320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga paljudel kontoritel on apid mis jutt see on, et ei ole?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kuulge, isegi oddsportalile pole oma äppi. Ma ei vaidle ju sellele vastu, et see mugavam oleks. Samas, kasutades erinevaid kontoreid, hui viitsiks endale 5-6 erinevat äppi tõmmata.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kuulge, isegi oddsportalile pole oma äppi. Ma ei vaidle ju sellele vastu, et see mugavam oleks. Samas, kasutades erinevaid kontoreid, hui viitsiks endale 5-6 erinevat äppi tõmmata.
        Mina viitsiks, sest on mugavam. Mõnikord võtan sellepärast juba väiksema koefi vastu kuna telefoniga kodulehtedel mõnikord liiga annoying käia ja kiire on.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Kuulge, isegi oddsportalile pole oma äppi. Ma ei vaidle ju sellele vastu, et see mugavam oleks. Samas, kasutades erinevaid kontoreid, hui viitsiks endale 5-6 erinevat äppi tõmmata.
          Aga panustamissaitide eesmärk ei olegi ju ligi tõmmata tegelasi, kes 5-6 kontoris koefi otsivad? Pokerstars pani mõneks ajaks mingi 6-7 aastat tagasi juba tabletimärgikese juurde mobiilse seadmega mängijate nimedele. Ja juba siis olid pooled hobimängijad telefoni peal. Kujutate ette kui nuss on pokkerit mängida samsung s2 peal vms?

          Kommentaar


            Mul ka selline tunne, et inimesed alahindavad seda. Kes esimesena siin eesti turul seda hästi pakub võidab kindlasti.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Jah, endiselt on olemas Coolbeti näide. Kõik pole nii must-valge.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Jah, endiselt on olemas Coolbeti näide. Kõik pole nii must-valge.
                Mis neil siis juhtus ja millal nad seda tegid? Ma eeldan, et asi on seal milleski muus, tehniliselt ei saadud lihtsalt hakkama, aga selle asi tänapäeval küll selline asi ei tohiks jääda. Kahtlane see nende keiss.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Mis neil siis juhtus ja millal nad seda tegid? Ma eeldan, et asi on seal milleski muus, tehniliselt ei saadud lihtsalt hakkama, aga selle asi tänapäeval küll selline asi ei tohiks jääda. Kahtlane see nende keiss.
                  Ega äpid ka siia tulemata jää .

                  Betsafe perspektiivist, enne peaks kodulehtki korda saama.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    ma ausalt öeldes ei kujuta ette kui palju viimaste aastate jooksul eksprompt olukordi olnud, kus tahaks telos panustada. Kui nt sattunud kuskil väljas mingit spordimängu sõpradega vaatama. Iga kord tegemata jäänud, sest ei viitsi lihtsalt läbi browseri jebida.

                    Coolbeti app oli muidugi paras aids. ma ei tea, mis seal valesti oli, aga midagi oli ikka väga valesti. et seda võrdluseks nõme tuua. ja ilmselt siis jäi turundus ka vajaka.

                    Ja see jutt, et kasutaja ei võta omaks... telekavaataja, sorry, aga see on ikka total bs. ma hobimängijana ei mäleta millal ma viimati nt pokkerit kuskil mujal kui telos mängisin. Ja see on pokker, kus sa pead heal päeval 7h järjest istuma ja konstantselt tegutsema.

                    Kommentaar


                      bet365 mobile version on sitaks hea

                      Kommentaar


                        Pole kunagi sentigi kuskil panustanud, pole minu rubriik..

                        Kommentaar


                          Kasutaja harjumuste ümberkujundamine on üks parameetritest, mille sa põhimõtteliselt Coolbetis ka ju välja tõid.

                          Ei ole ju nii, et sa lood äpi ja ohhoo äri õitseb. Arvestades veel seda, et Eestis tegutsevad rahvusvahelised brändid, mis tegutsevad mitmel turul (erinevate volüümide ja seadustega), siis jääbki õhku küsimus, kas see effort tasub end ära.

                          Näed, kellelgi pole veel tasunud. Ja seda, ka turgudel, mis on 30x suuremad kui Eesti ja kus mobiilse versiooni protsentuaalne kasutus 2-3x kõrgem.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Kasutaja harjumuste ümberkujundamine on üks parameetritest, mille sa põhimõtteliselt Coolbetis ka ju välja tõid.

                            Ei ole ju nii, et sa lood äpi ja ohhoo äri õitseb. Arvestades veel seda, et Eestis tegutsevad rahvusvahelised brändid, mis tegutsevad mitmel turul (erinevate volüümide ja seadustega), siis jääbki õhku küsimus, kas see effort tasub end ära.

                            Näed, kellelgi pole veel tasunud. Ja seda, ka turgudel, mis on 30x suuremad kui Eesti ja kus mobiilse versiooni protsentuaalne kasutus 2-3x kõrgem.
                            Kus see pole ära tasunud? Uurisin mis seal coolbetis siis oli ja asi jäi tehnika taha mitte inimeste harjumise või millegi muu taha. Nende puhul aga on koduleht tehtud selle eest väga mobiilisõbralikuks ja ilmselt selle taga ongi hetkel asi, et inimesed saavad seda saiti ka kodukal panustada ja ei taheta teist korda ämbrisse astuda.

                            Üldse see tasuvuse jutt on ka selline, et mind väga huvitab mismoodi seda nendes saitides kus ära ei tasunud arvutati..
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Jah, tehniline võimekus on ka ÜKS faktoritest. Chillax.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Jah, tehniline võimekus on ka ÜKS faktoritest. Chillax.
                                lambine arutelu ju mida ma chillaxxxxin. Lihtsalt kellegi tegemata tööd (kes iganes seal lead oli) ei ole hea võrrelda miks pole appe või no minu lambine arvamus.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X