320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    iPhoneil on aadressiriba vasakus nurgas “aA”, kust saab nõuda mobiiliversiooni või desktopi versiooni. Eeldatavasti toimib ka iPadil.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      iPhoneil on aadressiriba vasakus nurgas “aA”, kust saab nõuda mobiiliversiooni või desktopi versiooni. Eeldatavasti toimib ka iPadil.
      Nope, see arvab, et mul on ikka Desktopi versioon ja pakub mobiiliversiooni

      Kommentaar


        Mul vist juhtus selline lugu ka läpakas kord. Hästi ei mälera, aga pakun, et tegin cache tühjaks, et korda saada.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Kas eesti koondise peatreeneri palk on reaalselt 20k või selles suurusjärgus?
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
            Kas eesti koondise peatreeneri palk on reaalselt 20k või selles suurusjärgus?
            20k. Voolaid 10k (8-9k vast reaalsuses) kölab nagu hullem waste of money

            Aga ma arvan, et tegemist on üsna hea ROI´ga. Flora mängijate koguväärtus koondise esindamise või nimekirjas olemise pealt töuseb rohkem kui 20k kuus
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              20k. Voolaid 10k (8-9k vast reaalsuses) kölab nagu hullem waste of money

              Aga ma arvan, et tegemist on üsna hea ROI´ga. Flora mängijate koguväärtus koondise esindamise või nimekirjas olemise pealt töuseb rohkem kui 20k kuus
              minu point on rohkem see, et mees saab 20k ja ei tee mitte midagi. Koosseis kirjutatakse ette, koondise kogunemised on 2-3 kuu tagant ja kestavad ainult mõned päevad.
              www.netsoccer2.com

              Kommentaar


                miks Eesti poliitikas käärib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Mul läks täiesti lambist iPadis foorum mobiilivaatesse, kuidas tagasi vahetada saab?
                  Proovi seda linki:

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    miks Eesti poliitikas käärib?
                    Üks äärmus tekitab teist. Ega kumbki pool muidugi aru saa, et nad piire ületavad. Suures pildis on köik copypaste USA poliitikast, siia jöuab lihtsalt veidi hiljem. Kui sealsed vasakpoolsed poleks ultravasakpoolseteks muutunud, poleks ka teises otsas säärast klanni tekkinud. Sellise polariseerumise korral täiesti loomulik sääraseid pingeid meil näha, eeskuju ju ka kohe vötta
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Üks äärmus tekitab teist. Ega kumbki pool muidugi aru saa, et nad piire ületavad. Suures pildis on köik copypaste USA poliitikast, siia jöuab lihtsalt veidi hiljem. Kui sealsed vasakpoolsed poleks ultravasakpoolseteks muutunud, poleks ka teises otsas säärast klanni tekkinud. Sellise polariseerumise korral täiesti loomulik sääraseid pingeid meil näha, eeskuju ju ka kohe vötta
                      See, et USA demmid on "ultravasakpoolseteks" muutunud on olnud eelmise kümnendi kõige tagajärjekam propaganda. Probleem on selles, et (USA kontekstis) radikaalsete ideedega inimesed nagu #thesquad ja Bernie on äärmiselt populaarsed sotsiaalmeedias. Squadi liikmetest on ju tekkinud lausa superstaarid. Samas nende mõjuvõim demmide parteis suurte küsimuste puhul on pea olematu ja nad kõik alluvad Pelosile kes on klassikaline corporate democrat. Progressiivne tiib demmide parteis on vabariiklaste boogey man, ning nende poliitikat üldistatakse ebaõigesti kogu demmide parteile mis on vabariiklastele strateegiliselt kasulik lüke.

                      Kommentaar


                        USAs ei ole vasakpoolseidki, "ultravasakpoolsed" on parimal juhul kapinatside väljamõeldis.

                        Kommentaar


                          Kas sa kujutad ette parempoolsete või tsentristlike vaadetega poliitikut, kes avaldab toetust Venezuela rezhiimile? Mina hästi ei kujuta, aga noh võibolla ka mingi prank, et lolle natse trollida.

                          Kommentaar


                            Ajupestute bs meme Venezuelast

                            Kommentaar


                              hah, usa demokraadid ultravasakpoolsed, see on üks parimaid kilde, mida uuel aastal soccerentis näind olen
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                hah, usa demokraadid ultravasakpoolsed, see on üks parimaid kilde, mida uuel aastal soccerentis näind olen
                                See pole midagi uut. Tavaline rahvusvahelise natsiorganisatsiooni propaganda - kõik nende vastased on revolutsioonilised madrused. Ma ei imesta, et taolised tüübid ka siin foorumis jõlguvad.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X