320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
    Vaata suurtest kaubanduskeskustes ringi (Rocca Al Mare, Ülemiste, Kristiine), eks seal leiab kindlasti midagi. Vanasti oli Rocca Al Mares suur hulk erinevaid kingapoode, aga ma pole seal tükk aega käinud ega oska komenteerida, kas nad seal ka tänaseni eksisteerivad.
    Rocca on praegugi ilmselt suurima valikuga koht. Kui see (ja ehk ka Ülemiste) läbi käia, pole mujale aja, sest igal poo mujal on sama kaup. Hinna osas ei oska ses osas kommenteerida, et jalanõu puhul peab paraku tihti paika see, et saad selle mille eest maksad.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Rocca on praegugi ilmselt suurima valikuga koht. Kui see (ja ehk ka Ülemiste) läbi käia, pole mujale aja, sest igal poo mujal on sama kaup. Hinna osas ei oska ses osas kommenteerida, et jalanõu puhul peab paraku tihti paika see, et saad selle mille eest maksad.
      Suhteliselt sagedase kingakandjana võin kinnitada, et piisab ka ühe kaubanduskeskuse läbi kammimisest. Tegelikult kingavalik on üsna väike meil, ning sisuliselt kordub sortiment üle ühe kingapoe.
      Samas, üllatavalt hea valikuga on Stockmanni meestemaailm, et kui kaubanduskeskusest ei piisa, siis võib ka sinna piiluda.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Elxiga nõus kingade kohapealt. Saad mida maksad. Minu viimased 3 paari on olnud Eccod. Kallid on, raisk, aga mugavus, vastupidavus ja kvaliteet on seda väärt.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Miks sa arvad, et ma vanem olen kui sina?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Miks sa arvad, et ma vanem olen kui sina?
            Has your child been diagnosed with ADHD? Could it be an undiagnosed vision problem? Some vision problems present with the same symptoms as ADHD. Find

            Kommentaar


              Kas selle rohelise kaardiga saab ka rongis sõita? Kui pole Lasnagorski elanik? Ja raha kaardil isegi on?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Kas tallinlane saab TTÜsse ühikakoha?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                  Kas tallinlane saab TTÜsse ühikakoha?
                  Väga optimistlik küsimus.
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                    Kas tallinlane saab TTÜsse ühikakoha?

                    keeldu otseselt vist tõesti pole (ja küllap võetaks vastu kõigi raha, kui täituvus oleks 50%), aga arvestades, et "ühiselamud on üsna hõivatud ja voodikohta tuleb oodata poolteist kuni paar kuud", võib eeldada, et selline taotlus lükataks esimeste hulgas kõrvale
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Õunapuud. Tallinnas või selle lähiümbruses kõige parem valik?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Kas selle rohelise kaardiga saab ka rongis sõita? Kui pole Lasnagorski elanik? Ja raha kaardil isegi on?
                        Ei saa. Elronil on oma kaart, http://elron.ee/piletid/elron-soidukaart/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Õunapuud. Tallinnas või selle lähiümbruses kõige parem valik?
                          Tahad neid pildistada, osta või õunu noppida?
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Tahad neid pildistada, osta või õunu noppida?
                            Sorry, istikuid osta.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Sorry, istikuid osta.
                              Kiili Hansaplant, Laagri Hortes.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Kiili Hansaplant, Laagri Hortes.
                                Harku Juhani puukool
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X