320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Miks on jalkaklubidel vaja kolmandat vormi?
    Eee, juhuks, kui vastas, kodumeeskonnal on sama värav, kui võõrsilmeeskonna teine vorm? Siis panevadki kolmanda selga. Ei?

    Ma eluaeg nii arvanud aga kui sinusugune inimene küsib seda, kahtlen edaski.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Eee, juhuks, kui vastas, kodumeeskonnal on sama värav, kui võõrsilmeeskonna teine vorm? Siis panevadki kolmanda selga. Ei?

      Ma eluaeg nii arvanud aga kui sinusugune inimene küsib seda, kahtlen edaski.
      Aga siis see on kuskil keelatud, et mõlemad kannaksid enda esimest vormi, mis on siis ju erinevad?

      Mu küsimus tulenes sellest, et kas asja reaalne point on lihtsalt fännidele veel üks moekas vorm maha müüa?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mu küsimus tulenes sellest, et kas asja reaalne point on lihtsalt fännidele veel üks moekas vorm maha müüa?
        Jah


        Tähemärgid
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kunagi oli reegel, et kui värvid samad, pidid mõlemad tiimid vahetama. Ei saanud aga välistatada, et vahetusvormid sarnased poleks. Siis pidi üks tiim leidma endale kiirkorras veel järgmise vormi, aga see oli juba paras jebimine, sest tuli kuskilt küla pealt laenata vms. Et seda vältida, hakati ametlikult ka kolmandaid vorme tekitama.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Lisaks on ka väravavahil mingit värvi särk.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kas ja kes müüb Eestis nutisõrmuseid?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Kas ja kes müüb Eestis nutisõrmuseid?
                Medikeep.eu pakub seda soomlaste Oura ringi.
                Sai isegi enne ostu rentida.

                Kommentaar


                  Kas mingis Betsafe jalkapodcastis lõpuks EM finaalist ka räägiti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kas mingis Betsafe jalkapodcastis lõpuks EM finaalist ka räägiti?
                    Eile põgusalt räägiti.


                    Kas kivisildnik trollib neid pool taune “vabast eestist”(mis iganes) või ta täitsa tõsiselt paugutab? Juhtusin mingile paari päeva tagusele kõnele. Kõlas jube “rahva oma kaitse” moodi jutt. Laste verest toituvast nomenklatuurist ja värdjad, kes ajakirjanike mahituse peale endi lastesse mürki lasevad panna. Aga kõik plaksutasid ja vilistasid kaasa. Mul tekkis segadus.
                    Tegelikult kivika esituses ka varem näinud ülesastumisi, kus ma lihtsalt ei saa aru… Kas see kõik on ülevõlli ja sarkastiline huumor, või ta päriselt?

                    E: Ärge ajage sassi rähki ja sildniku.

                    Kommentaar


                      Kas kaala hüüab õhtuti voodis ka Talibani nime?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Kas kaala hüüab õhtuti voodis ka Talibani nime?
                        Küsi oma naise käest
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust


                          Kas kivisildnik trollib neid pool taune “vabast eestist”(mis iganes) või ta täitsa tõsiselt paugutab? Juhtusin mingile paari päeva tagusele kõnele. Kõlas jube “rahva oma kaitse” moodi jutt. Laste verest toituvast nomenklatuurist ja värdjad, kes ajakirjanike mahituse peale endi lastesse mürki lasevad panna. Aga kõik plaksutasid ja vilistasid kaasa. Mul tekkis segadus.
                          Tegelikult kivika esituses ka varem näinud ülesastumisi, kus ma lihtsalt ei saa aru… Kas see kõik on ülevõlli ja sarkastiline huumor, või ta päriselt?

                          E: Ärge ajage sassi rähki ja sildniku.
                          10 aastat on ta kindlasti sellist joont hoidnud kui mitte kauem. Ei usu, et trollib.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Ta väljendabki oma maailmavaadet väga sarkastiliselt ning väga nauditav on teda lugeda ja kuulata. Sõnaseadmisoskust tal on.

                            Kommentaar


                              Mitu Soome kutti praegu mõne premmi satsi kuulub? Leian mingit listi kuskilt? Ikka ja jälle vaatan, et Soome lipuga kutt, täna jälle Aston Villa pingil keegi väravavaht Viljami Sinisalo, on parem kui Hein?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                                10 aastat on ta kindlasti sellist joont hoidnud kui mitte kauem. Ei usu, et trollib.
                                Tollel kodanikul lugusid esitades tihtilugu kerge muie ka näole manatud, petab seegi.
                                Kurb muidugi, et ei trolli.


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Ta väljendabki oma maailmavaadet väga sarkastiliselt ning väga nauditav on teda lugeda ja kuulata. Sõnaseadmisoskust tal on.
                                Tõsi, sõnu oskab ta seada. Aga nauditav oleks seda kuulata juhul kui ta sellist sousti ise tõe pähe ei võtaks. Kui rähk ja juur arvaks päriselt, et hamburgi lennujaama all on reptiilide pesa. Kus varjavad ennast lisaks veel liberastid, homoteerulli juhid, lakkamatult seksivad geyd ning kus kohast on tulnud ka biden pojaga. Poleks eriti humoorikas ja sarkastiline. Pigem kurb, skisofreeniline ja nõuaks arstide kiiret sekkumist edaspidiste ebatajude vältimiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X