320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Kas viin võib tõesti -22 juures külmuda? Kujutasin küll ette, et korraliku haljasega seda juhtuda ei tohiks.
    Leidsin guugeldades mingi sellise tabeli.

    Kommentaar


      Mul on vaja kiirpakk saata Berliini, ala 1kilo ja esmaspäevaks. DHL EXPRESS, UPS EXPRESS, FEDEX EXPRESS, need on firmad mis on eelkõige tuntud oma usaldusväärsusega, on kellegil kogemusi? Kõigil on võimalused online saatmises ja väga tore, aga reaalsed kogemused?

      Kommentaar


        Enda talupoja loogika ütleks, et tasuks kasutada sakslastele kuuluvat firmat, kui saadad Saksamaale.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Mida jälgida välise kõvaketta ostmisel peale mahutavuse?
          ühendusviis USB 3
          lugemis- ja kirjutamiskiirus ca 500 MB/s
          vajadusel põrutuskindel kest, paroolikaitse
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Mul on vaja kiirpakk saata Berliini, ala 1kilo ja esmaspäevaks. DHL EXPRESS, UPS EXPRESS, FEDEX EXPRESS, need on firmad mis on eelkõige tuntud oma usaldusväärsusega, on kellegil kogemusi? Kõigil on võimalused online saatmises ja väga tore, aga reaalsed kogemused?
            Võid üle uurida ka Jet Expressist, peaksid vast parema hinnaga saama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Mul on vaja kiirpakk saata Berliini, ala 1kilo ja esmaspäevaks. DHL EXPRESS, UPS EXPRESS, FEDEX EXPRESS, need on firmad mis on eelkõige tuntud oma usaldusväärsusega, on kellegil kogemusi? Kõigil on võimalused online saatmises ja väga tore, aga reaalsed kogemused?
              Vahe võib olla ka selles, kas saadad füüsilisele v juriidilisele isikule. Mingi vahe vist DHL ei soovinud füüsilistele isikutele pakke saata
              308

              Kommentaar


                Mine nüüd oma pakikesega (Riia) lennujaama ja vea end Berliini. Veeda selles vabameelses linnas üks tore nädalavahetus. Emaspäeval anna pakk üle, löö kannad kokku ja tule tagasi.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Mul on vaja kiirpakk saata Berliini, ala 1kilo ja esmaspäevaks. DHL EXPRESS, UPS EXPRESS, FEDEX EXPRESS, need on firmad mis on eelkõige tuntud oma usaldusväärsusega, on kellegil kogemusi? Kõigil on võimalused online saatmises ja väga tore, aga reaalsed kogemused?

                  tööalaselt korduvalt DHL. Aastaid. Pole probleeme olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    tööalaselt korduvalt DHL. Aastaid. Pole probleeme olnud.
                    Võtsingi DHL EXPRESSI, ma helistasin kõik kiirkulleri firmad läbi ja sain teada päris palju, või siis üldse mitte midagi. Dhli teenindaja vähemalt viitsis seletada üsna detailselt, kuidas teha vormistus ja tollimaks jne, fedexi teenindajal ilmselt oli väga suva, tunda oli pigem sellist" ah mul pea valutab, mida sa tahad" suhtumist. Upsi puhul tuli välja, et nemad ei vii isegi rohkem makstes pakke nädalavahetus kohale.
                    1,2 kilo maksis 66 eurot muide eraisikule ja pakk on kohal homme päeva lõpuks, firmad vist pidavat alla saama kui on püsikliendid vms dhlis. Kallis, kuid kiire ja turvaline ja teenindus oli max level. Ma olen rahul, loodetavasti ka saaja.

                    Kommentaar


                      Kuna mu vana kineskoop telekas on mind 12a teeninud, kuid nüüd näitab vananemise märke siis kummitab peas küsimus: millist telekat osta. Olen vaadanud netis ja käinud poodides koha peal. Igasugused numbrid, tähekombinatsioonid, bling 1 ja bling 2 võtavad silme eest kirjuks. Kuulan soovitusi. Vajadused on sellised:
                      1) 48-50" (suurem jääks vist juba piksliliseks arvestades elamiskoha kubatuure)
                      2) Ma oletan, et enamus on tänapäeval Full HD/ Ultra 4k?
                      3) Ühilduvus arvutitega, kas üle wifi või kaabliga pole vahet (et saaks streamida filme, vutti jne)
                      4) Ma ei tea kuidas need uued digiboxide und stuffiga ühilduvad (hetkel paar aastat vana, et peaks kärama?)
                      5) Päris tundmatut firmat ei tahaks
                      6) Seina peale kinnitamise optsioon võiks olla olemas, aga mitte peab.

                      Igat sorti soovitused ja enda peenise pikenduse kiitmised on teretulnud.

                      Kommentaar


                        Tänapäeval on kõigil oelmas Wifi, HDMI liidesed, sisseehitatud digiboksid (selle kasutusvõimalus oleneb su ruuterist). LG või Sony on suht kindla peale minek. Mine nt teliasse või kuhugi elektroonikapoodi kohapeale ja vaata millise pilt kõige paremini sobib. UHD/4K on enamus juba tänapäeval.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          2) Ma oletan, et enamus on tänapäeval Full HD/ Ultra 4k?
                          Full HD ja 4K on kaks täiesti erinevat asja. Nagu öö ja päev.

                          Mine poodi ja võrdle pilte, siis näed isegi.
                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Kuna mu vana kineskoop telekas on mind 12a teeninud, kuid nüüd näitab vananemise märke siis kummitab peas küsimus: millist telekat osta. Olen vaadanud netis ja käinud poodides koha peal. Igasugused numbrid, tähekombinatsioonid, bling 1 ja bling 2 võtavad silme eest kirjuks. Kuulan soovitusi. Vajadused on sellised:
                            1) 48-50" (suurem jääks vist juba piksliliseks arvestades elamiskoha kubatuure)
                            2) Ma oletan, et enamus on tänapäeval Full HD/ Ultra 4k?
                            3) Ühilduvus arvutitega, kas üle wifi või kaabliga pole vahet (et saaks streamida filme, vutti jne)
                            4) Ma ei tea kuidas need uued digiboxide und stuffiga ühilduvad (hetkel paar aastat vana, et peaks kärama?)
                            5) Päris tundmatut firmat ei tahaks
                            6) Seina peale kinnitamise optsioon võiks olla olemas, aga mitte peab.

                            Igat sorti soovitused ja enda peenise pikenduse kiitmised on teretulnud.
                            Seinale kinnitamise võimalus on enamustel TV-del olemas, tuleb vaid seinale kinnituv raam lisaks osta.

                            Kommentaar


                              Kas kellegi on kogemusi kahe pangakaardi kasutamisega? Kas telefonis annab saldo vaatamist sättida ka kahe kontoga? Mis on üldiselt plussid ja miinused ja kuidas seda kõige mugavamalt teha? Pank on Swed.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Kas kellegi on kogemusi kahe pangakaardi kasutamisega? Kas telefonis annab saldo vaatamist sättida ka kahe kontoga? Mis on üldiselt plussid ja miinused ja kuidas seda kõige mugavamalt teha? Pank on Swed.
                                Mul oli just vaja uus kaart tellida (SEB pank) ja krdi 17 erinevat valikut on, mida kõiki annab veel peenhäälestada igasugu õiguste ja limiitidega

                                Mis puuduab App-i, siis SEB oma näitab ilusti 2 konto seise.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X