320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hei-hei.
    Kas keegi siit on TicketSwapi portaali kasutanud?

    Huvitaks see, et kas seal saab ikka kindel olla, et mingile suva jürxile raha ei anna? Seal on kohe payment variant, mingit suhtlust kui sellist vist võimalik pole enne aretada? Kui kellelgi kogemusi siis võiksite neid jagada.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Hei-hei.
      Kas keegi siit on TicketSwapi portaali kasutanud?

      Huvitaks see, et kas seal saab ikka kindel olla, et mingile suva jürxile raha ei anna? Seal on kohe payment variant, mingit suhtlust kui sellist vist võimalik pole enne aretada? Kui kellelgi kogemusi siis võiksite neid jagada.
      Nujah, lõpuks läks nii, et leidsin hoopis sõbra sõbra kellel Maideni pilet üle oli.
      Seega jäi sedakorda katsetamata portaal.

      Kommentaar


        Kas CL finaali nüüd näeb TV6 pealt HD-s? Või on ikka mingi sateliiti on vähe ja vesi on märg jutud?

        Kommentaar


          Naljakas küsimus, et kuidas käituksite teie antud olukorras.

          Inimene on teile (eesti mõistes korraliku) summa võlgu - maksmise asemel väldib teid. Lõpuks leiad ta teiste kanalite kaudu üles ja palud ilusti võla maksmist ja sellepale tuleb vastu üks hea tapmisähvardus.

          btw ma mäletasin, et vanasti käis asi veel vastupidi, et see kes võlgu oli sai ähvardusi.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Naljakas küsimus, et kuidas käituksite teie antud olukorras.

            Inimene on teile (eesti mõistes korraliku) summa võlgu - maksmise asemel väldib teid. Lõpuks leiad ta teiste kanalite kaudu üles ja palud ilusti võla maksmist ja sellepale tuleb vastu üks hea tapmisähvardus.

            btw ma mäletasin, et vanasti käis asi veel vastupidi, et see kes võlgu oli sai ähvardusi.
            Saver ähvardab sind?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Naljakas küsimus, et kuidas käituksite teie antud olukorras.

              Inimene on teile (eesti mõistes korraliku) summa võlgu - maksmise asemel väldib teid. Lõpuks leiad ta teiste kanalite kaudu üles ja palud ilusti võla maksmist ja sellepale tuleb vastu üks hea tapmisähvardus.

              btw ma mäletasin, et vanasti käis asi veel vastupidi, et see kes võlgu oli sai ähvardusi.
              Kui sul on võlakohta lepingud asjad, siis tasub juriidiline käik sisse anda.

              Kui ta sulle midagi põhjustanud ja tänu sellele võlgu noh, siis uuri välja, kes ta on ja kellega suhtleb ja vaata mis korraldada annab.

              Ega haukuv koer ei hammusta ehk las ähvardab see näitab juba nii mõndagi.

              Aga kui sa oleksid nii intelligentne ja autoriteetne ja badass ja reputatsiooniga nagu meie foorumis on MEHHANISAATOR, kes saadab kõik politseid perse ja kõik saavad nuuti ja kes sõidab üksi meie sitasest õigussüsteemist üle nagu Hitler Prantsusmaast, siis poleks probleemi. Muidugi hea oleks Mehhanisaatoriga sõbraks saada, sest tema nimi käib juba niipalju ette, et inimesed annavad ise mütsi ära kui teada saavad. Selliseid inimesi on vaja nagu tema, kes suudavad korra majas hoida ja kes on üle kõigest ja läbi kelle saavad kõik võlad lahendatud.

