320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas difender Vaata postitust
    Keegi kes teab ehk oskab öelda, kas homme karikamängule eelnev klubide lippurite sissetulek tseremoonia mängitakse hommikul läbi ka?
    On kellegil infot? Jalgpalli Liidust pole infot saanud. Pean ise homme lippur olema ja seega huvitab mind see asi sellepärast.
    Helista ja küsi (+372) 627 9960
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas difender Vaata postitust
      Keegi kes teab ehk oskab öelda, kas homme karikamängule eelnev klubide lippurite sissetulek tseremoonia mängitakse hommikul läbi ka?
      On kellegil infot? Jalgpalli Liidust pole infot saanud. Pean ise homme lippur olema ja seega huvitab mind see asi sellepärast.
      Ajakava lippurile
      10.00 - 10.30 lippurite komplekteerimine, üle vaatamine ning nurkadesse paigutamine
      10.30 - 11.00 pealemarsi harjutamine - lippurid
      11.00 - 11.45 loosimise harjutamine - lippurid
      11.45 - 12.15 praegu karikasarja läbimängu harjutamine
      12.15 - 12.35 lõpupositsiooni harjutamine ning äramarsi harjutamine
      12.37 lõpupositsioon paigas ning naiste karikafinaali sissemarss lippude vahelt
      12.45 - 14.40 naiste karikafinaal, lippurite lõuna
      14.40 alates vastavalt stsenaariumile
      16.00 meeste karika finaali algus

      Klubid said minu teada sellise info.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ajakava lippurile
        10.00 - 10.30 lippurite komplekteerimine, üle vaatamine ning nurkadesse paigutamine
        10.30 - 11.00 pealemarsi harjutamine - lippurid
        11.00 - 11.45 loosimise harjutamine - lippurid
        11.45 - 12.15 praegu karikasarja läbimängu harjutamine
        12.15 - 12.35 lõpupositsiooni harjutamine ning äramarsi harjutamine
        12.37 lõpupositsioon paigas ning naiste karikafinaali sissemarss lippude vahelt
        12.45 - 14.40 naiste karikafinaal, lippurite lõuna
        14.40 alates vastavalt stsenaariumile
        16.00 meeste karika finaali algus

        Klubid said minu teada sellise info.
        Tänud Sulle elx. Minu klubi esindaja mulle sellist infot edasi ei andnud ja sealt seega tekkis küsimus, et mis kell algab lippurite komplekteerimine. Või kas siis üldse on. Tänud veelkord .

        Kommentaar


          Kas youtube ongi praegu poolkatki (avaneb pmst ainult tekstkujul ja videosi ei näe) või on see ainult minu hetkel kasutuses oleva arvuti viga?

          Kommentaar


            Nüüdseks korras juba

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              jah, löögita puurimine on sisuliselt tugev hõõrumine ega tohiks peale krigisemise erilist närvikõdi pakkuda

              hoopis keerulisem on elekter sinna leida, kui just kõrval pistikupesa pole
              pikendusjuhtmed on maailmast nüüd kokku korjatud ja ära hävitatud? ja kui muidu tõesti ei saa siis müüakse ka pistikuid, mille saab pirnisoklisse keerata ja sealt voolu võtta

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                pikendusjuhtmed on maailmast nüüd kokku korjatud ja ära hävitatud? ja kui muidu tõesti ei saa siis müüakse ka pistikuid, mille saab pirnisoklisse keerata ja sealt voolu võtta
                Me räägime elektrist peeglilambi, mitte puuri jaoks.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Kas päikesekreem aitab ka keha pinnatemperatuuri madalamana hoida võrreldes ilma kreemita päikese käes olemisest?
                  Või kas on mõni kreem või geel olemas, mis päikeselt tulenevat KUUMUST blokib?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Lugesin lapsena mingit nõukaaegset noorteraamatut, kus peamise jalgpallimansa nimeks oli "VõitJõKo" (lühend fraasist "võitluseks jõudu kogu"). Teab keegi selle raamatu nime ja autorit?
                    On kellelgi aimu? Oli miski "läbi raskuste tähtede poole" lugu, nii jalgpallis kui elus üldisemalt, süžeed täpsemalt kahjuks ei mäleta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      On kellelgi aimu? Oli miski "läbi raskuste tähtede poole" lugu, nii jalgpallis kui elus üldisemalt, süžeed täpsemalt kahjuks ei mäleta.
                      eelmine kord juba mõtlesin vastata, aga ununes ära. mune pakule ei paneks, aga äkki see: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?26881
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        eelmine kord juba mõtlesin vastata, aga ununes ära. mune pakule ei paneks, aga äkki see: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?26881
                        Jaah, võib täitsa olla. Kui suvel meeles on, siis otsin päriskodu kappidest üles.
                        Tänud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          eelmine kord juba mõtlesin vastata, aga ununes ära. mune pakule ei paneks, aga äkki see: https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?26881
                          Uskumatu, kuidas ma sellest raamatust kuulnudki pole. Arvasin, et lugesin omal ajal läbi kõik raamatud mis ENSV ajal üldse jalgpallist kirjutati. Eriti mis lastekirjandusega seotud. Absoluutne klassika on muidugi Janno "Vutimehed", meenub veel mingi rumeenlaste raamat , mis pajatas mingi poisikeste jalgpallimeeskonna tegemistest. Mis veel?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Uskumatu, kuidas ma sellest raamatust kuulnudki pole. Arvasin, et lugesin omal ajal läbi kõik raamatud mis ENSV ajal üldse jalgpallist kirjutati. Eriti mis lastekirjandusega seotud. Absoluutne klassika on muidugi Janno "Vutimehed", meenub veel mingi rumeenlaste raamat , mis pajatas mingi poisikeste jalgpallimeeskonna tegemistest. Mis veel?
                            Päris jalkast ta polnud mu meelest. Rohkem ikka tööinimeste raskest elust kurjade kapitalistide valitsemise ajal or smth. Jalka oli seal olemas küll, aga nii palju, kui mäletan, siis pigem siuke peatüki-paari materjal.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Tallinna kesklinna kandis meestejuuksuri soovitusi? lihtsalt keegi kes norm hinna eest (~15-20) kääri ja masinaga lõigata mõistaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aandres Vaata postitust
                                Tallinna kesklinna kandis meestejuuksuri soovitusi? lihtsalt keegi kes norm hinna eest (~15-20) kääri ja masinaga lõigata mõistaks.
                                Pronksi tänava salong (Pronksi 4). Elav järjekord ja 8 euri lõikus. Tädisid on tipphetkel mingi 5-6, nii et kaua ei tohiks minna.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X