320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Miks kõik treenerid\mängijad nimetavad meeskonnaliikmeid "poisteks"? Miks mitte meesteks\tiimikaaslasteks vms?
    Kristlik õpetus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      Ma ausalt ei taha sind in bad faith tõlgendada, aga kas sinu jaoks tõsiselt on vasak- och paremäärmuslased equal paha?

      Kommentaar


        Kas keegi neist USA politsei poolt maha lastud mustanahalistest omab puhast karistusregistrit?
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
          Kas keegi neist USA politsei poolt maha lastud mustanahalistest omab puhast karistusregistrit?
          Ei omanud. Aga ära ole rassist. See on sinu, minu ja teiste valgete heteromeeste süü.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ei omanud. Aga ära ole rassist. See on sinu, minu ja teiste valgete heteromeeste süü.
            õigus, sa pead põlvitama ja vabandust paluma, kui mustanahalist tänaval kohtad
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
              õigus, sa pead põlvitama ja vabandust paluma, kui mustanahalist tänaval kohtad
              Just. Ja kui ikka kohale ei jõua võid foorumis ala ,,WordPrezile'', kirjutada, kes tuleb sulle seletama, et mustanahalised ja valged heteromehed ei ole elusees equal pahad ning need viimased tuleks kõik ära hävitada ja üldse arusaamatu kuidas esimesed on, kellegi jaoks siin ühiskonnas boogiemanid.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                  Kas keegi neist USA politsei poolt maha lastud mustanahalistest omab puhast karistusregistrit?
                  Huvitav tähelepanek, aga mis see siia puutub? Probleem on see, et politseinikud ei oleks judge, jury & executioner. Pohhui see karistusregister, õigusriigis teeb otsuse kohus. Mitte sa ei tulista teda 7 korda selga, sest äkki ta haarab autost midagi. Antud olukorras ei olnud mingit õigustust imo.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                    Kas keegi neist USA politsei poolt maha lastud mustanahalistest omab puhast karistusregistrit?
                    Sul on tõenäoliselt ema - isa - vend - õde - laps - naine vms, kellest sa natukenegi hoolid.

                    Üks küsimus: mida peab see inimene tegema, et sa ütleks, et talle võib näiteks neli korda selga tulistada ja sul poleks etteheiteid? Kui tegemist on mingi kuriteoga, oleks meeldiv, kui sa suudaks seda võimalikult täpselt kirjeldada.

                    Aitäh!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                      Huvitav tähelepanek, aga mis see siia puutub? Probleem on see, et politseinikud ei oleks judge, jury & executioner. Pohhui see karistusregister, õigusriigis teeb otsuse kohus. Mitte sa ei tulista teda 7 korda selga, sest äkki ta haarab autost midagi. Antud olukorras ei olnud mingit õigustust imo.
                      Kas pole järsku asi selles, et kui politsei saab väljakutse, kus varasemalt korduvalt karistutud kordanik möllab, siis ollakse rohkem trigger happy? Ning ma olen nõus, et see letaalne viis kuidas need arreteerimised on lõppenud, pole õiglane. Lihtsalt natuke häirib, et mitte just kõige puhtamatest kodanikest tehakse mingid ingel märtrid vmt. Ja üldsegi mu meelest see blm movement teeb rohkem kahju ühiskonnas kui kasu. Hoodlumid ja looterid on vist algsest sõnumist väga kaugenenud ning elatakse lihtsalt end välja korra ja Trumpi vastu.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Sul on tõenäoliselt ema - isa - vend - õde - laps - naine vms, kellest sa natukenegi hoolid.

                        Üks küsimus: mida peab see inimene tegema, et sa ütleks, et talle võib näiteks neli korda selga tulistada ja sul poleks etteheiteid? Kui tegemist on mingi kuriteoga, oleks meeldiv, kui sa suudaks seda võimalikult täpselt kirjeldada.

                        Aitäh!
                        Vahet pole väga mis kuritegu ju. Kui korravalvur sind püssiga sihib ja sa ei allu korraldustele siis ma ei näe põhjust miks politsei peaks viisakalt sinuga edasi tegelema veel. Mu ema-isa-õde-vend jne tunneks end ilmselt palju kindlamini nii

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Sul on tõenäoliselt ema - isa - vend - õde - laps - naine vms, kellest sa natukenegi hoolid.

                          Üks küsimus: mida peab see inimene tegema, et sa ütleks, et talle võib näiteks neli korda selga tulistada ja sul poleks etteheiteid? Kui tegemist on mingi kuriteoga, oleks meeldiv, kui sa suudaks seda võimalikult täpselt kirjeldada.

                          Aitäh!
                          Esiteks vaata, kus teemas ma selle küsimuse postitasin
                          Teiseks pole vaja kolli otsida küsimusest, kus vastusevariandid on ei või jah. Alati pole tegemist provaktiivse küsimusega, kuigi siin foorumis võib selline mulje jääda, peace
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            Vahet pole väga mis kuritegu ju. Kui korravalvur sind püssiga sihib ja sa ei allu korraldustele siis ma ei näe põhjust miks politsei peaks viisakalt sinuga edasi tegelema veel. Mu ema-isa-õde-vend jne tunneks end ilmselt palju kindlamini nii
                            Sellest algab pihta ja sinna oleks politsei väljaõppe ajal juba küsimärk panna ja neid politseinikke ka veidi koolis käima sundida enne kui märk ja nui antakse.
                            Eriti võigas on see Breonna Taylori lugu. Ja seal ei ole süüdi valge mees ja tema õigused, vaid midagi on ikkagi politseinike väljaõppes süsteemset viga, kui sellised asjad "juhtuvad".
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Sul on tõenäoliselt ema - isa - vend - õde - laps - naine vms, kellest sa natukenegi hoolid.

                              Üks küsimus: mida peab see inimene tegema, et sa ütleks, et talle võib näiteks neli korda selga tulistada ja sul poleks etteheiteid? Kui tegemist on mingi kuriteoga, oleks meeldiv, kui sa suudaks seda võimalikult täpselt kirjeldada.

                              Aitäh!
                              Mida peab see politseinik tegema, kes saab väljakutse ohtliku relvastatud mustanahalise isiku peale, kes korraldustele ei allu ja juhuslikult need viimased 5 korda kui sinu kolleegi on tulistatud või mahalastud, oli kirjeldus täpselt sama? Loomulikult ollakse sellisteks olukordadeks rohkem valmistunud, et olukord eskaleerub, sest lihtsalt viimased korrad on niimoodi olnud. Kas see on rassism? Ei ole. Tavaline mustrite äratundmine ja ellujäämisinstinkt.

                              Sa tead ka mis Ameerika suuremates linnades praegu toimub? BLM aktivistid on oma rüüstamiste, laamendamiste ja agressiooniga ära hirmutanud kogu normaalse seltskonna, kes lihtsalt linnast välja kolib. Igaveseks. Seesama seltskond, kes suurema osa maksudest maksab ja ärisid omab. https://www.youtube.com/watch?v=JVDWbQtbN7U&t=
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Sellest algab pihta ja sinna oleks politsei väljaõppe ajal juba küsimärk panna ja neid politseinikke ka veidi koolis käima sundida enne kui märk ja nui antakse.
                                Eriti võigas on see Breonna Taylori lugu. Ja seal ei ole süüdi valge mees ja tema õigused, vaid midagi on ikkagi politseinike väljaõppes süsteemset viga, kui sellised asjad "juhtuvad".
                                Loosung võiks vast pigem jah olla Fund Da Police.

                                Muidugi võiks meeles pidada, et Ameerika on ikka mega suur.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X