320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Reformaritel kandideerib parlamenti keegi sm Silkin, kes väidab, et on esindanud Eesti koondist jalgpallis. Mina sellist nime elus varem kuulnud ei ole ja ei suuda ka välja guugeldada, millises kohtumises see olla võis. Kas keegi oskab täpsustada?

    (E: võib muidugi olla, et jätab targu mainimata, et see oli mõni noortekoondis)
    http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php...d=33024&b=IV.W Mängus Rolling Doorsi vastu!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Odav. Teda ma ei vali.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Odav. Teda ma ei vali.
        Jan Õun oli seal liigas sama kõva mees, kui CM00/01-s, kus ta sitaks kolle lõi. Isegi Real Madridi eest.

        Kommentaar


          Tegelikult on noortekoondises ka olnud.

          Kommentaar


            Kui hasartmängumaksust toetatakse kultuuri ja kütuseaktsiisist teeehitust, siis kas on teada, kuhu suunatakse Maamaksust laekuv rahavool?

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kui hasartmängumaksust toetatakse kultuuri ja kütuseaktsiisist teeehitust, siis kas on teada, kuhu suunatakse Maamaksust laekuv rahavool?
              Kuna see laekub 100% vastava omavalitsuse eelarvesse ja sellel pole sihtotstarvet, siis ei saa seda niiviisi otse öelda. Ehk ei.

              Kommentaar


                Täiskoormusega ülikoolis viimane semester, 3 aastaga vaja 180EAP, enne viimast semestrit 170+ EAP. Kas siis kui viimane semester võtad 20 EAP eest aineid siis ikka pead maksma ulmelist täiskoormuse õppemaksu või ikka maksad ainepunkti alusel?
                .

                Kommentaar


                  mis koolist jutt on ? TTÜs maksad AP pealt.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Mul endal on üks venelasest tuttava kes elatubki ostmisest-müügist ja vahetusest. Kui mässata viitsid siis raha on seal palju mida üles korjata. Nad teevad igale a la uuele iPhone'i kuulutusele madala pakkumise ja üks kümnest (vähemalt) on ikka nõus müüma ning neil tüüpidel on olemas juba inimesed kes siis tavaari nende käest ära ostavad.
                    + osad inimesed müüvad katkise ekraaniga telefone ja asju megamadala hinnaga ning nad ostavad ära (varasemalt on juba ebayst tellitud ekraanid), vahetavad ära ja müüvad pea 100-200€ kallimalt edasi.
                    Hull sebimine ühesõnaga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Mis inimesed need on, kes osta.ee-s teevad tuhandeid tehinguid? Ma ei mõtle neid, kes esivanematest järele jäänud nodi ükshaaval maha müüvad, vaid neid, kes müüav ja ostavad. Kas see on hobi? Haigus? Kas nii saabki rikkaks? Ise olen viie aasta jooksul ostnud 9 asja ja müünud 4..
                      Enamik vanavarapoode ja antikvariaate saab ilmselt oma põhikäibe tänapäeval ostas kauplemisest. Vähe sellest, isegi ärksamad balti jaama turu ärikad on sinna kolinud. Ühelt ostad ja teisele müüd, midagi ikka vahelt kukub.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Nõukogude ajal oli prügimägi kullaauk. Tänapäeval on muidugi lood teised.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kas Amos on Roma, Liverpooli või Chelsea fänn? Või ta otsustab veel?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            Kas Amos on Roma, Liverpooli või Chelsea fänn? Või ta otsustab veel?
                            Amos on jalgpalli fänn.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Eilse Valimisstuudio valguses hakkas mind huvitama - kas PraS oskab traktoriga sõita?

                              Kommentaar


                                Oleks vaja puust trepi peale panna miski teip vms, mille peal sokkidega ei libiseks, peaks olema läbipaistev ja sokke mitte lõhkuv. Oskab keegi öelda kust otsida võiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X