320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    kõige halvem Dua Lipa lugu. arvatavasti Calvin Harrise ka.
    No tema puhtast staadioni EDM-ist väga palju halvemat olla ei saa.

    EDIT: Üldiselt vist tabas teda mingisugune ilmutus, et eelmine suvi Funky Wav.. sugune album ilmus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kas ma olen ainus, kes on muidu alternatiivi vend ja meinstriimi heiter aga naudib Dua Lipa - One Kiss lugu? Või on tegu tõesti originaalse peolooga, mis on päriselt ka hea.
      Kui esimest korda seda kuulsin, olin 110% kindel, et sellest tuleb selle suve hitt..

      Kommentaar


        Peaks ka kuulama...

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Peaks ka kuulama...
          -e-
          .... kuulasin. Ma olen tõestus sellele uuringule, mis väitis, et 35+ aastaste inimesed ei saa moekast muusikast aru ning nende arvates tehti varem paremat muusikat.
          Kaasa ei aidanud ka muidugi see, et see Dua Lipa on imho üks täispask niiehknaa

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            kõige halvem Dua Lipa lugu. arvatavasti Calvin Harrise ka.
            Ma polnud ühtegi Lipa või Harrise lugu enne seda lugu teadlikult kuulanud. Andsin nendele võimaluse ja ei saa sinuga nõustuda. Need teised lood on ikka väga-väga sitad.

            Ilmselt on see laul ka pask, aga mingil X põhjusel see meeldib mulle. Guilty pleasure.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar




              So good

              Kommentaar


                Kus ja kas müüakse Eestis neid slip on aqua shoes või water shoes papusid? Ma ei oska isegi eesti keelset vastet neile välja mõelda.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ma polnud ühtegi Lipa või Harrise lugu enne seda lugu teadlikult kuulanud. Andsin nendele võimaluse ja ei saa sinuga nõustuda. Need teised lood on ikka väga-väga sitad.

                  Ilmselt on see laul ka pask, aga mingil X põhjusel see meeldib mulle. Guilty pleasure.
                  Eks nii see pihta hakkabki ja varsti on piletilevis Weekendi piletid ostukorvis ja 3 kommi gripkotis Pärnu poole sõit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                    So good
                    Miks need pillidega onud lava peal võimlesid?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Miks on Dual IPA sedasi kirjutatud? Ma olen väga segaduses.
                      rassakas peaks olema põhi kahtlusalune
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        oot-oot kus see rassakas siis on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          oot-oot kus see rassakas siis on?
                          Rakvere räppar

                          Kommentaar


                            et siis, oled rakvere räppar, ükskõik milline, siis oled rassakas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              et siis, oled rakvere räppar, ükskõik milline, siis oled rassakas?

                              Kommentaar


                                oot nüüd läks asi lappesse vähe, ma tean ilmselt üsna hästi, kes rassakas, point oli, et selle videoga, mis lingiti, mu meelest suuremat pistmist tal pole. on judda ja max ja nende kampaania ju, ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X