320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna sa hakkad kommunistiks, siis pole sul isikliku autoga enam midagi teha. Õige kommunist soidab ühistranspordiga. Lase üle need kapitalistidest parklaonud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      pimedas ei pane absull tähele, et Tondi K Rautas peab parkimiskella panema, käisin reaalselt kolm minutit sees ja mingi segi sittunud sitapea oli juba trahvi kojamehed vahele pannud. Mis nende leppeTrahvidega on, mõtekam vaidlustada või midagi muud teha?
      Seal on see Europark? Need võid tuimalt perse saata alla 20 trahvi ei tee nad midagi. Kui Mupo vms poolt tehtud trahv, siis tasub ära maksta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Seal on see Europark? Need võid tuimalt perse saata alla 20 trahvi ei tee nad midagi. Kui Mupo vms poolt tehtud trahv, siis tasub ära maksta.
        europark jep, mõtlesin, et ootan vähemalt kuni nad proovivad minuni auto registri järgi jõuda, eks proovin ära siis, vaatan mis saab. ise vaiet esitada tundub eriti tobe, justkui annaks neile kinnituse, et mina parkisin vms

        peab ikka eriti kibestunud vend olema, et '2 tundi tasuta parklas' essal minutil trahvi tegemiseks joosta.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          pimedas ei pane absull tähele, et Tondi K Rautas peab parkimiskella panema, käisin reaalselt kolm minutit sees ja mingi segi sittunud sitapea oli juba trahvi kojamehed vahele pannud. Mis nende leppeTrahvidega on, mõtekam vaidlustada või midagi muud teha?
          Kviitungi peal on ilmselt kirjas leppetrahv.
          Oled kellegiga selles asjus midagi kokku leppinud?
          Kui ei, siis viska minema. Eesti seadused on õnneks või kahjuks sellised, et maanteeametist ei ole kõige lihtsam su nime kätte saada auto numbri järgi.
          Aga kui parkimistrahvid muutuvad korduvaks ja summa on piisav, et kohtusse minna, siis nad saavad nime kätte.

          Kommentaar


            Tänud. Pargiks kuskil valesti või unustaks midagi muud ära maksaks obv ära. Esimene trahv see.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Tänud. Pargiks kuskil valesti või unustaks midagi muud ära maksaks obv ära. Esimene trahv see.
              Kolisid teise teemasse ära kui asjalikku argumenti enam pole? See oligi sul karma eest, söima veel rassistiks ja homofoobiks.

              Aga jah vahepeal sain ise ka Mupolt 20se kui korra trolli proovisin. Ei aidanud midagi, et tlnasse regatud, roheline kaart peab olema. Kaotasin selle sedeli ära ja löpuks pidin kohtutäiturile 76 eurtsi maksma
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Kolisid teise teemasse ära kui asjalikku argumenti enam pole? See oligi sul karma eest, söima veel rassistiks ja homofoobiks.

                Aga jah vahepeal sain ise ka Mupolt 20se kui korra trolli proovisin. Ei aidanud midagi, et tlnasse regatud, roheline kaart peab olema. Kaotasin selle sedeli ära ja löpuks pidin kohtutäiturile 76 eurtsi maksma
                Ilmselgelt andsid mupo bussis leppetrahvile allkirja, siis läheb loomulikult täiturile kui ära ei maksa.

                Soovitan eesti.ee emaili aadressi forwardida ja enda emailid sinna panna. Ei maga neid hoiatusi maha.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Enam see ülelaskmine ei toimi.

                  Maanteeamet hakkab tulenevalt jaanuarikuisest kohtuotsusest väljastama eraparklatele parkimistingimusi rikkunud sõidukite omanike andmeid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Uurisin jah, aga eks elu näitab kas nad 20 eurose võla nimel viitsivad kohtutee ette võtta mille sisse kuulub ka riigilõivu tasumine.

                    Peavad seda kuue kuu jooksul tegema ka, sest muidu ma mäletan, et sõber sõitis autoga ja nime ma andma ei pea, trahvi saab teha vaid juhile mitte omanikule.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar




                      aga ikkagi - miks see niimoodi on?
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        Tänu sellele sai noore ja rohelisena NBA-s päris mitu lolli betti tehtud.
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Soeng sugu ei muuda.
                          Nõus. Ja kiilakas kass on ju ka kass.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Uurisin jah, aga eks elu näitab kas nad 20 eurose võla nimel viitsivad kohtutee ette võtta mille sisse kuulub ka riigilõivu tasumine.

                            Peavad seda kuue kuu jooksul tegema ka, sest muidu ma mäletan, et sõber sõitis autoga ja nime ma andma ei pea, trahvi saab teha vaid juhile mitte omanikule.
                            Olen kuulnud, et on päris palju perverte olemas kes lihtsalt ei maksagi parkimistrahve ära ja on palju õigust üle. Nende jaoks vast selline asi on. Mõne üksiku - kahe trahvi pärast veel kohtusse vast ei anna, kui aga neid hakkab kogunema...
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                              Olen kuulnud, et on päris palju perverte olemas kes lihtsalt ei maksagi parkimistrahve ära ja on palju õigust üle. Nende jaoks vast selline asi on. Mõne üksiku - kahe trahvi pärast veel kohtusse vast ei anna, kui aga neid hakkab kogunema...
                              Mina olen üks neist pervertidest kes ei maksa. Ei näe mõtet maksta kui saab tasuta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Mina olen üks neist pervertidest kes ei maksa. Ei näe mõtet maksta kui saab tasuta.
                                Olen ka üks neist pervertidest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X