320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Ei tea, aga kui seal peab hakkama kaableid läbi seinte vedama, et teise provideri toodangut tarnida, siis ehk võib olla murekoht.
    Võrgustik peaks ju igas pealinna kortermajas olema universaaselt tagatud, ei?

    Kommentaar


      Kortermajas - pigem jah. Korteris - 50/60.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Aga keegi kellel on Go3 äpp tvs, kas töötab normaalselt?
        Endal viskab ka live ülekannete ajal ca iga 15min tagant veateateid, support on seni lihtsalt teadmiseks võtnud info.
        Samuti mujalt kuulnud, et see äpp väga probleemne.

        Kommentaar


          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          Aga keegi kellel on Go3 äpp tvs, kas töötab normaalselt?
          Endal viskab ka live ülekannete ajal ca iga 15min tagant veateateid, support on seni lihtsalt teadmiseks võtnud info.
          Samuti mujalt kuulnud, et see äpp väga probleemne.
          Samsungil , vähemalt mul , töötab ikka suhteliselt hästi. Ma küll vaatan ainult premmi laivis enamasti.
          Ükskord üritasin mingit seriaali vaadata, jäi ketrama, ega ta nii huvi ei pakkunudki. Kanged jaapanis enne jooksid ka hästi.
          Kokkuvõtvalt siis võiks öelda küll ,et toimib.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            kust tasuta audibuuke kuulata saab?

            Kommentaar


              Kuskohast saab osta ülikonda, millega sobiks heal päeval käia tööl ja halval päeval ka pulmas?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuskohast saab osta ülikonda, millega sobiks heal päeval käia tööl ja halval päeval ka pulmas?
                Baltman ehk.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Baltman ehk.
                  Kas nad mingid liiga kallid pole?
                  Ehk palju seal umbes täiskomplekt maksma läheks? Siiani olen 90 euro eest laenutanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas nad mingid liiga kallid pole?
                    Ehk palju seal umbes täiskomplekt maksma läheks? Siiani olen 90 euro eest laenutanud.
                    Ma soovitaks ka Rocca al Mare Baltmanist alustada, seal toredad daamid menetlevad.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kas nad mingid liiga kallid pole?
                      Ehk palju seal umbes täiskomplekt maksma läheks? Siiani olen 90 euro eest laenutanud.
                      Baltika Kvartali omas on vast suurim soodukate valik ja seal pannakse enam-vähem riide ka (vastavalt sellele, mis su vajadus on). Kui ise oskad valida, siis võid ka Kaubamaja Leiupoodi vaadata, mis asub... kusagil Lasnamäel.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Baltika Kvartali omas on vast suurim soodukate valik ja seal pannakse enam-vähem riide ka (vastavalt sellele, mis su vajadus on). Kui ise oskad valida, siis võid ka Kaubamaja Leiupoodi vaadata, mis asub... kusagil Lasnamäel.
                        Et kuhu ma seal kvartalis minema peaks?

                        Kommentaar


                          Baltman Moetänav
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kuskohast saab osta ülikonda, millega sobiks heal päeval käia tööl ja halval päeval ka pulmas?
                            Lahendasin sama probleemi Suitsupply abiga.

                            Kommentaar


                              Keegi oskaja raha eest koju triikima ka tuleb? Särke jms. Koos vajalike seadetega.
                              Või siis tuleb ja toob ise

                              Ise kuhugi viia ei viitsi/pole autot
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Kas peaks praegu ööklubid lukku keerama ja alko müüki üle riigiliselt piirama? Minu arust peaks. Kiik teatas, et praegu on võimalus Tartu rahval tõestada, et nad suudavad olukorra kontrolli alla saada ja et mõistavad olukorra tõsidust....
                                Mõne nädala pärast on lapsed kooli minemas, koduõppe kebensit küll ei taha uuesti tegema hakata.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X