320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui paljud Sopranode ja rockmuusika austajad on märganud, et Silvio ja Little Steven on üks ja sama tegelane. Mina igatahes sain sellise info telenädalalehest. Poleks varem midagi sellist osanud arvatagagi, kuigi Little Steveni loominguga eriti kursis ka ei olnud.

    Kommentaar


      Kas ma olen ainus kellel lõustaraamatu kujundus muutu? Kuidas ma eelmise tagasi saan?

      Kommentaar


        Algselt postitas tempo Vaata postitust
        Kas ma olen ainus kellel lõustaraamatu kujundus muutu? Kuidas ma eelmise tagasi saan?
        Screenshotti palun.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Äkki mõtleb seda timeline'i
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Screenshotti palun.
            http://imageshack.us/f/577/82087005.png/
            Mingi selline, krt nv olin vintis, vb ise tegin midagi. Ei mäleta ka.

            Kommentaar


              Uus Semula. Varsti kõigil selline.

              Kommentaar


                OSTAN kahte asja:
                Kriiditahvlit mõõtudega umbes ~250x120.

                ning
                Kaablirulli max diameetriga 80cm

                Tahvel võiks olla oldschool.
                Äkki kellegi garaažis, keldris, pööningul, õues või kus iganes vedeleb.
                Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                Kommentaar


                  Nii, ülehomme lähen hispaaniasse kolmeks kuuks. Oskab keegi pakkuda välja kõige otstarbekama variandi, kuidas ma seal oma eesti kontolt sularaha saan võtta? Kohalikest automaatidest tuleb lisatasu juurde ning kui kannan oma hispaania kontole, siis peaks ka ju vist mingisugune tasu lisanduma? Kui eksin, siis parandage.
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    Miks ei ole saadet Võimalik vaid Venemaal tv3play listist?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                      Nii, ülehomme lähen hispaaniasse kolmeks kuuks. Oskab keegi pakkuda välja kõige otstarbekama variandi, kuidas ma seal oma eesti kontolt sularaha saan võtta? Kohalikest automaatidest tuleb lisatasu juurde ning kui kannan oma hispaania kontole, siis peaks ka ju vist mingisugune tasu lisanduma? Kui eksin, siis parandage.
                      vaheta siin oma raha kullaks, seal vaheta ümber!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Nii, ülehomme lähen hispaaniasse kolmeks kuuks. Oskab keegi pakkuda välja kõige otstarbekama variandi, kuidas ma seal oma eesti kontolt sularaha saan võtta? Kohalikest automaatidest tuleb lisatasu juurde ning kui kannan oma hispaania kontole, siis peaks ka ju vist mingisugune tasu lisanduma? Kui eksin, siis parandage.
                        Mul on Ungarisse saates paar euri lisakulu saatmise pealt. Ja siis kohaliku kontoga seonduvad kulud. Kui on suured summad mida saata, siis Hispaaniasse peaks sellega saama saata: https://transferwise.com/ Kasutanud pole aga Eestlaste startup see ja kasutaks ise ka kui Forinteid toetaks. Väiksemate summade puhul see paar euri saatmiskulu pole nii hull.

                        Kommentaar


                          Kuidas on kõige parem töökaitseinspektsiooni kaela kutsuda?,rikkumised on suured,keegi ülevalt poolt ei reageeri!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            mobiiliga helista

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              Kuidas on kõige parem töökaitseinspektsiooni kaela kutsuda?,rikkumised on suured,keegi ülevalt poolt ei reageeri!
                              www.ti.ee
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                                Nii, ülehomme lähen hispaaniasse kolmeks kuuks. Oskab keegi pakkuda välja kõige otstarbekama variandi, kuidas ma seal oma eesti kontolt sularaha saan võtta? Kohalikest automaatidest tuleb lisatasu juurde ning kui kannan oma hispaania kontole, siis peaks ka ju vist mingisugune tasu lisanduma? Kui eksin, siis parandage.
                                Tee LHV panka konto. Seal on netipangas raha liigutamine teise Euroopa Liidu riigi panka tasuta.
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X