Kommentaar

                                Working...
                                X