320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Kusjuures see joodikute teema tundus minu jaoks nii kardetav, et ma paar aastat tagasi jätsin proovimata selle pärast Bolti sõita. Aga hea teada, et neid ei pea peale võtma.
    Jajah. Ütle vaid Bolti juhile, et saad 5 eurot sullis tippi ja vaata kuidas meelt juba muudavad..

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Jajah. Ütle vaid Bolti juhile, et saad 5 eurot sullis tippi ja vaata kuidas meelt juba muudavad..
      Sellist venda, kes tuleks ja ütleks, et kuule ma olen nii täis, et ma maksan sulle 5 euri lisaks kui koju viid pole ma näind.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Sellist venda, kes tuleks ja ütleks, et kuule ma olen nii täis, et ma maksan sulle 5 euri lisaks kui koju viid pole ma näind.
        Vähe sõitnud, küll need pakkumised veel tulevad. Yandexist tean, et üks tuntud sportlane on nõus olnud ka snusi karbi eest sõitma

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Vähe sõitnud, küll need pakkumised veel tulevad. Yandexist tean, et on üks tuntud sportlane on nõus olnud ka snusi karbi eest sõitma
          Minu naljakaim ja parim tippi saamis lugu oli kusagil nädal enne jõule. Ülemiste juurest võtsin kaks venda peale, läksid edasi Hiltonisse peole. Autosse istudes vend küsis, et ega sa kits ei ole? Ma mingi, et terve elu olen teadnud, et nagu ei ole. Vend võttis taskust mingi kõvakaanelise raamatu tõmbas gripkotist kokat lasi mõlemad ninasõõrmed täis ja andis sõbrale ka ning pakkus mullegi (teades mis on tänaval koka grammihind, siis suht respect), aga sain viisakalt ära öeldud ja põhjendasin, et täna mente niipalju, et ei hakka. Autost lahkumisel oli arve vist mingi 6-7 euri? visati 50 ja öeldi, et respect.

          Kommentaar


            Kommentaar


              kus saaks seda Sposato @ Kahvel segmenti näha, kus ta Katilt andestust palub? (mille eest ta x €$¥ maksis)
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Sellist venda, kes tuleks ja ütleks, et kuule ma olen nii täis, et ma maksan sulle 5 euri lisaks kui koju viid pole ma näind.
                Kunagi peale mingit kontserti rock cafes istusin autosse ja hakkasin kodu poole sõitma kui aknale koputas mingi üpris täis tegelane kes pakkus mulle 3 euri kui ta majaka tänavale ära viskan. Kuna see nii 1 minuti kaugusel autoga siis kerge raha. Kohale jõudes härra pakkus mulle viiest ja küsis kaks tagasi, mida muidugi polnud kuna euro suht alles tulnud ja krooniaeg mündivaimustust ei tekitanud. Peale mõningast argumenteerimist, et soojalt ja kiirelt kohale sai andis selle viieka ja ütles et tema kõige kallim taksosõit ning lahkus.

                Nii et täitsa leitavad isendid, isegi kui sõidujagamisega ei tegele

                Kommentaar


                  Ma olen ka niimoodi koitsa sõitnud, et mitte midagi ei mäleta, aga pole küll kunagi mingit lisarahhi pakkunud (kuna sula lihtsalt pole) ja pole ka peale võtmata jäetud..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma olen ka niimoodi koitsa sõitnud, et mitte midagi ei mäleta, aga pole küll kunagi mingit lisarahhi pakkunud (kuna sula lihtsalt pole) ja pole ka peale võtmata jäetud..
                    Alati saab küsida, some BJ honey under the table?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Idufirmad olevat meie majanduse tulevik, miks neil kogu innovatsiooni juures pole aega normaalsete nimedega vaeva näha??? Sportify on veel topelt napakas juhtum. Esiteks see nimi on täiesti mittemidagiütlev ja boonusena arvab kogu Google ökosüsteem, et sa lihtsalt kirjutasid Spotify valesti ja peidab hoolikalt seda Sportify käkki sinu eest.

                      Siinkohal soovin loomulikult tervitada ka Towelfy töökat kollektiivi!!
                      Ma olen kasutanud spordiäppi Sportity, aga selle leidmine App Storest õnneks eriti keeruline polnud.

                      Sportify appi otsingul pakubki esiteks Sportity, siis Spotify ning lõpuks Sportify
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Ma olen kasutanud spordiäppi Sportity, aga selle leidmine App Storest õnneks eriti keeruline polnud.

                        Sportify appi otsingul pakubki esiteks Sportity, siis Spotify ning lõpuks Sportify
                        Sprotify oleks päris hea toiduäpp.

                        Kommentaar


                          kui piima ei ole, kas siis keefir kohvi sisse on ok?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            kui piima ei ole, kas siis keefir kohvi sisse on ok?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Kust saab osta postkastidele pandavaid kleepse, et üleliigset jama ehk reklaame ei pandaks? Jõhker kogus koguneb ikka Tallinnas postkasti iganädalaselt.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Kust saab osta postkastidele pandavaid kleepse, et üleliigset jama ehk reklaame ei pandaks? Jõhker kogus koguneb ikka Tallinnas postkasti iganädalaselt.
                                Tee ise. Kahepoolne teip ja läheb. Mul sõbral on näiteks isetehtud viide postkasti peal " Siia ainult sekskuulutused "

                                Kommentaar

                                Working...
                                X