320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Eile ei kandnud peaaegu mitte keegi.
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Eile sattusin sõitma ja tegin loendust. Kokku sain äkki muust 30st inimesest kaks vms kandis. Et ise maskis olles tundsin end pigem imelikult. Tõsi, polnud tipptund ja selline 2 + 2 toimis.
    Ma tänan.
    Bolt!

    Kommentaar


      https://tervis.ohtuleht.ee/998251/pe...-mittekandmine

      Kas sellest seisukohast on taganetud vahepeal muidu? Sesmõttes, et kui maskikandmine poolkohustuslikuks tehakse on raudlaks, et 90% inimestest ei täida ühtki hügieenireeglit ja käivad mingi pesemata viirusekäsnaga ringi ainult selleks, et keegi ei tülitaks.

      Kommentaar


        Kuskohast ma mingi normaalse korduvkasutatava maski saaks osta? Nii, et ei pea kuu aega ootama. Ja milline üldse on normaalne?

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kuskohast ma mingi normaalse korduvkasutatava maski saaks osta? Nii, et ei pea kuu aega ootama. Ja milline üldse on normaalne?
          Mina tellisin siit. Praegu muidugi tarneajad müstiliseks veninud, aga peaks vähemalt kvaliteetne olema.

          E: Tarneaeg praegu juba kuu aega, eelmine nädal sai veel 7 tööpäevaga.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
            Mina tellisin siit. Praegu muidugi tarneajad müstiliseks veninud, aga peaks vähemalt kvaliteetne olema.

            E: Tarneaeg praegu juba kuu aega, eelmine nädal sai veel 7 tööpäevaga.
            Neid T-Style maske saab ka Matkaspordist. Eelmisel nädalal tellisin ja kolme päevaga sain kätte.
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kuskohast ma mingi normaalse korduvkasutatava maski saaks osta? Nii, et ei pea kuu aega ootama. Ja milline üldse on normaalne?

              Kommentaar


                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                Neid T-Style maske saab ka Matkaspordist. Eelmisel nädalal tellisin ja kolme päevaga sain kätte.

                ei leia...mingi teise brändi nimega?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ei leia...mingi teise brändi nimega?
                  Kusjuures ei ole jah enam. Ju on siin paari päevaga Matkasport ka tühjaks ostetud.
                  308

                  Kommentaar


                    Ise hankisin Nordmed.ee-st
                    Lubati, et selle nädala I pooles on käes.

                    Aga iOSile keegi oskab äppi soovitada, millega saaks monitoorida oma telefonikasutust - mitu x jõllan lock screeni, mitu min istun browseris/mingis äpis jm?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      Aga iOSile keegi oskab äppi soovitada, millega saaks monitoorida oma telefonikasutust - mitu x jõllan lock screeni, mitu min istun browseris/mingis äpis jm?
                      Settings > Screen Time?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Mina tellisin siit. Praegu muidugi tarneajad müstiliseks veninud, aga peaks vähemalt kvaliteetne olema.

                        E: Tarneaeg praegu juba kuu aega, eelmine nädal sai veel 7 tööpäevaga.
                        Täna hommikul oli nende asjapulk Vikerraadios oma maskidest rääkimas. Huvi pärast vaatasin kohe nende lehte ja tarneaeg tõesti kuu aega.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Settings > Screen Time?
                          teema pealkiri täkkesse
                          tnx

                          Kommentaar


                            Maske teeb ka Pistepilt OÜ. Kasutab samuti samasugust tehnikat ja filtreid. Lisaks võimalus peale lasta tikkida enda sooviga logosid.

                            Kommentaar


                              Kas Navi Vutiselts veel tegutseb? Kuna lhv jalkakaardil pidi panema mingi jalkaklubi, siis panin nemad, aga jalgpall.ee järgi pole nad juba tükk aega pallinud...

                              Kommentaar


                                Kui minister laseb kontrollida ajakirjanduse tegevuse seaduslikust, siis see on vabaduse piiramine?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X