320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oot, plastic naintinain on su passinimi?

    Kommentaar


      Õpetajate hüüdnimed tuletaks paremini meelde, aga väikese mõtlemisega 5-7 arvaks vast ära küll
      Vähemalt klassijuhataja nimi tuli kergelt meelde, aga tema andis ka mitut õppeainet (eesti keel, kirjandus ja mingi jamps oli vist veel)
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Kingissepa I Keskkooli geograafiaõpetaja hüüdnimi oli Nõia Ella,leebemalt Aja Ella. Tema poolt ülikoolis omandatud eriala andis aga ka hüüdnime tema pojale -praegusele minister Raivo Ajale. Ja poja hüüdnimeks sai Idapikkus!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Hispaania ja autorent. Mida krdit tähendab läbisõit 300 km per day? Et võtan 5 päevaks ja kui läbisõit on lõpuks rohkem kui 1500 km siis maksan juurde?
          Siiani ainult kreeka erinevatel saartel autot rentinud ja mingit piirangut pole olnud
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Hispaania ja autorent. Mida krdit tähendab läbisõit 300 km per day? Et võtan 5 päevaks ja kui läbisõit on lõpuks rohkem kui 1500 km siis maksan juurde?
            Siiani ainult kreeka erinevatel saartel autot rentinud ja mingit piirangut pole olnud
            Gruusias rendikaid otsides kohtasin sama asja.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Hispaania ja autorent. Mida krdit tähendab läbisõit 300 km per day? Et võtan 5 päevaks ja kui läbisõit on lõpuks rohkem kui 1500 km siis maksan juurde?
              Siiani ainult kreeka erinevatel saartel autot rentinud ja mingit piirangut pole olnud
              Jah, olen ka seda mõned korrad tähele pannud, aga teistes riikides ning ära on ka märgitud tariif kilomeetri kohta selle limiidi ületamisel, mis peaks seal pakkumises ka kindlasti kirjas olema.
              Üldiselt olen neid pakkumisi eiranud ja valinud sealt "järgmise" valiku ehk unlimited distance, mis küll natuke kallim, aga siiski riskivabam
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Hispaania ja autorent. Mida krdit tähendab läbisõit 300 km per day? Et võtan 5 päevaks ja kui läbisõit on lõpuks rohkem kui 1500 km siis maksan juurde?
                Siiani ainult kreeka erinevatel saartel autot rentinud ja mingit piirangut pole olnud
                Täpselt nii. Näiteks Centaurol on limited kõik vist. Olenevalt reisi iseloomust, võib isegi vahepeal piirangutega auto võtta kui läbisõit suur ei ole.

                Kommentaar




                  On see video veel kuskil saadaval?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    https://elu24.postimees.ee/section/42

                    On see video veel kuskil saadaval?
                    Tüdrukust saab legend! Korralikud naerupisarad hetkel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      https://elu24.postimees.ee/section/42

                      On see video veel kuskil saadaval?

                      Kommentaar


                        Tik-tak
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          kui juba pole siis see piff lõpetab Virginia FB grupis päris kiirelt

                          Kommentaar


                            Kena, viskab veits tema olekus nagu Kadri Simsonit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kuulsin sõna matrikkel ja mul tuli oma matrikli number meelde. Gradueerisin 12a tagasi ja TÜs ei olnud see (vähemalt minu ajal) e-mailiks.
                              Mingil müstilisel põhjusel on ka mul TÜ esimese matrikli nr meeles.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Mingil müstilisel põhjusel on ka mul TÜ esimese matrikli nr meeles.
                                Kas TÜs ei ole matrikli esimesed numbrid sisseastumise aasta kaks viimast numbrit?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X