320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    hommikusöök ei ole hinna sees, vaid lisatasu eest

    vb see on nende klientide surve, kes ütlevad, et nad niikuinii ei söö ja nõuavad selle võrra odavamat varianti(?)


    Riia kesklinnas Operas olin maksnud hommikusöögi eest ja siis magasin lõunani..
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Miks lõpuvile jaoks peab väravavahi väljalöögi ära ootama?

      Kommentaar


        Ma eeldan, et igas rahvusvahelises lennujaamas peab olemas olema 24/7 valmisolekus tuletõrje. Mida tuletõrjujad teevad enamus ajast Tallinna lennujaamas? Või Tallinnas on tuletõrjuja nii pagasikäitleja, turvamees jne.. ?

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Ma eeldan, et igas rahvusvahelises lennujaamas peab olemas olema 24/7 valmisolekus tuletõrje. Mida tuletõrjujad teevad enamus ajast Tallinna lennujaamas? Või Tallinnas on tuletõrjuja nii pagasikäitleja, turvamees jne.. ?
          Nad sõidavad ju iga lennu maandumise ajal valmisolekusse maandusmisraja kõrvale?

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Ma eeldan, et igas rahvusvahelises lennujaamas peab olemas olema 24/7 valmisolekus tuletõrje. Mida tuletõrjujad teevad enamus ajast Tallinna lennujaamas? Või Tallinnas on tuletõrjuja nii pagasikäitleja, turvamees jne.. ?
            Olen isegi nende päästeteenistuse komandos seal raja ääres käinud kunagi korra/kolm aga kasutaja Tofoa oskab kindlasti täpsustada. Mida nad ikka teevad; harjutavad, treenivad, kontrollivad varustust, puhkavad, on valvel jne.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Ma eeldan, et igas rahvusvahelises lennujaamas peab olemas olema 24/7 valmisolekus tuletõrje. Mida tuletõrjujad teevad enamus ajast Tallinna lennujaamas? Või Tallinnas on tuletõrjuja nii pagasikäitleja, turvamees jne.. ?
              Näiteks sõidavad lennukite juurde valmisolekusse selliste lendude puhul, kus lennukit välja ei lülitata. St inimesed maha ja uued peale ning tagasi. Nt odavlennufirmad v tšarterid.
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                Näiteks sõidavad lennukite juurde valmisolekusse selliste lendude puhul, kus lennukit välja ei lülitata. St inimesed maha ja uued peale ning tagasi. Nt odavlennufirmad v tšarterid.
                Päästeautod viibivad perroonil õhusõidukite kõrval siis, kui neid tangitakse, ja samal ajal inimesed maha/peale lähevad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Ma eeldan, et igas rahvusvahelises lennujaamas peab olemas olema 24/7 valmisolekus tuletõrje. Mida tuletõrjujad teevad enamus ajast Tallinna lennujaamas? Või Tallinnas on tuletõrjuja nii pagasikäitleja, turvamees jne.. ?
                  Selle pealt küsiks, mida teevad talv läbi Gatwicki või Rooma lennujaama saha juhid? Või mingi suva David või Giuseppe pannakse rooli?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Selle pealt küsiks, mida teevad talv läbi Gatwicki või Rooma lennujaama saha juhid? Või mingi suva David või Giuseppe pannakse rooli?
                    Küsi parem, mida teevad Tallinna lennujaama sahamehed suvi läbi.

                    Kommentaar


                      bitcoini kauplevad muidugi

                      Kommentaar


                        Kus Tartus parim valik murdmaa riideid on? Hawaii ilmselt?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Selle pealt küsiks, mida teevad talv läbi Gatwicki või Rooma lennujaama saha juhid? Või mingi suva David või Giuseppe pannakse rooli?
                          Inglismaal hui on saha juhid lennujaamas. Ükskord oli -1 kraadi, 2cm lund ja lennud olid kõik cancelled. istusime seal 60 tundi!!!! BBC news oli telekas punases paanikas. BREAKING NEWS FREEZING COLD.

                          EDIT: Ja meil oli lihtsalt layover seal, eelnevalt startisime tallinnast lumetormiga -15 vms.

                          Kommentaar


                            Kas keegi oskab peast öelda kes Aston Villa peatreener on? Vastama ei pea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kas keegi oskab peast öelda kes Aston Villa peatreener on? Vastama ei pea.
                              Jah, oskan.

                              Kommentaar


                                Reedel lubas Andrei Vesterinen laupäeval mingit pressiteadet. Huvitav kuhu see jäi?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X