320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Request: J.U.K.U.- Tissid

    Kommentaar


      Vana see Juku laul on üldse?

      Kommentaar


        Algselt postitas siim089 Vaata postitust
        http://www.speedyshare.com/941736786.html
        Keegi tore teab laulu nime ja esitajat ? Ning kui kellegil see olemas võib olla hea
        Heiti Kender on esitaja, aga loo nime küll ei mäleta.
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Vana see Juku laul on üldse?
          See peaks pärinema kuuendalt "Punk on surn'd" kogumikult, ehk siis aastast 2004.

          Kommentaar


            Keegi saab jagad Birgit Õigemeele laulu Kas tead mida tähendab akustilist versiooni?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Heiti Kender on esitaja, aga loo nime küll ei mäleta.
              Heiti Kender - Autoga ma kihutan
              Mul on isegi see olemas, aga kodus ja ma ei satu sinna vist niipea
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Kus kohas saab habemeajamisaparaadi terasid teritada?

                Kommentaar


                  Käia peal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    Keegi saab jagad Birgit Õigemeele laulu Kas tead mida tähendab akustilist versiooni?

                    Kommentaar


                      jälle mul probleem. tõmbasin netist loo. Loo pikkuseks on öeldud 4.27. Aga kuulates laulu lõppeb see kuskil 30 seci peal ära. Proovisin laadida teise ja kolmanda loo, ja nendel samuti. Milles viga?
                      Või siis keegi oleks lihtsalt nii tore inimene ja annaks loo eminem-like toy soldiers. kummitab mul see lugu.
                      tänan,,

                      Kommentaar


                        Sel hilisel õhtutunnil/varasel hommikutunnil võiks mõni hea inimene uploadida Jose Mourinho teamtalkid, oleks tore neid plaadile kõrvetada!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          jälle mul probleem. tõmbasin netist loo. Loo pikkuseks on öeldud 4.27. Aga kuulates laulu lõppeb see kuskil 30 seci peal ära. Proovisin laadida teise ja kolmanda loo, ja nendel samuti. Milles viga?
                          Või siis keegi oleks lihtsalt nii tore inimene ja annaks loo eminem-like toy soldiers. kummitab mul see lugu.
                          tänan,,
                          Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.
                          jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

                          Kommentaar


                            Oskab keegi Pärnu teadja öelda kuidas pääseda Pärnu kesklinna koolide võimlasse, kui tulen autoga Rakvere poolt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kewu Vaata postitust
                              Oskab keegi Pärnu teadja öelda kuidas pääseda Pärnu kesklinna koolide võimlasse, kui tulen autoga Rakvere poolt?
                              Kui sa tuled Rakvere poolt, siis peaksid vist läbi Tammiste tulema. Sel juhul ka uue silla alt. Üsna keeruline seletada. Variante on 2. Kas lähed üle uue silla või lähed üle vana silla. Seletada on lihtsam vist esimest varianti.

                              Igatahes kui Pärnu jõuad, siis peagi sõidad silla alt läbi. Pead sellele sillale saama. üle silla ja kuni papiniidu ristmikuni. Suur ristmik selline. Ristmikust paremale riia maantee peale ühesõnaga pead keerama. Enne ärakeeramist jääb paremat kätt UNO X tankla (kontrolliks, et kuidagi valest kohast ei keeraks). Mööda riia mnt-d saad päris pikalt sõita. 5 foori peaks olema (1 vilgutab kollast koguaeg, pärast seda veel 3 vist). Igatahes niikaua otse kuni tuleb peatee märk mis viitab vasakule. Peateele peadki jääma. Tekib ühe sõiduraja asemele kaks. Vasakpoolsest pead kohe vasakule keerama ja otse kahe pargi vahelt läbi sõitma. Miskine 500 meetrit umbes on ringteeni. Sealt on võimla juba näha kah. Otse sõida ringteelt välja kiriku poole mis jääb paremale tee äärde ja kiriku vastas vasakul pool teed ongi võimla.

                              Segane seletus, ma tean. Paremini mina ei oska.

                              Kommentaar


                                Eespool oli ka hambaravi teema, kuid kui kiiresti ja millistes kliinikutes tehakse väga vaäutavatele tarkusehammastele nn kiirabitööd (tõmmatakse välja või vaigistatakse valu) ja kui palju selline pull üldse maksta võiks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X