320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Millest sa räägid?!
    BT Sportsi poolt on tehtud reklaam kus Jose Mourinho promob BT Sportsi viies eri keeles, ning viimane neist on eesti keel

    Kui mõne Londoni raadiojaama (capital, kiss, heart) mängima paned, siis võid seda reklaami kuulda. Netist ma seda ei leidnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      BT Sportsi poolt on tehtud reklaam kus Jose Mourinho promob BT Sportsi viies eri keeles, ning viimane neist on eesti keel

      Kui mõne Londoni raadiojaama (capital, kiss, heart) mängima paned, siis võid seda reklaami kuulda. Netist ma seda ei leidnud.
      Unibeti FB lehelt on võimalik seda näha ja kuulata.

      Kommentaar


        Kas keegi oskab seletada sellist veidrat asja. Viimastel päevadel pole ma poodides saanud oma pangakaardiga maksta, kviitung näitab, et tehing ei läinud läbi vms, ma täpset sõnastust ei mäleta. Olen maksnud sulas, panka pole olnud aega minna, eks esmaspäeval lähen aga kõige imelikum, et sularaha saab sama kaardiga automaadist välja võtta kenasti - just proovisin. Kuidas seda seletada?

        Kommentaar


          Erinevad aparaadid suudavad vigast kiipi erinevalt lugeda. Umbes nagu kriibitud CD-dega - üks lugeja loeb välja, teine mitte.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Automaat ei loe kiipi, vaid magnetriba. Minu teada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Kas keegi oskab seletada sellist veidrat asja. Viimastel päevadel pole ma poodides saanud oma pangakaardiga maksta, kviitung näitab, et tehing ei läinud läbi vms, ma täpset sõnastust ei mäleta. Olen maksnud sulas, panka pole olnud aega minna, eks esmaspäeval lähen aga kõige imelikum, et sularaha saab sama kaardiga automaadist välja võtta kenasti - just proovisin. Kuidas seda seletada?
              Millistes poodides see juhtunud on ning mis pangakaardiga on tegu?

              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Automaat ei loe kiipi, vaid magnetriba. Minu teada.
              Nii ja naa. Tegelt loeb ta mõlemat- meie kaartide puhul eelistab kiipi, kuid kui sealt oma infot kätte ei saa, siis loeb magnetriba. Makseterminalides on süsteem vähe teine, kuid ka seal on tegelt võimalus maksta magnetribaga kui kiip osutub kõlbmatuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Kas keegi oskab seletada sellist veidrat asja. Viimastel päevadel pole ma poodides saanud oma pangakaardiga maksta, kviitung näitab, et tehing ei läinud läbi vms, ma täpset sõnastust ei mäleta. Olen maksnud sulas, panka pole olnud aega minna, eks esmaspäeval lähen aga kõige imelikum, et sularaha saab sama kaardiga automaadist välja võtta kenasti - just proovisin. Kuidas seda seletada?
                kaks erinevat süsteemi ongi.
                pangaautomaate haldab pank ise, kaardimaksed poes lähevad läbi miski pankadevahelise kaardikeskuse vms asutuse.
                kaartide ristkasutuseks pangautomaadis vajalik ju "emapanga" nõusolek.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Millistes poodides see juhtunud on ning mis pangakaardiga on tegu?
                  poodideks Comarket ja Gross, vist proovisin ka Rimis, kaart Swedbank.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    kaks erinevat süsteemi ongi.
                    pangaautomaate haldab pank ise, kaardimaksed poes lähevad läbi miski pankadevahelise kaardikeskuse vms asutuse.
                    kaartide ristkasutuseks pangautomaadis vajalik ju "emapanga" nõusolek.
                    Swedbank haldab ise ka oma kaardimakseid, teised Eesti pangad kasutavad Netsi teenuseid+ mõned kaupmehed ka välismaiseid.

                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    poodideks Comarket ja Gross, vist proovisin ka Rimis, kaart Swedbank.
                    Kuna neil on erinevad terminalid, siis riistvaraline probleem ei tundu olevat- tasub kaarti vahetada

                    Kommentaar


                      Räägime madratsitest(õhk). Madratsitel a la Jysk,tuleb pumpa kaasas vedada,jyski odavad jalapumbad üldiselt ei kesta . Pealegi on viletsad. Sisseehitatud pumbaga madratsid jälle märkimisväärselt kallimad kui kasutada vaid paar korda aastas. Siis on miskid isetäituvad madratsid...Või paksem alusmatt. Puistake teadmisi...!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Kust saaks paariks päevaks (matka)telki laenutada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                          Kust saaks paariks päevaks (matka)telki laenutada?
                          Tuttavatelt?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Tuttavatelt?
                            Ja kui tuttavaid pole?

                            Kommentaar


                              tallinnas mõistliku hinnaga õmblejat? oleks tarvis paari asja suurust kohandada, väga lihtsad tööd, pärnus õmbleja-mammid viskavad paari tunni jooksul paari euroga valmis selle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                                Ja kui tuttavaid pole?
                                Mjaasa, saa tuttavaks, see on mihkel555. Mihkel555, see on mjaasa. Las nüüd mjaasa hangib tuttavatelt telgi ja laenab seda oma uuele tuttavale. Probleem lahendatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X