320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ah? Kust sa seda nüüd võtsid?
    Üksik segane noh.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Terror on ikkagi plaanipärane pidev tegevus hoida inimesed hirmu all. Mingi üksik tulistaja sellest ei lähtu. Seega pole ta terrorist.

      Kui nüüd see Texase tulistaja üritas illegaalidesse hirmu külvata ja loodab, et temasuguseid on veel, siis on see küll terror.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        Too näide, kus on ütlemata jäänud või on pikalt aega võtnud.
        Virginia Tech tulistamine? See korealase oma. Lõpptulemus jäigi segaseks, mingi sogane kelbas erinevatest psühholoogilistest probleemidest. Tulistaja enda manifesto oli viha rikaste (valgete?) vastu ja enda Kristuseks pidamine. Kujuta nüüd ette kui sama tulistamise oleks korraldanud valge Texase pastori poeg, oleks ka pääsenud psühhoprobleemide kaardiga? Või oleks vasakpoolsete jaoks süüdi olnud perekond, kirik ja NRA??

        Kommentaar


          Kas keegi teab kedagi kaamerameestning monteerijat, kes võiks aegajalt youtube videotega aidata?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Virginia Tech tulistamine? See korealase oma. Lõpptulemus jäigi segaseks, mingi sogane kelbas erinevatest psühholoogilistest probleemidest. Tulistaja enda manifesto oli viha rikaste (valgete?) vastu ja enda Kristuseks pidamine. Kujuta nüüd ette kui sama tulistamise oleks korraldanud valge Texase pastori poeg, oleks ka pääsenud psühhoprobleemide kaardiga? Või oleks vasakpoolsete jaoks süüdi olnud perekond, kirik ja NRA??
            Mandalay Bay? Parempoolsed väljaanded pushisid sajaga mingeid antifa juuri jms.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kas keegi teab kedagi kaamerameestning monteerijat, kes võiks aegajalt youtube videotega aidata?
              Facebookis "Videofoorum"

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                kuidas anda Google/FB reklaamidele teada, et nad võitsid ja sa juba ostsid toote?
                Adblock plus. Fbs see vahest ei toimi, siis reportid kõik addid mis läbi tulevad spammiks (eeldan, et filtrid on sul juba timmitud). Peale tugevat reportimist saabub vaikus mõneks ajaks...

                Kommentaar


                  Kuidas ma saan Eestis mitte asudes TVPlayPremiumi vaadata? Ehk kuidas mööda hiilida geoblokeeringust?

                  Või kuskohast ma Poolwichi mängule striimi leiaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuidas ma saan Eestis mitte asudes TVPlayPremiumi vaadata? Ehk kuidas mööda hiilida geoblokeeringust?

                    Või kuskohast ma Poolwichi mängule striimi leiaks?
                    Footybite

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuidas ma saan Eestis mitte asudes TVPlayPremiumi vaadata? Ehk kuidas mööda hiilida geoblokeeringust?

                      Või kuskohast ma Poolwichi mängule striimi leiaks?
                      Kas lihtsalt selle tõrkeakna sulgemine tulemust ei anna? Mina tegin endale väljamaal olles konto (kõik töötab laitmatult) ja nii mitmegi tuttava kontoga on võõrsil olles edukalt mänge vaadanud. Jutt käib arvutist - mobiili ja tahvlite olukorda ei oska kommenteerida.

                      P.S. mobiilis (google play ehk android) ei saa ma samas Eestis olles rakendust alla tõmmata, ütleb et minu regioonis ei tohi vms. milles kühvel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas szandor Vaata postitust
                        Kas lihtsalt selle tõrkeakna sulgemine tulemust ei anna? Mina tegin endale väljamaal olles konto (kõik töötab laitmatult) ja nii mitmegi tuttava kontoga on võõrsil olles edukalt mänge vaadanud. Jutt käib arvutist - mobiili ja tahvlite olukorda ei oska kommenteerida.

                        P.S. mobiilis (google play ehk android) ei saa ma samas Eestis olles rakendust alla tõmmata, ütleb et minu regioonis ei tohi vms. milles kühvel?
                        Tvplay filme näitab, kanalit mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kuidas ma saan Eestis mitte asudes TVPlayPremiumi vaadata? Ehk kuidas mööda hiilida geoblokeeringust?

                          Või kuskohast ma Poolwichi mängule striimi leiaks?
                          Paar aastat tagasi Poolas sain vaadata mobiilist kasutades mobiilset netti. Kui aga panin WiFi peale, siis oli geoblokk. Ma ei tea kas see oli mingi loophole või ongi tänase päevani nii.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Paar aastat tagasi Poolas sain vaadata mobiilist kasutades mobiilset netti. Kui aga panin WiFi peale, siis oli geoblokk. Ma ei tea kas see oli mingi loophole või ongi tänase päevani nii.
                            Ma olen sellises kohas, kus väga mobiilset netti üldse kasutada ei tahaks. Sain eile zelee lingi pealt esimese poolaja vaadatud. Siis ei vedanud enam wifi välja. Lõpptulemuse järgi suurt vahet polnud ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma olen sellises kohas, kus väga mobiilset netti üldse kasutada ei tahaks. Sain eile zelee lingi pealt esimese poolaja vaadatud. Siis ei vedanud enam wifi välja. Lõpptulemuse järgi suurt vahet polnud ka.
                              Footybite on nüüd striimid juba ära kaotanud?

                              Kommentaar


                                Miks Evertoni peale mitte kunagi loota ei saa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X