320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas on õigust mulle teha parkimistrahv, kui ma olen sisenenud Cityparki eraparklasse, kuid parklasse sisenemisel pole ühtegi viita, mis viitaks sellele, et tegu on Cityparki parklaga?

    Nende telefonitugi on eriti napakas. Helistasin. Öeldi, et kirjutage oma jutt vabas vormis x aadressile ja korras. Neli päeva hiljem saatsin kirja meeldetuletusega, et kas saite kirja ikka kätte. Sealt öeldi, et tee kodulehel avaldus. Noh, abivalmis vend siis telefonis. Igatahes läksin kodulehele ning seal pole mingit otseviita. Vaid pead hakkama trahvi maksma, ja seal on alles vaide esitamise võimalus.

    Estitasin vaide, millele taas tuli vastus alles siis, kui meenutasin, et olen mingi kirja saatnud. Vastus oli muidugi, et "maksa trahv ära".
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Kas on õigust mulle teha parkimistrahv, kui ma olen sisenenud Cityparki eraparklasse, kuid parklasse sisenemisel pole ühtegi viita, mis viitaks sellele, et tegu on Cityparki parklaga?
      Parkimisala alguses ja lõpus peab olema teavitus reeglitest ja ka parkimistsooni number. Minu teada on see kohustuslik ära märkida.
      Ma üritasin samale apelleerida kui ootamatult Haaberstis üsna lambises kohas trahvi sain, aga kui kontrollima läksin, siis muidugi olid reeglid kirjas nii sisse- kui väljasõidul ja oma mugavusest lihtsalt polnud seda tähele pannud. Lohutasin end sellega, et kuna tuttava hinnangul oli seal parkimine tasuline juba mõnda aega, siis mul lihtsalt õnnestus seni tasuta parkida
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kuna ma pole kunagi auto ostmisega tegelenud, siis ilgelt rumal küsimus. Kas selleks on mingit hinnavaatluse moodi kommuuni, kus saaks mingid tingimused sisse panna ja siis annab erinevate tingimustele vastavate autode hinnad?
        Otsin lapse emale, tal on mingi vana Pežöö, mis on nii logu, et ma pigem ostan talle uue. Ehk peaks sisse mahtuma naine, lapse turvatool ja pagassi võiks ka miskeid asju pakkuda. Ja Dacia tundub kuidagi kahtlane firma, nagu Sorny makk või midagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuna ma pole kunagi auto ostmisega tegelenud, siis ilgelt rumal küsimus. Kas selleks on mingit hinnavaatluse moodi kommuuni, kus saaks mingid tingimused sisse panna ja siis annab erinevate tingimustele vastavate autode hinnad?
          Otsin lapse emale, tal on mingi vana Pežöö, mis on nii logu, et ma pigem ostan talle uue. Ehk peaks sisse mahtuma naine, lapse turvatool ja pagassi võiks ka miskeid asju pakkuda. Ja Dacia tundub kuidagi kahtlane firma, nagu Sorny makk või midagi.
          Auto24.ee
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Auto24.ee
            Uutele autodele pole miskit sarnast?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Uutele autodele pole miskit sarnast?
              Seal peaks uued autod ka olema.
              Ma soovitaks parem kasti õllega mõni targem sõber ära seebitada, kes soovitada oskaks.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                oot, mõnna, mix sa tutika auto ostad? kas võitsid lototroniga? paari-kolme k eest saad juba soliidse mobiili, millega lapse emal kindlasti väärikas sõita. a la mingi 2005 volvo 50 automaat vms. 3 kišši ja muretu mõnex ajax.

                nb näide figuratiivne ja lihtsalt indikatsiooniks!

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  oot, mõnna, mix sa tutika auto ostad? kas võitsid lototroniga? paari-kolme k eest saad juba soliidse mobiili, millega lapse emal kindlasti väärikas sõita. a la mingi 2005 volvo 50 automaat vms. 3 kišši ja muretu mõnex ajax.

                  nb näide figuratiivne ja lihtsalt indikatsiooniks!
                  Või 2007a Volvo C30
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Uutele autodele pole miskit sarnast?
                    Aasta hakkab lõppema ja hakkavad jälle kampaaniad peale, seega juba praegu juba paras aeg lihtsalt autosalongist pakkumine võtta. Ega neid Eestis eriti palju polegi ja kui soovitav hinnatase teada, siis valikut ju lihtne teha.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      ma ise käisin siin üks-vahe pmst kõik salongid läbi.

                      eesmärk uurida, et mis siis 15k eest saab. ja no ega väga midagi ei saa. inimväärste lisadega, automaatkast ja mingi kia ceed ka jub 17-18k. siis mõtled, et... persse, auto ju liisingusse ka, et võtaks juba mingi normaalse auto, mitte kia ceedi. siis vaatad juba 25-30 hinnaklassi. a la mondeot. ja siis mõtled, et pegens küll, 25 eest saaks paar a pruugitud tulede ja viledega härrasmehe volvo vana. sõidad, vaatad, mõtled...

                      ja siis oled ringiga tagasi selle juures, et ons siis seda jama vaja, mingid kaskod juba 50-60 eur kuus jne. lõpuks ikkagi tarbeese ja taipad, et 3500 eest uksest ukseni sõitmiseks valikut küll ja veel. ja jääb raha üle. ja oled megaõnnelik, et ei teinud seda viga, et võtsid mingi 13k eurise kia baasmudeli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                        mingid kaskod juba 50-60 eur kuus jne.
                        Wtf?
                        32 euri, aasta vanal Superbil. Ergos, mitte mingis lambikindlustuses.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Wtf?
                          32 euri, aasta vanal Superbil. Ergos, mitte mingis lambikindlustuses.
                          no see 50 oli öeldud ju nende kallimate autode kohta kui liiparisse võtta. ega ma ka sendi pealt ei uurinud, lihtsalt näppude peal selline mõttekäik lõpuks tuli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            no see 50 oli öeldud ju nende kallimate autode kohta kui liiparisse võtta. ega ma ka sendi pealt ei uurinud, lihtsalt näppude peal selline mõttekäik lõpuks tuli.
                            Sõltub lõustast. Fo shizzle võib premiumklassi ride'il saada kasko suuruseks ka ~ 30 eurikut. Yo-yo-yo.

                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            ma ise käisin siin üks-vahe pmst kõik salongid läbi. eesmärk uurida, et mis siis 15k eest saab.
                            Reaalselt käisid Silberis ka enda 15 kiloga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Reaalselt käisid Silberis ka enda 15 kiloga?
                              A miks mitte? Mingi odavama otsa Mitsubishi võiks ju saada küll?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas check Vaata postitust
                                A miks mitte? Mingi odavama otsa Mitsubishi võiks ju saada küll?
                                Aijah, see ei meenunudki, et Bitsumishisid ka Silberis müüakse. Noh, igatahes oli mu mõte suunatud Mercedestele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X