320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust

    Kommentaar


      B-kati / autokooli tervisetõend-

      Kui perearst pole Tallinnas siis kust kõige parema hinnaga saaks selle? Tervis on korras, nägemine hea jne, selles osas mingeid kahtlusi pole, lihtsalt formaalsuse korras oleks vaja tõendit ka selle kohta. Siit leidsin hinnaks 35€ kui õigesti aru sain (25€ protseduurid + 10€ tõend) kellelgi infot parema diili kohta?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        B-kati / autokooli tervisetõend-

        Kui perearst pole Tallinnas siis kust kõige parema hinnaga saaks selle? Tervis on korras, nägemine hea jne, selles osas mingeid kahtlusi pole, lihtsalt formaalsuse korras oleks vaja tõendit ka selle kohta. Siit leidsin hinnaks 35€ kui õigesti aru sain (25€ protseduurid + 10€ tõend) kellelgi infot parema diili kohta?
        Kui perearst tore ning sind näha ei taha siis peaksid saama ka teha ideepoolest nii, et teed avalduse juhilubade tarvis tõendit ning perarst saadab lihtsalt ARKi teavituse et kõik korras ilma, et kohal käima peaks

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Tahaks loota, et selliseid perearste meil enam ei ole.
          Keegi oskab seletada mis seal tervisekontrollis siis kontrollitakse?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Keegi oskab seletada mis seal tervisekontrollis siis kontrollitakse?
            Ma ise googeldades leidsin, et "Nägemise kontroll, vererõhu määramine, veresuhkru kontroll"

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Tahaks loota, et selliseid perearste meil enam ei ole.
              Mina sain tõendi nii, et mu perearst tegeles ühe ema ja lapsega. Pereõde küsis lihtsalt mis ma tahan ja võttis siis vastava blanketi välja ja täitis ära, 1. minutiga olin läinud. Arsti ei näinudki

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tahaks loota, et selliseid perearste meil enam ei ole.
                kõik on suhteline.
                Viimati kui nägemist kontrolliti oli see parem kui "standard nõuab", vererõhk oli pigem madal ja veresuhkruga pole senises elus probleeme olnud.

                Vanaisa sai B-kati tervisetõendi veel 80+ aastaselt kui ilmselt ühelegi standardile ta vaevalt vastaks...

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ma ise googeldades leidsin, et "Nägemise kontroll, vererõhu määramine, veresuhkru kontroll"
                  Kaela jämedust kahh.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma ei kahtlegi Sinus, ma kahtlen meie vanaisades. Mu ex'i vanaisa loobus lõpuks ise autojuhtimisest, kui sai aru, et enam ei näe ega kuule. Tema perearstil taolisi kahtluseid ei olnud..
                    Just. Ma olen nõus.

                    Minu vanaisa lõpetas lõpuks suuresti pere pealekäimisel. Me lihtsalt nägime, et taadi reaktsioon ei olnud enam selline nagu liikluses vaja olnuks - isegi väiksemas maakohas. Rekkad sõidavad ikka mööda maanteed arvestatava kiirusega.

                    Aga seega algse punkti juurde tagasi tulles siis see "Tahaks loota, et selliseid perearste meil enam ei ole." siis nagu väga justkui ei pädeks? Et kui 28-aastasele tervele ja nägijale inimesele see distantsilt väljastataks poleks ehk nii hull (kuigi juriidiliselt võttes ilmselt ka mitte kõige korrektsem) samas kui rohkem riskigruppi minevaid inimesi peaks ehk lähemalt vaatama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Kaela jämedust kahh.
                      Seda vist ainult paksudel ja jõusaalijurakatel.

                      Kommentaar


                        Mis värk sellega on?

                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        FC Hüpoteetilisega
                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        FC Hüpoteetiline

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Mis värk sellega on?
                          Hüpoteetiliselt sa peaksid vastuse leidma eilsest kirgi kütvast Podcastist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Hüpoteetiliselt sa peaksid vastuse leidma eilsest kirgi kütvast Podcastist
                            Ei viitsi praegu.

                            Kommentaar


                              Gaselli Kongressil esinenud helilooja ja muusik Sven Lõhmus rääkis, et paar aastat tagasi hakkas tema kümme aastat tagasi loodud laul “ Rockefeller Street ” USAs ootamatult ja väga rajult YouTube’s oma elu elama ning sealt jõudis see ka üle terve USA tuntud koomikute telesaatesse, kirjutab Äripäev.


                              Tekkis huvi, et mis valemiga on Rockenfeller street mängituim Eesti muusikapala maailmas? Suurimal videol on ala 40-50 miljonit, kuid samas on siin Cartooni laule, millel lebo 330miljonit. Kas Cartooni ei saa millegipärast Eesti muusikasse lugeda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                https://arileht.delfi.ee/news/uudise...h-nNCjQ7zYFcUo

                                Tekkis huvi, et mis valemiga on Rockenfeller street mängituim Eesti muusikapala maailmas? Suurimal videol on ala 40-50 miljonit, kuid samas on siin Cartooni laule, millel lebo 330miljonit. Kas Cartooni ei saa millegipärast Eesti muusikasse lugeda?
                                The song became an internet meme after a video of two Chinese men playing a Nightcore version of the song using the rhythm game osu! following them dancing to the song became popular on social media. Their dance moves also became popular, spreading to apps and sites such as TikTok and YouTube in 2018.
                                Tiktok

                                Kommentaar

                                Working...
                                X