320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loodetavasti karma saab teid varsti kätte siis
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Süsteem on liiga leebe lihtsalt. Proovi sa näiteks soomes mitte trahvi ära maksta. 2 kuu pärast tuleb sul juba tööandjale ähvarduskiri kiri, et 30-40% ulatuses hakkavad palka kinni hoidma seni kuni makstud
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Süsteem on liiga leebe lihtsalt. Proovi sa näiteks soomes mitte trahvi ära maksta. 2 kuu pärast tuleb sul juba tööandjale ähvarduskiri kiri, et 30-40% ulatuses hakkavad palka kinni hoidma seni kuni makstud
        Käisin 5-aastat Soomes tööl. Sain selle aja jooksul umbes 20+ parkimistrahvi. Ühel autol olen isegi nr märgi ära vahetanud, et laevale sõites toll kinni ei peaks, sest väidetavalt 8 trahviga ühel autol on neil see õigus. Tegu oli jällegi muidugi eesti nr märgiga autoga, mitte soome omaga.
        Enamus trahvid sain seal enda kortermaja ees öösel kell 2 nädalavahetuseti, kui mingi kusipea oli minu parkimiskoha ära võtnud.
        Soome parkimisfirmad ja Helsingi linn, kes trahve tegi, lihtsalt ei saanud Eesti maanteeametist nime kätte numbrimärgi järgi.
        Ma arvan muidu, et olen üldiselt eeskujulik inimene, lihtsalt, kui saab süsteemi ära kasutada, siis seda ma ka teen. Vaikselt, mitte ülbelt.

        NB! Ei propageeri sellist käitumismustrit ja võite mind nüüd sellepärast seina äärde panna või muud moodi siin ette võtta. Olen selleks valmis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          NB! Ei propageeri sellist käitumismustrit ja võite mind nüüd sellepärast seina äärde panna või muud moodi siin ette võtta. Olen selleks valmis.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ma vist austan liiga palju teiste inimeste omandit ja selle kasutamist, et peaks olema loogiline teise isiku maa peal parkides selle eest tasumine. Nōus, et omaette teema on 3 minuti jooksul trahvi tegijad, aga yldjuhul on trahv siiski õigustatud. Ning linna maa peal 15 minsa tasuta!

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              Käisin 5-aastat Soomes tööl. Sain selle aja jooksul umbes 20+ parkimistrahvi. Ühel autol olen isegi nr märgi ära vahetanud, et laevale sõites toll kinni ei peaks, sest väidetavalt 8 trahviga ühel autol on neil see õigus. Tegu oli jällegi muidugi eesti nr märgiga autoga, mitte soome omaga.
              Enamus trahvid sain seal enda kortermaja ees öösel kell 2 nädalavahetuseti, kui mingi kusipea oli minu parkimiskoha ära võtnud.
              Soome parkimisfirmad ja Helsingi linn, kes trahve tegi, lihtsalt ei saanud Eesti maanteeametist nime kätte numbrimärgi järgi.
              Ma arvan muidu, et olen üldiselt eeskujulik inimene, lihtsalt, kui saab süsteemi ära kasutada, siis seda ma ka teen. Vaikselt, mitte ülbelt.

              NB! Ei propageeri sellist käitumismustrit ja võite mind nüüd sellepärast seina äärde panna või muud moodi siin ette võtta. Olen selleks valmis.
              Juut!
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Olen kuulnud, et on päris palju perverte olemas kes lihtsalt ei maksagi parkimistrahve ära ja on palju õigust üle. Nende jaoks vast selline asi on. Mõne üksiku - kahe trahvi pärast veel kohtusse vast ei anna, kui aga neid hakkab kogunema...
                Ma olen kuulnud pervertidest, kes parklas manööverdavad teistele autodele otsa, lähevad autost välja, hindavad kahju ja sõidavad sündmuskohalt minema ilma kontaktandmeid jagamata. Vat need on ikka eriti värdjad perverdid.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ma olen kuulnud pervertidest, kes parklas manööverdavad teistele autodele otsa, lähevad autost välja, hindavad kahju ja sõidavad sündmuskohalt minema ilma kontaktandmeid jagamata. Vat need on ikka eriti värdjad perverdid.
                  Spordiklubide juures pidi see eriti tavaline olema. Olid trennis kui vastutustunnet jagati.

                  Kommentaar


                    Üldjuhul on parklad kusagilt mingi kaamera vaateväljas - tehke selgeks kaamera omanik, paluge neil vaadata, kas on situatsiooni näha ja kui on, siis tehke Politseile avaldus.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui parkimisest juttu tuli juba, siis veidi huumorit ka selle kohta: https://youtu.be/BZjd8zREhhY

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Üldjuhul on parklad kusagilt mingi kaamera vaateväljas - tehke selgeks kaamera omanik, paluge neil vaadata, kas on situatsiooni näha ja kui on, siis tehke Politseile avaldus.
                        Ma olen kuulnud, et ühe tuntud foorumlasega nii läkski.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kuidas Kallase Kajal MILFivalmistel läks?

                          Kommentaar


                            Pole mõnd aega ühistranspordiga sõitnud. Kas inimesed ikka kannavad seal maske?
                            Linnapeal üldiselt hakkas täna silma mõni üksik ainult. Ja need vähesedki tundusid mitte kohalikud olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
                              Pole mõnd aega ühistranspordiga sõitnud. Kas inimesed ikka kannavad seal maske?
                              Linnapeal üldiselt hakkas täna silma mõni üksik ainult. Ja need vähesedki tundusid mitte kohalikud olema.
                              Eile ei kandnud peaaegu mitte keegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
                                Pole mõnd aega ühistranspordiga sõitnud. Kas inimesed ikka kannavad seal maske?
                                Linnapeal üldiselt hakkas täna silma mõni üksik ainult. Ja need vähesedki tundusid mitte kohalikud olema.
                                Eile sattusin sõitma ja tegin loendust. Kokku sain äkki muust 30st inimesest kaks vms kandis. Et ise maskis olles tundsin end pigem imelikult. Tõsi, polnud tipptund ja selline 2 + 2 toimis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X