320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kuidas regulaarselt rõdu külastavast oravast lahti saada ilma raipele liiga tegemata?
    Selles videos on üks lihtsamat sorti lahendus.

    Kommentaar


      kivinugis on OP

      Kommentaar


        Pole päris teemasse,aga aastaid oli Kalamajas ühe elektrikapi peale kirjutatud-Siin on Siim Kallase 10 miljonit! Alati võttis muhelema kui mõõdusin. Hetkel täidab hea tuju rolli Soo tänaval Topsi baari tagauksel asuv punane teletups,mis ta nimi iganes oli!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Need miljonid vedelesid seal Soo tänaval päris pikalt jah. Pakuks et need olid Soo 13(+/- 2 maja) elektrikilbis.
          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          Pole päris teemasse,aga aastaid oli Kalamajas ühe elektrikapi peale kirjutatud-Siin on Siim Kallase 10 miljonit! Alati võttis muhelema kui mõõdusin. Hetkel täidab hea tuju rolli Soo tänaval Topsi baari tagauksel asuv punane teletups,mis ta nimi iganes oli!

          Kommentaar


            Keegi oskab öelda kuidas esmaspäeva seda Estonia doki vaadata kuskilt saaks? Olgu kasvõi tasuline vaatamine.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              mis asi see tik tok veel on? Instagrammi on mingi reels tekkinud ja iga kord kui ma vajutan seda suurennuslasi nuppu näitab ig mulle mingeid reelse ja need on alati mingitest naistest kes pmtselt 15 seci jooksul oma keha näitavad. See oligi tik-toki tõmme vää?

              Kommentaar


                Tiktokis naljavideod pigem, sekka jah noored tüdrukud soovivad odavat populaarsust saada oma keha näitamisega. Aga ajaviiteks võib vaadata küll, mõni paneb ikka korralikult naerma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Keegi oskab öelda kuidas esmaspäeva seda Estonia doki vaadata kuskilt saaks? Olgu kasvõi tasuline vaatamine.
                  Oleks ka huvitatud. Ehk mõni väliseestlane teab liigipääsust Rootsi telekanalitele? Norras ja Rootsis arusaama järgi Discovery.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -21- Vaata postitust
                    Oleks ka huvitatud. Ehk mõni väliseestlane teab liigipääsust Rootsi telekanalitele? Norras ja Rootsis arusaama järgi Discovery.
                    Jõuluvana, Egotrip?

                    Mu mäletamist mööda on mõlemad sealt kandist.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Ma ei ole küll jõuluvana ja põhjapoolusel ei ela, aga asi peaks kirjade järgi dplay platvormilt nähtav olema:


                      Kusjuures sellel rootslaste variandil tundub mingi 14-päevane free trial ka olevat. Testinud ei ole, kas nad piiriülest liiklust blokivad või mitte.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Ma ei ole küll jõuluvana ja põhjapoolusel ei ela, aga asi peaks kirjade järgi dplay platvormilt nähtav olema:


                        Kusjuures sellel rootslaste variandil tundub mingi 14-päevane free trial ka olevat. Testinud ei ole, kas nad piiriülest liiklust blokivad või mitte.

                        VPNga üks võimalus proovida

                        Kommentaar


                          leidsin mingi rootsi kanali ja hakkasin seda vaatama. Naistel pole mehi vajagi ju?

                          En ny typ av sexleksak för kvinnor har skapat en global onani-revolution. Kvinnor från hela Sverige vittnar om sina erfarenheter av en vibrator som sägs garantera orgasm. Flera av dem har en bättre relation till sin sexleksak än till en partner. Vad är hemligheten? Och går det att onanera för mycket? En onanipositiv dokumentär från SVT Edit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda kuidas esmaspäeva seda Estonia doki vaadata kuskilt saaks? Olgu kasvõi tasuline vaatamine.
                            uurin praegu soomlaste poolelt seda dplay värki, 7 päeva tasuta ja siis 6€, aga tahaks teada kas ingliskeelseid subtiitreid ka seal saab või peab rootsi keeles ja soome keelsete subtiitritega vaatama. siis ma jääks veits oma keelebarjääriga hätta.


                            E: Guugeldades tuli välja, et ei saa ingliskeelseid subtiitreid.

                            Kommentaar


                              Kas Teemo Werner on Lewa järel maailam 2. ründaja?

                              Kommentaar


                                Tahaks Wremjat vaadata, aga Youtubes on mingid üksikud väga kehva kvaliteediga klipid. Teab keegi soovitada kust täispikka kraami saab?

                                Sipelga 14 on vaadatud, ilma Eintsi ja Haista Gängita pole ikka päris see.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X