              Kommentaar


                kes ta muu siis on, muidu ma vast siia ei kirjutaks.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  kes ta muu siis on, muidu ma vast siia ei kirjutaks.
                  Sa ju tead ise ka, et sa oled oma cashist ilma. Suuline kokkulepe kehtib, kui suudetakse ära tõendada, kui kahtlustan sügavalt, et läbi online foorumi miskit üldse tõsiselt saab võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Sa ju tead ise ka, et sa oled oma cashist ilma. Suuline kokkulepe kehtib, kui suudetakse ära tõendada, kui kahtlustan sügavalt, et läbi online foorumi miskit üldse tõsiselt saab võtta.
                    Mul on temaga piisavalt hästi kõik ära kirjutatud eraldi chatis - aga see pole siin oluline, see raha pole mulle eluliseks vajalik ja olin valmis seda mitte saama.

                    Lihtsalt täiesti pahviks lõi, et nii öelda võla küsimisest sai sellise sõimu osaliseks.

                    Naljakas on muidugi see, et oleks ma hakanud mingeid pilte postitama, et inimesi hoiatada, siis poleks see erilist huvi üles kütnud, aga kui nüüd lisaks sinna meie FB vestluse kõrvale oleks päris koomiline - Mul pole mingit vajadust tõmblema hakata ja kedagi n.ö häbiposti lüüa ja ilmselt oleks ma selle teema lihtsalt enda jaoks maha matnud. Need ähvardused ja terve see suhtumine on aga lihtsalt nii amazing, et ma ei teagi kohe.

                    Ma reaalselt ei saa aru inimese mõttemaailmast, sest vaadates tema tuttavaid, siis jääb nagu mulje et täiesti asine kutt. Mul on ka paar ühist tuttavat temaga ja kõik olid väga üllatunud, et ta ära ei maksa, sest raha peaks tal olema - müü/osta portaalidest näeb ka toredasti, et tohutu müümine käib tal.

                    Et teil põnevam oleks, siis pärast 10t päeva ignoreerimist (Mainiks ära, et hetkel on kiired ajad tööl ja maja ostmine samal ajal, siis reaalselt kirjutasin talle esimesel päeval kui tabeliseis lukku läks ja siis alles nelja päevaste intervallidega, et kus ta kadunud on):

                    Lühidalt kokkuvõetuna:

                    1.Tere, palun maksa võlg ära
                    2. tra piider sai tea kes ma olen, sa oled juba sellise jama mulle kokku keeranud, et sa lähed selle eest täna kasti.
                    1. Kui sul vahendid puuduvad, siis leiame kindlasti mingi muu kokkuleppe
                    2. Ime....
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Kuivõrd sa tead tema isikut, siis on ka see selgunud, kas ta on alaealine või ei, jah?
                      Edulootust raha kättesaamiseks ma siiski ei näe siin. Sorry.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Vägivald ei ole lahendus, aga tihti kiireim tee selleni.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Aus olla siis ma naersin tükk aega pärast seda vestlust ma olin lihtsalt hämmeldunud. aga niipalju võin öelda, et selliseid diile ma alla 21a'ga kohe kindlasti ei teeks. Teades tema hobisi ja tuttavaid siis kui selle teema üles võtaksin ja n.ö avaldaksin kõigile, siis kahju oleks tal küll korralikult - sestap ei mõistagi ta agressiivset käitumist.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et Linnupoja võlgneb foorumile nii palju küll, et Saveri isiku võiks siin selle jama peale avalikustada küll.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Aga kui sa oleksid nii intelligentne ja autoriteetne ja badass ja reputatsiooniga nagu meie foorumis on MEHHANISAATOR, kes saadab kõik politseid perse ja kõik saavad nuuti ja kes sõidab üksi meie sitasest õigussüsteemist üle nagu Hitler Prantsusmaast, siis poleks probleemi. Muidugi hea oleks Mehhanisaatoriga sõbraks saada, sest tema nimi käib juba niipalju ette, et inimesed annavad ise mütsi ära kui teada saavad. Selliseid inimesi on vaja nagu tema, kes suudavad korra majas hoida ja kes on üle kõigest ja läbi kelle saavad kõik võlad lahendatud.
                                Ma ei tea, kus ime kohast sa selliseid asju välja loed. Autist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X