320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Roonemaa soovitas aasta viimases Digitunnis Jabrat. Ma oletan, et Jabra Elite 65t, mida mujal ka kiidetakse.
    Neid samu jah, nendega pidi ainult see jama olema, et "nõuavad" suuri kõrvu. Samas ei oska ma defineerida mõõtühikut "suur".

    Kui aga rääkida kõrvasisene vs kõrvapealne vs kõrvaülene, siis ise eelistan tänaval kärvasisest ja laua taga kõrvaülest.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Olen nüüd natukene reviewsid lugenud selle Jabra kohta. Muusika kuulamiseks või kasvõi podcastide jaoks pidi see hea olema, kuid helistamiseks oli näiteks airpods parem. Kas kellegil reaalset võrdlusmomenti ka on?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Veits läheb teemast eemale, kuid mul kasutuses Jabra Move'id, mis on väga head (võttes arvezze, et mina neid kasutan ja Manu toetajad on be'ded), kuna katavad enanuse vajadustest ja seda kvaliteetselt.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Trenni tehes in-ear parem.
          Muidu eelistan ülekõrva.. just reisimise ajal eriti.
          Bose qc35 II , mõnusad klapid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
            Trenni tehes in-ear parem.
            Muidu eelistan ülekõrva.. just reisimise ajal eriti.
            Bose qc35 II , mõnusad klapid.
            Kui ülekõrva, siis kasutan ise ka neid (35 II), kindlasti soovitan.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Sai Chinatownis ühes söögikohas käidud lapsega, mõtlesin et võtan õluti ka kõrvale, listis oli ilusti olemas, aga kui häbelikult teenindajannalt küsisin, siis vaikis ja ei kostnud midagi, küsisin mitu x erinevatel ajahetkedel, aga vastust ei saanud - kõiki muid asju oskas küll rääkida.
              Mis värk on? Äkki ei tohi müüa, kui alaealised ka lauas?

              Aa muide, ta nägi ise ka suht noor välja, äkki isegi alla 18, võibolla sellepärast....või mingi kultuuriline tõrge, valgele mehele ei tohi õltsi müüa?

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Sai Chinatownis ühes söögikohas käidud lapsega, mõtlesin et võtan õluti ka kõrvale, listis oli ilusti olemas, aga kui häbelikult teenindajannalt küsisin, siis vaikis ja ei kostnud midagi, küsisin mitu x erinevatel ajahetkedel, aga vastust ei saanud - kõiki muid asju oskas küll rääkida.
                Mis värk on? Äkki ei tohi müüa, kui alaealised ka lauas?

                Aa muide, ta nägi ise ka suht noor välja, äkki isegi alla 18, võibolla sellepärast....või mingi kultuuriline tõrge, valgele mehele ei tohi õltsi müüa?
                mis linnas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  mis linnas?
                  London

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    London
                    Siis on ju suht suur chäääns, et neiu ei oska engot rääkida.

                    Kommentaar


                      Meenub kohe kui käisime Inglismaa - Eesti mängu järel Londonis mingis hiina kohas söömas. Naised soovisid siidrit ja küsisid siis saiderit. Hiinlasest omanikust vanamees vastas- Taiger, Taiger not saider.

                      Taiger all pidas ta silmas Tiger õlut mis oli menüüs täitsa olemas. Saiderist ta küll midagi kuulnud ei olnud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mis on Tuleva eelis teiste pensionifondide ees? Kas nad pakuvad suuremat tootlikkust? Fondivalitsemiskulud peaks olema minimaalsed võrreldes pankade omadega niikuinii.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Mis on Tuleva eelis teiste pensionifondide ees? Kas nad pakuvad suuremat tootlikkust? Fondivalitsemiskulud peaks olema minimaalsed võrreldes pankade omadega niikuinii.
                          Suuremat tootlikust ei saa keegi pakkuda.
                          Valitsemiskulud on väiksemad, aga tootlikus ka tunduvalt väiksem. Uuri finantsinspenktsiponi lehelt. Sealt saada vaadata erinevate fondide tootlust läbi ajaloo. Saad ise määrata perioodid, fondi jne. Isegi võrdlusse saad omavahel panna.
                          Ise süvenesin just 2 kuud tagasi sellesse teemasse ja Tulevat ei valinud. Võtsin LHV. Jah, tasud suuremad, aga tootlus ka suurem.

                          Tuleva kohta võib selle lühikesed tegutsemisperioodi pealt küsida - mis kasu on väikestest tasudest, kui tootlus on ka väike?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ühesõnaga:
                            Kodanikule - saab 4% lisapappi iga kuu pensionifondi, kui fond plussis, siis see boonus
                            Fondile- saab valitsemistasusid, plussiminekut väga ei punnitata, pigem ollakse konservatiivsed

                            Igav ju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Tuleva kohta võib selle lühikesed tegutsemisperioodi pealt küsida - mis kasu on väikestest tasudest, kui tootlus on ka väike?
                              Mul pole Tulevas raha. Lihtsalt siin on vist küsimus natuke ka tegevuse ajas, et mida lühem, seda volatiilsem on. Ei?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar



                                Nende totrate reklaamidega oma laheda lööklausega tekkis küsimus. Kas see tähendab, et astmeline tulumaks kaoks? Vägistajatel lõigataks suguelund maha? Riigireeturitelt võetaks passid ära ning saadetakse nii erakonnast kui riigist välja? Ehk siis milles väljendub nende jaoks õiglane riik kõigile? Tõsiselt üritan aru saada, et ärge palun tooliga näkku pekske.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X